folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Google Stadia'ya Rakip : Nvidia Geforce Now (En Az 15 Megabit Net Şart)

Google Stadia'ya Rakip : Nvidia Geforce Now (En Az 15 Megabit Net Şart)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

steamde oyun yok diye bir bok yapamadım 

her şeye steam istiyor 

CS GO ücretsiz versiyonu indir onunla test edebilirsin. Ancak online oyun olduğundan pek tat alamazsın. Bu servisin odağı tekli oyunlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

her şeye steam istiyor 

CS GO ücretsiz versiyonu indir onunla test edebilirsin. Ancak online oyun olduğundan pek tat alamazsın. Bu servisin odağı tekli oyunlar.

Hocam bu sistemde 2 kişi arkadaşla pes atabiliyormuyuz steam hesabımızda oyun olduğu müddetçe doğru mu anlamışım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

her şeye steam istiyor 

Hocam bu sistemde 2 kişi arkadaşla pes atabiliyormuyuz steam hesabımızda oyun olduğu müddetçe doğru mu anlamışım.

mantıken evet haci

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isot99
    isot99's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Android'te açabilen oldu mu uygulamayı ? Android 9 ile öyle sunucuya bağlanıyor deyip kalıyor.

Bu arada Steam fiyatları ne olmuş böyle ya ? 100 liradan aşağı oyun yok amk. İndirim dönemlerini takip etmesen sağlam öpüyor.

Ben denedim hocam. Xiaomi Mi A1 (Android 9)'e Logitech F710 bağlayıp American Truck Simulator açtım. 15-20 dakika herhangi bir takılma olmadan sorunsuz oynadım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

her şeye steam istiyor 

Apex legends

Lol 

Bedava ve düzgün apex fps olmasina rağmen çok akıcı 

PanxeR tarafından 10/Şub/20 20:41 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Steam kütüphanesinden oyunlara yama kurabiliyorsunuz bilginiz olsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Android'te açabilen oldu mu uygulamayı ? Android 9 ile öyle sunucuya bağlanıyor deyip kalıyor.

Bu arada Steam fiyatları ne olmuş böyle ya ? 100 liradan aşağı oyun yok amk. İndirim dönemlerini takip etmesen sağlam öpüyor.

Telefon dilini ingilizce yap aç hocam 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://winfuture.mobi/news/114028

Bu firmalarin cekilmesi Now uzerinden mi sadece yoksa  Steam hesabindaki oyunlar(Now'dan cekilen firmalar icin) oynanamayacak mi simdi ?

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Bu firmalarin cekilmesi Now uzerinden mi sadece yoksa  Steam hesabindaki oyunlar(Now'dan cekilen firmalar icin) oynanamayacak mi simdi ?

sen hangi ara almanca ogrendin yarram

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    ComputerWolf bunu yazdı

sen hangi ara almanca ogrendin yarram

VHS kasetlerden. 

Toplam Hit: 82753 Toplam Mesaj: 250
nvidia