folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Glock İle Su Altında Atıs Yapıllabilir Mi?

Glock İle Su Altında Atıs Yapıllabilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

mke: Makine Kimya Endüstrisi Kurumu demektir hacı.

http://www.mkek.gov.tr/main.aspx

şimdi Glock marka silahlar burada üretilmiyor.Avusturya da üretilir.Buraya mke tarafından getirilir ve satışa sunulur.Dediğin dogru olabilir,bi silah avusturya da 300 $ dan başlar,bu aynı silah Türkiye ye girer vergiler,sunlar bunlar...dahil edilerek alıcıya 2000 $ , 3000 $ , silahına göre değişir tabi.bu şekilde fiyatları vardır.

Glockların kurusıkı olanları da vardır.bazı silah satan siteler var.bi ara onlar da satıyorlardı. Gerekli yerlerden izinleri alınmış olarak tabi.

Yanlış anlaşılmasın.Ben sadece spor amaçlı silah kullanıyorum.Yani bu işi spor amaçlı yapıyorum...bir nevi rafting yapanlar gibi,yamaç paraşütü yapan sporcular gibi sadece adrenalin amaçlı.Yoksa tabiki tavsiyem değildir.Silahın varsa,her an öldürebilirim pozisyonunda olursun.Bu iyi bir şey değildir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek
    glockla suyun içinde atış yapıldığını videolarda görüştüm ancak  pek bi etkisi olmaz ayrıca glocklar 10 mm mermileri atabilmektedir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

ombra bunu yazdı:
    -----------------------------
    glockla suyun içinde atış yapıldığını videolarda görüştüm ancak pek bi etkisi olmaz ayrıca glocklar 10 mm mermileri atabilmektedir.
    -----------------------------

9mm ve 10mm olanları vardır.4 farklı jenerasyonda üretilir.Pek bi etkisi olmaz mı ? :) Sen öyle san.

Dün poligondaydım :) Orada bi bayan arkadsa vardı.ondan Zigana-T ve Baretta vardı. Saçın göstergesine ateş ettigimde Glock deldi geçti ama onun baretta sekti :)

Sonra Zigana-T ile denedi.o da karavana cıktı :) Ardından benim Walhter P22 yi cıkardım.ışıl ışıl aşkım ya işte bi saydırmışım.delik deşik oldu hedef muavimii :) 

Dünde su altında denedim.bireaz riskli olabilir diye bi kaç komiserle görüştüm ama dedi birisi gel beraber gidelim diye :)

gittik daldım suya.4 el ateş ettim ve Glock ta hiçbir sey yoktu.aksine harika bir atış gerçekleştirdim.Şu an onun mutlulugu içerisindeyim :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mythbusters
    Mythbusters's avatar
    Erkek
    ewet dostum atış yaparsın ama bi el çünkü ikinci atışa silah kendini kuramaz öldürücü menzili yaklaşık 5m olur

soralım öğrenelim, öğrenelim soralım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Glock su altında ates edilebiliyor dediğin parcayi degistir hiçbir zararı gelmez cok kalite bi silah zaten. Ve ak47'de su altında ates edemiyor suya sok cıkart bişi olmuyor olay o. 

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
Toplam Hit: 12266 Toplam Mesaj: 36