Gelde Yaşa İşte!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bu kadar kolay cinayet işlemek bu kadar ucuz insan hayatı bu kadar kolay hırsızlıklar. Bu tip durumlar için onlarca kez Cumhurbaşkanlığına Başbakanlığa iletişime geçtim nafile, şehrimdeki en yüksek parti yetkilileri ile görüştüm. Tartıştım herkes karanlığa küfür ediyor ama kimse bir mum yakmıyor. Tepkinizi burada değil ilgili makamlara ileterek dile getirin arkadaşlar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Abi diyecek laf bulamıyorum ya. Yemin ederim amk dumun çocugu yanımda olsa, kör testereyle koparırım o kollarını. Amk dumun köpeği. 

Abi nasıl hayat bu ya. Nasıl adalet bu ya. Neden bu kadar cahil insanlar var ülkemizde ya. Amkdumun kürtleri.

Burda ırkçılık yaptım ama doğru abi, küçüklüğümden beri her türlü pisliği yapan insanlar hep kürttü. Hep kürtlerden korkarak büyüdük. 

Hala da öyle. O oçları yüzünden gece dışarı çıkamıyoruz.

Edit: forum  da kürt olanlar varsa alınmasın, insan gibi yaşamaya çalışan kürtler de var, onlara bişey demiyorum.  Eminim onlarda biliyordur bu durumu.

Tengri tarafından 11/Oca/13 01:22 tarihinde düzenlenmiştir

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

yazıcak bişey bulamıorum amk. Kazığa oturtacaksın böyle piç kurularını. 

xxx
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

bu ülkeye idam şart sallandıracan bunları taksimde bak bidaha oluyormu böyle bir olay

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Hayattan hiçbi beklentisi olmayan orospu cocugunun teki 

işte. Ulan allah büyük o adamın karısının çoluğunun çocugunun yaşadıgı acıyı

bigun sende yaşarsın inşallah.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

böyle tiplerle ugraşmıycak he paşam diyip yol vericeksin adamın tipinde hayıryok zaten

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

böyle tiplerle ugraşmıycak he paşam diyip yol vericeksin adamın tipinde hayıryok zaten

zaten hep öyle dendiği için oçları böyle oldu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

zaten hep öyle dendiği için oçları böyle oldu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Evine ekmek götürmek için sabahtan akşama kadar otobüs süren gariban adam. Hep böyle tiplerden nefret etmişimdir, ağadır kendileri, babadır, laf söyleyeni asar keser. Bunun arkadaş çevresine bakın %99 u bunun gibi adamlardır. Hayattan beklentisi olmayan kızlara laf atan. Ama bacısına laf gelince tarkan kesilip asıp kesip doğrayan adam. Adam dedim lafın gelişi. Geldiği yer, büyüdüğü ortam, aile sevgisi, aile eğitimi olmayan. Namını, ismini tasladığı dayılıkla, dövdüğü adam sayısıyla kazanan adam tipidir bunlar. Şuan eminim arkadaşları; Vay anasını gördünmü lan çekti pıcağı soktu herife konuşuyodur. Küfür etmek istemiyorum çünkü işe yaramıyor. Sövün, dövün, kırın kafasını ama bunları yaptıktan sonra. Neden bunu yaptı ? Bu herifi piskopatlığa iten şey ne ? Bu soruların yanıtını aramak lazım. Yanıtını bulduktan sonra bu adamı psikopatlığa yönlendiren kişilere'de yaptırım uygulanmalı örnek: aile.

