folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder General Mobile Discovery - Fiyat/Performans Telefonu

General Mobile Discovery - Fiyat/Performans Telefonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    logas bunu yazdı

nfc olmaması hafıza nın 4  gb olmasi ve edge de problem olmasi benim icin vazgecmek icin yeterli sony xperia l düsünüyorum artik

Hocam sende taktın hafızaya.Geçen seferde yazdım telefonun menüsünde ayar yeri var, istersen uygulamaları direkt hafıza kartına atabiliyorsun.Nfc için ise bi şey diyemem.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

konuyu tekrar hortlatayım dedim,telefonu almayı düşünüyorum kararsız kaldım alıp deneyen kullanan mürid varmı ? son durum nedir telefonda 

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    MaDCouRaGe bunu yazdı

konuyu tekrar hortlatayım dedim,telefonu almayı düşünüyorum kararsız kaldım alıp deneyen kullanan mürid varmı ? son durum nedir telefonda 

Acaba S2 (i9100) daha mı ıyıdır dıye dusunuyorum zaman zaman :)

Ne de olsa bırısı SAMSUNG , Birisi DİSCOVERY :)

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek
    suhatuna bunu yazdı
    MaDCouRaGe bunu yazdı

sorun olan özellikler neler hocam

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    MaDCouRaGe bunu yazdı

Donanimhaberde adamin teki telefona ozel custom ram yazdi ve devami gelecek dedi ayrica telpa yetkilisi aciklama yapti firmadan yeni guncelleme gelecek diye

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    MaDCouRaGe bunu yazdı
    suhatuna bunu yazdı
    MaDCouRaGe bunu yazdı

sorun olan özellikler neler hocam

Sorun olan yok hocam DİSCOVERY dedıgın makınayla SAMSUNG u bır tutabılıyorsan SORUN YOKTUR :)

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

samsung u hiç bir zaman tercihim olmamıştır tek sıkıntı buysa iyi yani :)

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    su forumda Apple denince akla Zumsuk,Samsung denince aklima sen geliyorsun hocam discovery ile Galaxy s2 kiyas yapmissin ama bu telefon Galaxy S3 ile kiyas yapiliyor

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

bende hep kıyaslamalarda S3 le yapıldığını gördüm ama kararsız kaldım,siyahı ne zaman düşer acaba piyasaya

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
Toplam Hit: 35706 Toplam Mesaj: 158