folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder General Mobile Discovery - Fiyat/Performans Telefonu

General Mobile Discovery - Fiyat/Performans Telefonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Maşallah yeni güncelleme gelmiş yav.

Harbiden aldığım için çok çok memnunum, arkadaşın da dediği gibi iphone'a falan bakıyorum ufak tefek ve kullanışlı gelmiyor. Ancak GM Discovery kesinlikle bir numara böyle giderse GM'den vazgeçmek yok. :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    Turania bunu yazdı

aldım kullanıyorum diyenler 2 aya kalmaz Samsunggg diye ağlayacak buyrun yazıyorum burayada :)

alalı 3 ay oldu hergün daha cok seviyorum telefonu nedeni de üniversite yurdundayim suan 1 haftadır burdayim ve telefonu herkes bakabilirmiyim diyor  %90 ı da bende alcam diyor hakta ilcede telefoncu lara sorduklarını bizzat sahit oldum  ve sana tek bir sorum olacak bu kadar kısa sürede 3 kere güncelleme gelen baska bir ürün varmi? 

fanım arkadas gm  fanıyım varmı :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

ulan nazar değdirdiniz alet sapıttı. çalışn hafıza kartı çalışmaz oldu. ne yapmak lazım müridler?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Beyler aşağıdaki başlıkta GM Discovery sahipleri olarak son güncelleme sonrası SD kartları avuçladık. Bu durumu başka yaşayan varmı?

http://www.tahribat.com/Forum-Microsd-Uctu-186966/

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

bu telefonu ben de kullanıyorum ve çok memnunum yalnız çılgın hırsız (minion rush) adında bir oyun var performans telefonu dediğimiz cihaz bu oyunu oynatamıyor çok ta aman aman bi oyun değil. hiç deneyen oldu mu?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    zeitgeist bunu yazdı

bu telefonu ben de kullanıyorum ve çok memnunum yalnız çılgın hırsız (minion rush) adında bir oyun var performans telefonu dediğimiz cihaz bu oyunu oynatamıyor çok ta aman aman bi oyun değil. hiç deneyen oldu mu?

o oyunda tuhaf bi grafik anlayışı var böyle.

real racing 3 oynadım telde bu oyunu da oynuyordum ama ftps düşüşleri oluyordu.

zaten pek öyle bağlayan bi oyun değil :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Yahu alıcam bu telefonuda diyorum acaba performansı bırakıp kalıteye bakıp s3 mini mi alsam.

Sole bana duzgun kullanımda 2 sene gıtse yeter telefon. Arızanın guncelleme sorununun bını bır para vallahı

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

Beyler aşağıdaki başlıkta GM Discovery sahipleri olarak son güncelleme sonrası SD kartları avuçladık. Bu durumu başka yaşayan varmı?

http://www.tahribat.com/Forum-Microsd-Uctu-186966/

hiç bir şey yapmayın, kartı çıkarın takın belleği temizleyin bekleyin düzeliyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    zeitgeist bunu yazdı

o oyunda tuhaf bi grafik anlayışı var böyle.

real racing 3 oynadım telde bu oyunu da oynuyordum ama ftps düşüşleri oluyordu.

zaten pek öyle bağlayan bi oyun değil :F

oyunu açmadan önce diğer uygulamaları kapat, sonra telefon hızlandırmayı aç 5-6 kez arka arkaya çalıştır. bağlantını hızlı olana al (wireless ise wireless data ise data) daha sonra oyunu aç böyle yaparsan hiç kasmaz. gm nin ekranı note3 ten küçük ve kendisi de hafif olduğundan kaldırdığı tüm oyunları bununla oynuyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    Turania bunu yazdı

aldım kullanıyorum diyenler 2 aya kalmaz Samsunggg diye ağlayacak buyrun yazıyorum burayada :)

4 aydır aaldim kullaniyorum hergün iyiki almişım diyorum. 4 aydir telefonda ne performans dususu oldu ne de bir konuda 1 kere bile sikayet etmedim. Zaten sikayet etmene vakit bulamadan guncelleme cikarip kucuk eksiklikleri tamamiyolar 4 ayda 3 guncelleme geldi. Bundan once iphone 4s kullaniyodumm gmd kullandiktan sonra artik iphone kullanamaz  oldum. Xperia nin 1600 liralik telefonlari samsung s4, s3 hepsiyle karsilastirma yaptim hepsini kullandim samsung s4 haric hic birine degismem gmdyi. Heleki gmd nin fiyatindaki 600-700 lira arasi telwfonlarla kiyaslama yapicaksak o fiyay barajindaki butun telefonlaro birlestirsen 1 gmd yapmaz :D telefonun eksik noktasini soylemek gerekirse kamerasi daha iyi olabilirdi diye bilirim sadece. Fotograflarda kumlanma yapiyor. Tek eksigi bu.

Toplam Hit: 35680 Toplam Mesaj: 158