folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Görme Engelli Can Kırca, Türkiye’Deki Apple Store’Da Çalışıyor

Görme Engelli Can Kırca, Türkiye’Deki Apple Store’Da Çalışıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Can'dan bende 5 -6 yıl önce vps almıştım. Hatta sağolsun bayağı indirim yaptı, 2. ay param olmadığı için kullanmak istemiyorum dediğimde önemli değil dediğinide hatırlarım. Kral insandır..

Yalnız neden bu konuda bile tartışma çıkıyor anlamış değilim. Ayrıca herkes hakaret boyutunu aşmadığı sürece yorum yapabilir. 

@Underzero , Serdarı banlamayabilirdin diye düşünüyorum, bence gereksiz olmuş : /

@BlackApple , bence tarafsız olmalısın. Giderek deca gibi agresif yorumlar sergiliyorsun. Tahribat'a o kişilikten bir tane fazla bile..

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    saposcol bunu yazdı

Can'dan bende 5 -6 yıl önce vps almıştım. Hatta sağolsun bayağı indirim yaptı, 2. ay param olmadığı için kullanmak istemiyorum dediğimde önemli değil dediğinide hatırlarım. Kral insandır..

Yalnız neden bu konuda bile tartışma çıkıyor anlamış değilim. Ayrıca herkes hakaret boyutunu aşmadığı sürece yorum yapabilir. 

@Underzero , Serdarı banlamayabilirdin diye düşünüyorum, bence gereksiz olmuş : /

@BlackApple , bence tarafsız olmalısın. Giderek deca gibi agresif yorumlar sergiliyorsun. Tahribat'a o kişilikten bir tane fazla bile..

underin banattıgı yerde gül biter : ) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    underin banattıgı yerde gül biter : ) 

Zaten sırf ban atmak için giriyor foruma : )

Gel şu benim user ı resetle desem bin dereden su getirir : /

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Admin arkadaslar, rica etsem konuyu siler ya da kilitler misiniz?

Gorus belirten, yorum yapma nezaketi gosteren herkese cok tesekkur ederim.

Saygilar.

Twitter: @CanKirca
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Yeni işin hayırlı olsun kardeşim.

İnşaallah çok daha güzel işlerde görürüz seni.Gurur duydum.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun hocam,  Allah utandırmasın inşAllah. 

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Can hocam tebrik eder cok daha basarili ve mutlu bir hayat dilerim. Gurur duydum.

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

2009 ya da 2010'da Cebit'e doğru giderken metrobüste Amd-x ile Can'ı görmüş hemen yanlarına gitmiştim. Tanışmış, epey sohbet etmiştim.

Hatta o zamanlar TBT'nin MSN grubu da vardı. Orada da sohbet ettiğimizi hatırlıyorum. Kendisiyle iş yapmadım ama hep iyi biri olduğunu dinledim yılların müridlerinden.

Başarılarının devamını diliyorum hocam.

Allah Türktür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Ne günlerdi @ershn            , daha İstanbul'a yerleşmemiştim o zaman, Tahribat buluşması için Muğla'dan gelmiştim :-)

Twitter: @CanKirca
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BlackApple bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Evet o eleman tebrik ediyorum kendisini 

zamanında millete hosting satmıştı sonra hostlar kapanmıştı millete parasınıda ödeyememişti vs. Millet madur olmuştu ben dahil Elemanın adı nerde geçse aklıma bu olay geliyor. Dolandırıcı vs demişlerdi epey mürit o zaman 

Zamanında moddu adminlik istedi vermediler küstü gitti sonra geri geldi mod olmak istedi mod yaptılar sonra admin yapmışlar yine küstü gitti sanırım

dvfahdvgahbdkaj :D senin döneminde admimdi access sistemi varken accessi 3 mü 4 mü neydi sonra kendi isteğiyle ayrıldı mod olmak istedi tanıdığımız ve düzgün insan olduğu için tekrar mod yaptık sonra aktif olmayan tüm modları temizleme kararı aldık iş yoğunluğundan ya da başka sebepten 2 ay kadar login olmadığı için modluğunu geri aldık.

senden sonraki modlar admin olup sen admin olmadığın için ve adminlik istemene rağmen verilmediği için küsüp giden sensin. bi süre kardeşinin hesabınla takılıp sonra geri geldin 2016da tekrar adminlik istedin yine verilmedi ve hala her fırsatta istemeye devam ediyorsun.

gelelim bunları niye ifşa ettiğime alıntı mesajda kalın yaptığım yeri, kendin yaptığın halde sanki başkası yapmış gibi yazarsan kusura bakma gerçekleri yazmak durumundayım. biz susuyoruz cevap vermiyoruz diye her defasında bol keseden atıyorsun.

