folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Google Stadia'ya Rakip : Nvidia Geforce Now (En Az 15 Megabit Net Şart)

Google Stadia'ya Rakip : Nvidia Geforce Now (En Az 15 Megabit Net Şart)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

now da suan gta 5 oynayabilen varmı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı

firesticke yükledim xbox kolunu da bağladım AC Odyssey açtım :D ethernetle bağlarsam aleti hiçbir sorun kalmayacak gibi. Full HD 60fps canavar gibi oynatıyor gecikme de hissedilmeyecek seviyede.

hacı özelden atsana hangi ethernet adaptörünü kullanıyorsun? fire stick 4k kullanıyorum uyumlu 80-100tl'ye kadar varsa alıcam. usb otg y kablo var elimde power+microusb female

Ben bunu aldım Amazon'un kendisinin ama sadece 100 mbite kadar destekliyor wlan bundan daha iyi benim yani boşuna almış oldum. Bilseydim almazdım. 

Delegado_Zero tarafından 15/Şub/20 13:01 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://store.ubi.com/tr/deals

ubisoftta büyük indirim var 13 tl ye division 2 satıyor adamlar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.nvidia.com/en-eu/geforce-now/

1 saatlik ücretsiz kullanım hakkı veriyor herkese. Aklıma 1 liraya internet kafede masa açtırdığım dönemler geldi. :)

Sonrasında 1 senelik peşin 66 euro. Yani düz hesap 435 lira. 1 sene alınca 3 ayda bedava veriyor. Toplam 15 ay 435 lira. 

Stadia'ya göre en büyük avantajı Steam hesabınıza bağlayıp hesabınızdaki oyunları patates donanımındaki bilgisayarınızda cayır cayır oynayabilirsiniz. Tabi hızlı ve pingi düşük bir net bağlantısı şart.

720p 60 FPS oyun şöyle oynanıyor :

https://www.youtube.com/watch?v=4bM8K9rUhXI

Hocam şirket bilgisiyarında oynayabilir miyiz?

Ne yapmamız gerekli?

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    break bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

https://www.nvidia.com/en-eu/geforce-now/

1 saatlik ücretsiz kullanım hakkı veriyor herkese. Aklıma 1 liraya internet kafede masa açtırdığım dönemler geldi. :)

Sonrasında 1 senelik peşin 66 euro. Yani düz hesap 435 lira. 1 sene alınca 3 ayda bedava veriyor. Toplam 15 ay 435 lira. 

Stadia'ya göre en büyük avantajı Steam hesabınıza bağlayıp hesabınızdaki oyunları patates donanımındaki bilgisayarınızda cayır cayır oynayabilirsiniz. Tabi hızlı ve pingi düşük bir net bağlantısı şart.

720p 60 FPS oyun şöyle oynanıyor :

https://www.youtube.com/watch?v=4bM8K9rUhXI

Hocam şirket bilgisiyarında oynayabilir miyiz?

Ne yapmamız gerekli?

uygulama kurma yetkin varsa  firewall baglantiyi engellemiyorsa deneyebilirsin

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yalnız ciddi data harcıyor bu servis. Yakında internet firmaları tıpkı Netflix ve YouTube yaptıkları gibi özel yavaşlatma getirebilirler.

Zira her şey full ayarda saatlik 15 GB data kullanırım diyor uygulama arayüzünde. Günde 4 saat oynasan hop 60 GB. Ayda 1.8 TB kullanım yapar. Türk Telekom gibi altyapıya yatırım yapmayıp Fatih Sultan Mehmet döneminden kalma altyapı üstünden hizmet veren bir firma için büyük bir rakam.

Şuan pek bilen yok. Ancak seneye bu zamana kalmaz TL ile ödeme gelirse ve banka kampanyalarıyla herkesin haberi olur. Nvidia hedef kitlesi zaten Türkiye gibi fakir ülkeler. Yakında Türkiye pazarına özel kampanyalar ve hizmetler gelecektir. Zira hem çok fazla genç nüfusumuz var hemde fakiriz.

mkyb tarafından 16/Şub/20 23:54 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yalnız ciddi data harcıyor bu servis. Yakında internet firmaları tıpkı Netflix ve YouTube yaptıkları gibi özel yavaşlatma getirebilirler.

Zira her şey full ayarda saatlik 15 GB data kullanırım diyor uygulama arayüzünde. Günde 4 saat oynasan hop 60 GB. Ayda 1.8 TB kullanım yapar. Türk Telekom gibi altyapıya yatırım yapmayıp Fatih Sultan Mehmet döneminden kalma altyapı üstünden hizmet veren bir firma için büyük bir rakam.

Şuan pek bilen yok. Ancak seneye bu zamana kalmaz TL ile ödeme gelirse ve banka kampanyalarıyla herkesin haberi olur. Nvidia hedef kitlesi zaten Türkiye gibi fakir ülkeler. Yakında Türkiye pazarına özel kampanyalar ve hizmetler gelecektir. Zira hem çok fazla genç nüfusumuz var hemde fakiriz.

Biz evde sıfır torrent sıfır oyun sadece 

4K netflix ve apple tv üzerinde turkcell tv plus dan izliyoruz televizyonu ortalama 2TB veri kullanıyoruz bide evde oyun oynasa biri buluttan 4TB olur.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell TV'yi niye sayıyorsun? Sunucuları Türkiye içinde. Yurtdışına çıkan veya gelen bir veri yok. Yurtdışına upload edilen her veri firmalar için para demek. O yüzden hala 2-3 megabit upload hızı veriyorlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Eski bilgisayarda çok güzel çalışıyor hatta evdeki 4k tv ye bağladım 1080p de hiç bir sıkıntı yok ama eski bilgisayarda anakart arızası var bir süre sonra bilgisayar kendi kendine kapanıyor şimdi ucuz yollu bir çözüm arıyorum mi box s 4k sı olan varmı deneyebilecek olan bluetooth klavye mause bağlayınca yada usb nasıl bir sonuç alınıyor pc kadar iyiyse sırf nvidia için mi box 4s alabilirim. 

Toplam Hit: 82991 Toplam Mesaj: 250
nvidia