Babam seçim müdürü. Geçen seçimde babamın ricası üzerine yardım etmeye gittim ( bilgisayar kurma, yazma falan filan ). Herşey bitti oylar kullanıldı seçim santıklarını teslim alma vakti geldi, sandıkları bekliyorum. 26 27 yaşlarında bi adam, babama dikleniyor. Önce sakin sakin konuşarak başladı ( Bu nası iş, nası müdürsün tarzında ). Daha sonra gözlerini babamın üstüne dikti. Adamı izliyorum bişey yapıcam etraf polis kaynıyor ( adliyenin içi. Daha sonra oradaki polis görevlilerinin babamın emrinde olduğunu hatırladım. Tam o anda adam yapıcağınız işi sikeyim gibi bişey söyledi. 4 5 tane yumruk salladım dişi kırıldı sanırım. Neyse polisler falan ayırdı adamı karakola gönderdiler. Şimdi neden bunu anlatıyosun diyebilirsiniz. O adamı babamın yerine koydum ve düşündüm. Babamın müdür olmasına rağmen etrafta polis olmasına rağmen bu tür orospu cocukları korkmadan, utanmadan, sıkılmadan sataşabiliyor. Ya babam otobüs şöförü olsaydı ? Ya o tokatı babam yeseydi ? Ya ölen babam olsaydı ? Büyük ihtimal bende gider o orospu cocuğunu öldürürdüm. Allah çoluğuna çocuguna sabır versin, daha söyleyecek sözüm kalmadı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

Evine ekmek götürmek için sabahtan akşama kadar otobüs süren gariban adam. Hep böyle tiplerden nefret etmişimdir, ağadır kendileri, babadır, laf söyleyeni asar keser. Bunun arkadaş çevresine bakın %99 u bunun gibi adamlardır. Hayattan beklentisi olmayan kızlara laf atan. Ama bacısına laf gelince tarkan kesilip asıp kesip doğrayan adam. Adam dedim lafın gelişi. Geldiği yer, büyüdüğü ortam, aile sevgisi, aile eğitimi olmayan. Namını, ismini tasladığı dayılıkla, dövdüğü adam sayısıyla kazanan adam tipidir bunlar. Şuan eminim arkadaşları; Vay anasını gördünmü lan çekti pıcağı soktu herife konuşuyodur. Küfür etmek istemiyorum çünkü işe yaramıyor. Sövün, dövün, kırın kafasını ama bunları yaptıktan sonra. Neden bunu yaptı ? Bu herifi piskopatlığa iten şey ne ? Bu soruların yanıtını aramak lazım. Yanıtını bulduktan sonra bu adamı psikopatlığa yönlendiren kişilere'de yaptırım uygulanmalı örnek: aile.

Babam seçim müdürü. Geçen seçimde babamın ricası üzerine yardım etmeye gittim ( bilgisayar kurma, yazma falan filan ). Herşey bitti oylar kullanıldı seçim santıklarını teslim alma vakti geldi, sandıkları bekliyorum. 26 27 yaşlarında bi adam, babama dikleniyor. Önce sakin sakin konuşarak başladı ( Bu nası iş, nası müdürsün tarzında ). Daha sonra gözlerini babamın üstüne dikti. Adamı izliyorum bişey yapıcam etraf polis kaynıyor ( adliyenin içi. Daha sonra oradaki polis görevlilerinin babamın emrinde olduğunu hatırladım. Tam o anda adam yapıcağınız işi sikeyim gibi bişey söyledi. 4 5 tane yumruk salladım dişi kırıldı sanırım. Neyse polisler falan ayırdı adamı karakola gönderdiler. Şimdi neden bunu anlatıyosun diyebilirsiniz. O adamı babamın yerine koydum ve düşündüm. Babamın müdür olmasına rağmen etrafta polis olmasına rağmen bu tür orospu cocukları korkmadan, utanmadan, sıkılmadan sataşabiliyor. Ya babam otobüs şöförü olsaydı ? Ya o tokatı babam yeseydi ? Ya ölen babam olsaydı ? Büyük ihtimal bende gider o orospu cocuğunu öldürürdüm. Allah çoluğuna çocuguna sabır versin, daha söyleyecek sözüm kalmadı

helal olsun hocam iyi yapmıssın

Toplam Hit: 4867 Toplam Mesaj: 42