folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Gökhanımız (Gökhan Saki) 2. Maçına Çıkıyor

Gökhanımız (Gökhan Saki) 2. Maçına Çıkıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gökhan saki sağlamda bu adam gökhanı yer gibi duruyor bakalım :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

maçı nerden izleriz? internet linki var mıdır?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    logas bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    logas bunu yazdı

volkan özdemiri kum torbası misali yumruklamış herif ama bu daniel de öyle ahım şahım gibi gelmedi bana

DC full adamdır hacı. Bu adam hem ağır sikletde hem hafif ağır sikletde dövüştü sadece Jon Jones yenebildi bu adamı.

Şöyle diyim bu adamla ringe çıktın. Adamı takedown yapamıyorsun çünkü adam eski olimpik güreşci.Amerikayı temsil etti olimpiyatlarda. Hadi adamla güreşmeyeyim ayakda dövüşeyim diyorsun o da olmuyor çünkü adam çok sağlam darbeleri absorbe edebiliyor. 

Anthony Johnson diye başka bir adam var. Bu adam KO ları ile ünlü. Tek yumrukla adam bayıltan cinsden. DC ile şampiyonluk maçı yaptılar. Bu Anthony Johnson öyle bir yumruk koydu ki DC ye bu gördüğün hayvan gibi adamın ayakları yerden kesilip geri uçtu. Ama adamı o yumruğu yedikden 1 saniye sonra hemen kalktı Anthony Johnsona yapıştı herifle round sonuna kadar güreşip adamı yordu. Böyle bir adamdan bahsediyoruz.

Bu adamın güreş teknikleri çok fazla. Mesela adam seni yakalıyor çok az bir güçle seni yere düşürmeye çalışıyor. Eğer sen direnirsen,kaçmaya çalışırsan çok enerji harcıyorsun. Zaten direnmezsen adam direk seni aşağı alıyor. Adam mesela rakibini tutup ağırlığını üstüne bindirerek rakibini yorma tekniklerini çok iyi kullanıyor. 

konuya uzağım ama adamı öyle bir anlatmışsın ki tabiri caizse "adamı havada karada siken" bir profili var dayının.

aynen. Adamı sokakda görsen dayı dersin MC Donaldsı az ye şişmişin dersin.

Burda tüy gibi havaya kaldırıp yere çaktığı adam Josh Barnett 120 kilo ve 191 boyunda bir adam. Eski ağır siklet şampiyonu.

ss

hocam sen bu mc yi abartıyorsun bence jon jones ile 2 maçını izledim bu adamın jon jones 2 maçta da paket yapıp evine göndermiş

2 maçta da derken ? Tek maç kazandı. İkinci maça dopingle çıktığı için Jon Jones iptal edildi maç.

İlk karşılaşmayıda hakem kararıyla aldı Jon Jones çok bariz bir üstünlük kuramadı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

maçı nerden izleriz? internet linki var mıdır?

Maçı ben livetv den izlemeyi planlıyorumda başka kaynaklarda var. Livetvde sıkıntı olursa onlarıda paylaşacam.

Bu arada UFC Embedded bölüm 1 çıktı. Biz Gökhanın maçını tabi ki bekliyoruz ama bu kart zaten komple efsane bir kart. Bence geçen sene ve bu senenin en iyi kartı bu kart. Çok efsane maçlar olacak. Ben buraya tahminlerimi yazmıyorum bu sefer. Ne zaman buraya tahmin yazsam tahminlerim tutmuyor : D

https://www.youtube.com/watch?v=LdUiKGq4ZLo

u235 tarafından 03/Tem/18 11:06 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

insanların yumrukları ile para kazanmasını güzel birşey gibi algılayan insanlarla benim mantığım aynı seviyede çalışmıyor. 

her yumrukta beyninden hücre kaybediyor ve ileride çok çeşitli sağlık sorunları yaşıyor bu insanlar. 

sporcunun kendine zarar verecek davranışlardan kaçınması gerekirken bu tarz fiziki şiddet içerisinde olması benim açımdan saçmalık.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

insanların yumrukları ile para kazanmasını güzel birşey gibi algılayan insanlarla benim mantığım aynı seviyede çalışmıyor. 

her yumrukta beyninden hücre kaybediyor ve ileride çok çeşitli sağlık sorunları yaşıyor bu insanlar. 

sporcunun kendine zarar verecek davranışlardan kaçınması gerekirken bu tarz fiziki şiddet içerisinde olması benim açımdan saçmalık.

bencede bu yorum saçmalık.

Spor olarak MMA yapan adamla sokakda ne bakıyon kavgası etmen yapmayan bir adamla etmenden çok daha düşüktür. Türkiyede ne boks ne mma adam gibi biyeyerde değil ama millet sürekli birbirini bıçaklıyor öldürüyor. Rusya hem MMA de hem boksda dünyanın en iyilerinden. Orda böyle adam bıçaklama, trafik kavgası vs bizim ülkenin anca çeyreği kadar.  Bir adam MMA den zevk alıyorsa zaten param yoktu tek çarem MMA di diyip girmiyor bu spora. Adamlar bunu seviyor bundan zevk alıyor ve sevdiği işi yaparak parasını kazanıyor.

Herkes senin istediğin gibi hayatını yaşamak istemiyorsa bu saçmalık değildir. Artık bırakın bu kafaları.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bunlar sizin için spor olablilir , benim için vahşilik , ilkellik , para için vicudunu kullanmak. 

başka da yorum yapıp ufc ve mma severleri üzmeyeceğim başka da bişi yazmayacağım bu konuya. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

bunlar sizin için spor olablilir , benim için vahşilik , ilkellik , 

başka da yorum yapıp ufc ve mma severleri üzmeyeceğim başka da bişi yazmayacağım bu konuya. 

para için vicudunu kullanmak. diyince yani o.**** gibi mi

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

bunlar sizin için spor olablilir , benim için vahşilik , ilkellik , 

para için vicudunu kullanmak. diyince yani o.**** gibi mi

yoh amuğaa

Konu nereye geldi

Toplam Hit: 8255 Toplam Mesaj: 68
gökhan saki