folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Gökhanımız (Gökhan Saki) 2. Maçına Çıkıyor

Gökhanımız (Gökhan Saki) 2. Maçına Çıkıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

@u235 haci siddet diyor ya 🤣😂 dovus sporlarıni insanlar idrak edemiyor.

orn. jimnasktik, koşu, uzun atlama, gures, ve bir cok spor dali insani zorlayan sakatlayan olduren agir agrilara neden olur. 

sizin deyinimizle her spor kendi icinde siddet barindirir. fitness yaparken bile adamin çektiği zorluk ve acinin haddi hesabi yok.

bu gece sabahlayabilirim bakalim.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Gökhandan sonra Mike Perry çıkacak. Yayını izliyorsanız kaçırmayın o adam mutlaka KO için çıkıyor maçlarına. Son 2 maç da efsane olacak Ngannou-Lewis   ve Miocic-Dc maçları.

Gökhan Sakinin maçı 5 civarı olacak. 2 maç sonra.

http://www.ufc.com/event/Ufc-226

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

hocam canli link atabilirmisin acana mac saari 65$ para istiyolar burada... :)

l enfer c est les autres Sartre ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    scuderia bunu yazdı

hocam canli link atabilirmisin acana mac saari 65$ para istiyolar burada... :)

önceki sayfada linkleri paylaştım hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Gökhan çıkıyor. Sporcumuza başarılar : )

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Besyo61.
    serdar61
    serdar61's avatar
    Erkek

Game over 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Kaçırdım galiba nasıldı maç YouTube' da yok.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Gökhan ilk round da KO yenildi.

Rakibinin ilk sağlam direğini yiyince yere düştü ve yerde pozisyon bile alamadı düzgün. Çok acemi görünüyordu. Ground game çalışmadığı hemen belli oldu. Gökhan abimiz MMA de devam edecekse birilerinin sadece kickboksla MMA de biyerlere gelinemeyeceği gerçeğini söylemesi lazım.

Daha kendisi 34 yaşında ama vücut görünüşü 40 yaşında gibi. Ciddi antrenörlerle çalışması gerek. MMA de başarı isteniyorsa birçok faktörün yerine getirilmesi gerek. Ben bu sayfayada yazdığım analizde zaten bunları yapması gerektiğini söylemiştim ama demek ki hala sadece kickboks üzerine çalışıp MMA de başarı bekliyor.

Gelişi falan çok güzeldi ama çok kötü bitti. Sağlık olsun. Umarım bir sonraki maça hatalarını düzeltir.

s

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

adam bi vurdu yikti amk...

l enfer c est les autres Sartre ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    scuderia bunu yazdı

adam bi vurdu yikti amk...

Yıkar abi. Adam kickboksdaki 16 oz eldivenlere alışmış 6 oz MMA eldiveniyle yumruğu yiyince direk düştü. 

Gökhanda head movement yoktu birincisi,ikincisi refleksleri zayıftı. Ground game hiç çalışmamış nerdeyse yere düşünce nasıl pozisyon alacağını bilemedi. Kas kitlesi düşüktü. 34 yaşındaki bir MMA cide bu beden olmamalı abi. Tabi ki kaslı olmayıpda güçlü olan adamlarda var ama o heriflerde çok iyi kondisyonda var,teknikde var. Gökhanın durumunda Gökhan eksi üstüne eksi koymuş. Ben senelerce kickboksda nam saldım,oraya çıkar bişeyler yaparım mantığıyla çıkmış gibi. Bir buçuk dakikalık dövüşde bile bunlar apaçık belli oldu. Yorumcular bile Gökhan kickbox ve birbirine çok yakın gibi düşünüyor ama bu doğru değil dediler.

Eğer izliyorsanız maçları izlemeye devam edin. Mike Perry den KO gelebilir şimdi. Final maçında da DC dövüşecek ağır sikletde.

u235 tarafından 08/Tem/18 06:11 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 8254 Toplam Mesaj: 68
gökhan saki