folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder General Mobile Discovery - Fiyat/Performans Telefonu

General Mobile Discovery - Fiyat/Performans Telefonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    logas bunu yazdı

söle anlatim cok zorlarsan birgün gidio ama normal günlük birkac saat oyun oynarsan internette gezinirsen 2 gün rahat gidio sarj sarj bakımından hic problem cikartmio bide bu cihaz hic isinmiyo 1 saat araliksz oyun oynuyom hicbirsey yok bence cihaz cok iyi suana kadar cok iyi gidio

aynen katılıyorum hocu.

az önce 4 liradan 2 tane silikon kılıf siparişi verdim. perşembeye gelir sanırım. bakayım güzel bişiyse link atayım sende al :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

aynen at at hazır maasıda aldık para varken alim  :(

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

güncellemeyide aldim ilk defa bir hizmetten bu kadar  memnunum beyler düsünen düsünmeden alsin diyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    logas bunu yazdı

söle anlatim cok zorlarsan birgün gidio ama normal günlük birkac saat oyun oynarsan internette gezinirsen 2 gün rahat gidio sarj sarj bakımından hic problem cikartmio bide bu cihaz hic isinmiyo 1 saat araliksz oyun oynuyom hicbirsey yok bence cihaz cok iyi suana kadar cok iyi gidio

daha önce pek akıllı cihaz kullanmadım ama günde öyle 2 saat 3 saat telefonu kurcalayacak vaktim yok zaten. akşamları genelde pc kullanıyorum demekki bana 2 gün rahat yeter. doğru düzgün hiç akıllı cihaz kullanmadım nokia lumia 520 ile bunun arasında kaldım. nokia da donanım falan düşük ama en azından bilindik marka diyorum buradaki yorumlara bakarak ve video incelemelerine bakarak da bu cihaz alınabilir geliyor bana. iki arada bi derede kaldım 

bu arada nokia yı da microsoft satın aldı microsoft severlere hayırlı olsun :)

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı
    logas bunu yazdı

daha önce pek akıllı cihaz kullanmadım ama günde öyle 2 saat 3 saat telefonu kurcalayacak vaktim yok zaten. akşamları genelde pc kullanıyorum demekki bana 2 gün rahat yeter. doğru düzgün hiç akıllı cihaz kullanmadım nokia lumia 520 ile bunun arasında kaldım. nokia da donanım falan düşük ama en azından bilindik marka diyorum buradaki yorumlara bakarak ve video incelemelerine bakarak da bu cihaz alınabilir geliyor bana. iki arada bi derede kaldım 

bu arada nokia yı da microsoft satın aldı microsoft severlere hayırlı olsun :)

bunu lumianın 520 si ile değil 720 si ile kıyaslayabilirsin, aralarında 400 liralık fiyat farkı olduğu için gm yi tercih etmen daha uygun olur.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

maaşı bekliyorum ayın 10 unda alıcam direk,bu fiyata bu telefon bi daha denk gelmez zaten 600 den 649 yaptı telpa. yazılım desteğide gelecek gibi şimdiden güncelleme geldi bile

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bir güncelleme daha geldi beyler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

16 gb modelini aldım suan memunum .

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Beyler BTK'dan imei'i sorgulayınca kayıt çıkıyormu sizde bende bişey çıkmıyo sorun bendemi acaba ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu telefonu alacağım.. kafam  koydum  hocalar nereden alayım neresi en güvenilir  ve en  ucuz  yerdir?

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
Toplam Hit: 35714 Toplam Mesaj: 158