folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Google Stadia'ya Rakip : Nvidia Geforce Now (En Az 15 Megabit Net Şart)

Google Stadia'ya Rakip : Nvidia Geforce Now (En Az 15 Megabit Net Şart)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Steam oyun satmıyor, kiralıyor. Oyun alırken Steam Abonelik Sözleşmesini o yüzden her seferinde onaylattırıyor.

https://store.steampowered.com/subscriber_agreement/

Fransa'da davalık olması normal. Avrupa ülkeleri Amerikan şirketlerine sürekli uçuk tazminat cezaları veriyor ki para gelsin. Apple ve Google'da geçmişte milyarlarca dolar ödemişti bu cezalara.

Steam sözleşmede kelime oyunu yaparak kendini korumaya alıyor ki aldığınız oyunları başkalarına satamayın. Gerçekte oyun sizin ama sözleşmede kira. Steam yarın öbür gün oyunu şak diye hesaptan kaldırabilir ve hak talep edemezsiniz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

oyun önerisi olan var mı gençler witcher 3ü ek paketleriylen bitirdim

yine open world rp olursa güzel olur pcye gamepad takıp oynayabileceğim oyun olursa tadından yenmez

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı

yeah adamlar işler çok iyi gidiyor hazirana kadar para almıyoruz demiş mükemmel kaç aydır oynuyorum saatlerimi gömdüm daha 1 lira para vermedim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

oyun önerisi olan var mı gençler witcher 3ü ek paketleriylen bitirdim

yine open world rp olursa güzel olur pcye gamepad takıp oynayabileceğim oyun olursa tadından yenmez

daha önce oynamadıysan kesinlikle

assasins creed origins

ve

assasins creed odyssey

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı

yeah adamlar işler çok iyi gidiyor hazirana kadar para almıyoruz demiş mükemmel kaç aydır oynuyorum saatlerimi gömdüm daha 1 lira para vermedim

hocam  saat ücretsiz değil mi sadece ?

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Steam oyun satmıyor, kiralıyor. Oyun alırken Steam Abonelik Sözleşmesini o yüzden her seferinde onaylattırıyor.

https://store.steampowered.com/subscriber_agreement/

Fransa'da davalık olması normal. Avrupa ülkeleri Amerikan şirketlerine sürekli uçuk tazminat cezaları veriyor ki para gelsin. Apple ve Google'da geçmişte milyarlarca dolar ödemişti bu cezalara.

Steam sözleşmede kelime oyunu yaparak kendini korumaya alıyor ki aldığınız oyunları başkalarına satamayın. Gerçekte oyun sizin ama sözleşmede kira. Steam yarın öbür gün oyunu şak diye hesaptan kaldırabilir ve hak talep edemezsiniz.

dediğin doğrudur sözleşmeyi okumadım fakat bir işi sözleşmede x diye yazıp aksiyon kısmında y yaparsan o sözleşmenin bir anlamı kalmaz. daha iyi anlatmak için örnek verirsem ev kiraladın kalmak için. imzayı attın ama ev sahibi evde kalmana izin vermiyor. kira kontratı imzalamışsın ama oturamıyorsun.

edit: kiraya gelince, kardeşim ben kiraladım istediğim yerde oynarım diye bi mantık var mı bilmiyorum fakat, steam hesabımı istediğim bilgisayarda açıp oyun oynayabiliyorsam bu bana nvdia da oynama hakkı verir. yanlış bir mantık mı?

Ekerci tarafından 22/Nis/20 02:28 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Yeni eklenenler oyunlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    HoLYSeRo bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı

hocam  saat ücretsiz değil mi sadece ?

hocam founders edition almıştık biz normalde Nisan'da para ödemeye başlayacaktık ama adamlar yoğun talep nedeniyle hazirana kadar para almayacaklarını söyledi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu Nvidia olayının arkaplanını araştırdım. Olay tam anlamıyla götlükler silsilesi. Bu arada Nvidia'nın +1 ay premium süresini uzatması tamamıyla duygusal. Oyun kalmadı diye millet para vermeden kaçmasın diye süre kazanmaya çalışıyorlar.

Nvidia bunun betasını geçen sene başlatmış. O dönem tüm oyun firmalarına gidip izin almış. Ben böyle bir servis çıkaracağım tutarsa sizide göreceğim. Oyun firmalarıda beta süreçte bizim oyunlarımızı kullanabilirsin demiş. Ancak beta bitip herkese açılınca oyun firmaları bakmış oyunlar duruyor deyip teker teker kaldırtmış.

Olayın en arkasında tahminim Sony ve Microsoft var. Zira bu platform yükselirse konsolun geleceği bitti demektir. Yeni çıkacak konsollar için 5.000 liradan başlanacak deniyor. Konsol oyun fiyatlarıda olmuş ebesinin nikahı. E kim neden konsol alsın bu saatten sonra ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 82966 Toplam Mesaj: 250
nvidia