folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gelen Var Mı? Tinercileri Kaldırıyoruz.

Gelen Var Mı? Tinercileri Kaldırıyoruz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Hajılar, şu tinercilerden şerefsiz olanları geceleyin kaldıralım, hitlerin 1 gecede çingeneleri ortadan kaldırdığı gibi lakin şu video'u izleyince bunlar için en uygun olanın bu olduğunu anladım. Bunları toplayıp ellerini, ayaklarını, ağızlarını bağlayalım, bir dağın başına götürüp önce sopalarla dövüp sonra orada bırakalım.

Fikrime katılan varsa, düşüncelerini belirtebilirler tabi yeni fikirlere de açığız :)

Vahşet! Tiner döküp yaktılar/Video

Şehir eşkıyalarının dövüp üzerine tiner döktükleri Gökhan Çakmaoğlu'nu yakma anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. 10 gün yoğun bakımda kalan Çakmakoğlu hayatını kaybetti, vahşi olayı gerçekleştirdikleri iddiasıyla yakalanan 2 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

İşte o video:

http://image.haber7.com/haber/haber7/photos/511820080918125027913.jpg

http://www.haber7.com/video-galeri.php?vID=298

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    :) güzel düşünce cidden

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek
    Hacı on numarasın..
    MiLLet haLa bunLarı kayırıyor uLan anamız bacımız sokakta bunLarın yüzünden rahat doLaşamaz oLdu kapkaç,hırsızLık,gasp,tecavüz hepsi bunLarda miLLet sevgiLisini aLır gezmeye doLaşmaya çıkar hemen yanında bunLar biter..TeLefoncudan çıkarsın kapının önünde beklerLer,bi mekana oturursun içki için veya yemek için hemen yanına geLirLer,yaLnız başına gece kuytu yerLerde doLaşmaya kaLksan eve dönüp dönmiyecein beLLi biLe değiL kısacası o adamı yaktıkLarı gibi aLayını yakacaksın biyerde ki ibret oLsun..ama bizim miLLetimiz haLa para verir bunLara anLayamıorm bu zihniyeti..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    tinercilerin aklına madımak oteli gelmiş sanırım tatbikat yapıyorlar tinercileri öldürmüyceksin onları tinerci yapan şerefsizleri öldürüceksin

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=74819&sayfa=3#760461

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=74819&sayfa=2#760430

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=74819&sayfa=2#760452

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=74819&sayfa=2#760455

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=74819&sayfa=2#760456

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    köklü bir plan lazım ama tek tek  tinercileri fişlicen sonracıma kaldıkları yeri bulucan gece bişekilde bayıltıp hepiciini toplıcan ilçe ileçe örgütlenmek ve eş zamanlı senkornize olarak bide kamyon lazım sıradaN İlçe merkezinde toplananları dağa götürmek için plan yapmak lazım aksamadan bide kalabalık olmak ama karda yürüyüp iz belli etmemmek lazım polise yakalanırsanız 1 kişi yakalansa bütün organizasyon batar :D

tahribat.com a can feda
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

Swool bunu yazdı:
    -----------------------------

O'nlar gibi davranıp hitleri örnek alan tavrınla faşist duygularını tatmin etmek istiyorsun.

O'nlar bu eylemi gerçekleştirirken bilinçli değillerdi, siz bilinçli olduğunuz halde o'nlardan farklı düşünemiyorsunuz.

-----------------------------

LoL. Bu kez olmadı..

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

O'nları bu bataklığın dibine itenlerde siz ve sizin gibi düşünenler, hasta adamı iyileştirmek yerine öldürmeyi tercih ediyorsunuz.

Birçoğunuz bilgisayar başında akşam iftarda ne yiyeceğini düşünürken, ortadan kaldırmayı düşündüğünüz bu ülkenin insanlarının yatacak bir evleri bile yok.

Ülkede yaşanan haksızlıkları görmezden gelirken, ''Haydi Uşaklar'' ''Toplanın adam kaldırıyoruz'' gibi abuk subuk eylemlere girişiyorsunuz.

Kimsenin bile bile tinerci olmak isteyeceğini sanmıyorum. Herkes aynı ortamda yetişmiyor, herkesin doğduğunda anne ve babası olmuyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

türkiyede binlerce tinerci var hepsini tek tek tutup dövemezsin ya..

ama bi örümcek flan ısırsa seni örümcek adam olsan dünyayı bile tamizlersin.=)=)

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    @EcHoLL ve @Swool hay ağzınıza sağlık, çok güzel söylemişsiniz. Bence de suç tinercilerde değil onları o acımasız sokaklardan kurtaramayan yetkililerde. Bu konu yanlış hatırlamıyorsam daha öncede tartışıldı ve bizim gibi düşünenlere, "tabi sizin önünün hiç bir tinerci tarafından kesilmemiş, siz hiç tinerci dayağı yememişsiniz" vs. oldu. Tekrar diyorum tinerci sorununu çözmesi geren vatandaşlar değildir, bir kere kendinizi onların yerine koyun bakalım vicdanınız ne diycek.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek

Swool şaka mısın sen?  Sürekli felsefe yapmaya çalışmak, karşındakini anla cart curt. Burdan bik bik ötmesi kolay o çocuğun yakınlarını düşün. Yarın öbürgün bu adamların aynısını sana ailene veya sevgiline yapacaklar mı yapmayacaklar mı?
    Kafiyeli konuşmayı bırak inan söylediklerin saçma. Göğüs uçlarını  kestikleri öğretmeni  hatırlıyorsun değil mi?Hatırlıyorsan güzel. Öldürdükleri tecavüz ettikleri öğrencileri?Bırak burda ezileni savunuyorum triplerini, bunlar masum evsizler değiller.  Sizin bu yumuşak tutumunuz yüzünden bunlara yüz verildi ve her cinayetlerine yenisini ekledi bu hayvan sıfatına bile sahip olamayacak pislikler. Sivil bir hareket olmasa bile devletin bunların kafalarını koparması lazım. Bunlar iflah olmayacak haşeratlardır.
    Ezileni savunurum diyorsanız öldürülen masumları da düşünün!'

ha ayrıca bu haşeratlar babasını bile tanımaz. Yıllar önce bunlara yardım eden zengin bir kadın vardı, sonunda kadını tehdit etmeye başladılar. Böyle pislikler bunlar.

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
Toplam Hit: 4788 Toplam Mesaj: 38