folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Gökhanımız (Gökhan Saki) 2. Maçına Çıkıyor

Gökhanımız (Gökhan Saki) 2. Maçına Çıkıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    logas bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    logas bunu yazdı

volkan özdemiri kum torbası misali yumruklamış herif ama bu daniel de öyle ahım şahım gibi gelmedi bana

DC full adamdır hacı. Bu adam hem ağır sikletde hem hafif ağır sikletde dövüştü sadece Jon Jones yenebildi bu adamı.

Şöyle diyim bu adamla ringe çıktın. Adamı takedown yapamıyorsun çünkü adam eski olimpik güreşci.Amerikayı temsil etti olimpiyatlarda. Hadi adamla güreşmeyeyim ayakda dövüşeyim diyorsun o da olmuyor çünkü adam çok sağlam darbeleri absorbe edebiliyor. 

Anthony Johnson diye başka bir adam var. Bu adam KO ları ile ünlü. Tek yumrukla adam bayıltan cinsden. DC ile şampiyonluk maçı yaptılar. Bu Anthony Johnson öyle bir yumruk koydu ki DC ye bu gördüğün hayvan gibi adamın ayakları yerden kesilip geri uçtu. Ama adamı o yumruğu yedikden 1 saniye sonra hemen kalktı Anthony Johnsona yapıştı herifle round sonuna kadar güreşip adamı yordu. Böyle bir adamdan bahsediyoruz.

Bu adamın güreş teknikleri çok fazla. Mesela adam seni yakalıyor çok az bir güçle seni yere düşürmeye çalışıyor. Eğer sen direnirsen,kaçmaya çalışırsan çok enerji harcıyorsun. Zaten direnmezsen adam direk seni aşağı alıyor. Adam mesela rakibini tutup ağırlığını üstüne bindirerek rakibini yorma tekniklerini çok iyi kullanıyor. 

konuya uzağım ama adamı öyle bir anlatmışsın ki tabiri caizse "adamı havada karada siken" bir profili var dayının.

aynen. Adamı sokakda görsen dayı dersin MC Donaldsı az ye şişmişin dersin.

Burda tüy gibi havaya kaldırıp yere çaktığı adam Josh Barnett 120 kilo ve 191 boyunda bir adam. Eski ağır siklet şampiyonu.

ss

hocam sen bu mc yi abartıyorsun bence jon jones ile 2 maçını izledim bu adamın jon jones 2 maçta da paket yapıp evine göndermiş

bu abartıyorum dediğin adam az önce uzun zamandır ağır siklet şampiyonu olan Stipe Miocici ilk round da nakavt ederek hem ağır siklet hem hafif ağır siklet şampiyonu oldu.

Haberin olsun : )

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Amk uyuz oldum. Yaptigim kahvaltidanda tat almadim. 

Simdi saki 2 maca daha çıkacak degilmi ? 4 mac icin anlastim diyordu yensede cikiyor yenilsede dimi ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

Simdi saki 2 maca daha çıkacak degilmi ? 4 mac icin anlastim diyordu yensede cikiyor yenilsede dimi ?

Çıktı mı maça ne oldu ?

İndia İndia !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    bloodmage bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

Çıktı mı maça ne oldu ?

https://youtu.be/9EqwXjBjMfk

GG ezi oldu Göthan pezevenk insan gibi yenilmedi ki rezil etti aleme 

..Morali hep bozuk olan insan..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alkolikkarga
    alkolikkarga's avatar
    Erkek
    piiiranha9242 bunu yazdı
    bloodmage bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

Çıktı mı maça ne oldu ?

Kötü bir yenilgi olmuş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    piiiranha9242 bunu yazdı
    bloodmage bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

Çıktı mı maça ne oldu ?

bu khalil in maclarını yenı ızledım ben aq gokhanın bunu yenmesı zaten ımkansızmıs mac coktan bitmiş 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Vay bee ... Gökhan da tek yediyse :S

İndia İndia !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Adam odadaki sivrisineği öldürür gibi dövmüş.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı
    piiiranha9242 bunu yazdı
    bloodmage bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

Çıktı mı maça ne oldu ?

bu khalil in maclarını yenı ızledım ben aq gokhanın bunu yenmesı zaten ımkansızmıs mac coktan bitmiş 

aslında Gökhanın yenemeyeceği adam değilde yukarda saydığım gibi Gökhan hazırlanmamış düzgün eski kickboks backgrounduna güvenerek gelmiş. Öyle yaparsan böylede sonuç olur yapacak bişey yok.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bide söylemeyi unuttum Gökhan bu maçda ağır favoriydi.    Gökhan:   1.60  Khalil:  2.30  civarıydı oranlar.

Toplam Hit: 8253 Toplam Mesaj: 68
gökhan saki