ek olarak can'dan ben de host aldım tek sorun yaşamadım. yasin diye eleman vardı dolandırdı milleti onunda multilerini araştırıp bulduklarımızı tek tek banladık

banlandıktan sonra yine arkamdan atıp tutulmuş  banımın geçmesi bile beklenmemiş busun işte sen 

sen burada konuşacak en son insansın burada forumun felsefesine zarar vermekten başka ne yaptın sen ve senin gibi 1-2 tayfa daha  eski bir çok adamı küstürdünüz keyfiyen adam banladınız hatta yönetimde bile eleştirildiniz bu konuda  
    nicklerini sayamacağım bir çok adam senin yüzünden foruma artık girmiyor girenlerde küstüler küstürdünüz... adminliği beceremediğiniz için 
    siz nesiniz biliyor musun sen ve senin tayfan  küçüklüğünde arkadaşları tarafından oyuna alınmamış okulda dışlanmış sosyal hayyatta adam yerine konmamışsınız burada adminlik yetki vs verilince sizlere milleti banlayarak admincilik oynayarak egonu tatmin etmeye çalışan bir zavallısın kusura bakma senin gibiblerden askerdede vardı sivil hayatta adam yerine konmayınca askerde üst devre olunca asıp kesen tipler senin adminlik herşeyin tamam mı sen admin olmassan burada koskoca bir sıfırsın egolarının altında yenik düşüp ezilip kalırsın. çünkü elinizde başka hiçbir şey yok kendi söylediğiniz lafları kendiniz yersiniz. 

Senin hakkında burada çarşaf çarşaf yazılar yazıldı istenmediğine  dair ve yaptığın hatalara rağmen onla kalmadı, şikayetler gitti kalktın burada adminliği bırakıyorum yok reneye söylüyorum vs  dedin hani ne oldu trişkasın hala adminsin bunları o konuya yazınca bende seni delikanlı sandımda bak adamda az da olsa delikanlılık varmış dedim ama nerde sen ve senin tayfan burada adminliğiniz olmasa sıfırsınız ölürsünüz bitersiniz bir hiçsiniz aman kaybetmeyin adminliğinizi bıralamazsınız burada adminliği 
    ben adminlik istedim isterimde ben yıllardır buradayım ve yıllarcada sizlerden çok çok daha iyi modluk yaptım farkım ne biliyor musun ben sadece adminliği isterimherkes gibi  sizler ise  reneye holy e yaptığınız yalakalıkla elde edersiniz ve kıskandığnız adamlar hakkında da mod bölümünde admin bölümünde atar tutarsınız ben bugüne kadar hep doğruları söyledim doğruyu söylediğim içinde dokuz köyden kovuluruz sorun değil ben admin olmadım diye bir süre girmemezlik yapmadım  senin ve diğer ismini vermek istemediğim arkadaşlar foruma zerre katkısı olmadığı hade yetki verildiği için kızdım yoksa admin olmuşum olmamaışım çok sıkıntı değil ben admin olsamda sizin gibi egolarım için değil keyfi adam banlamak için değil  tbt den bu güne kadar sizin mahvettiğiniz küstürdüğünüz adamları geri getirmek ortamı eskisi gibi sevdiğimiz tbt ye getirmek için olurum 
    daha önce yaptığın gibi şimdi açarsın mod bölümünde admin bölümünde bir konu serdarı puntuna getirip banlayalım diye yada açılmışlara yazarsın 

Ben tbt ye girmediğim zamanlar kardeşimin hesabından girmişim lafa bak bu kadar bilgi sahibisin bu kadar adminsin  kardeşimle aynı evde yaşadığımdan aynı network de yer aldığımdan hatta çocuk GTA 5 sadece benim pc de kaldırdığı için çocuk oynadığından zaman zaman aynı pc yi paylaşmışta olabilirim iyi allah bilir sen o 2 kefilliğimi multi filanda zannetmişsindir  aynı modemden çıkış yaptığımızdan aynı ip adresi gözüktüğünü bilmiyorsan öğrenebilirsin. 
    Ama ben girmediğim zamanlarda kardeşimin hesabından buraya girip takıldığımı ispatlamayan şerefsizdir namussuzdur. ben çocuk muyum sizin gibib hareket yapayım.

Ben neyin ne olduğunu çok iyiy biliyorum canın neden zamanında gittiğini geldiğinide ayrıca sen canın avukatlığına neden soyundun hayırdır varsa derdin direk bana söylersin  bu bana atılan banında under tarafından atıldığını zannetmiyorum kişisel algılamayayım diye sonuna under yazdığını bile düşünüyorum açıkçası  

benim desteğe attığım mailleri okumuşsun anlaşılan oku belki hatalarını öğrenirsin de düzeltme yoluna gidersin kendini ama nafile 

Desteğe atılan mailler eskiden sadece rene tarafından bazende under tarafından okunurdu şimdi başkaları tarafındanda okunuyor haberiniz olsun  tahminim rene ilgilenemediğinden bunlara vermiş  o yüzden desteğe bir admini modu şikayet ederken haberiniz olsun arkadaşlar

değil 48 ab ye bile banlasanız  fikirlerim aynıdır değişmedi  ben burada can ile ilgili aklımda kalanları yazdım  ve burada canın swordfish özkan abiye yaptığı yanlışlarıda çok iyiy biliyorum adamın firmasından eleman gibib onun adına toptancılarla mal anlaşmasına girmelerini vs bir şey biliyorumda yazıyorum ama bu benim sorunum değil burada bir adamın konusu açıldıysa iyisi de konuşulur kötüsü de sorun değil yani Host konusundan o dolandırırldım konusundan çok daha önce hizmet veremediğine parasının kaldığına dair konuşuldu burada işkembeden sallamadık. ki tek ben değilim bakın unbatu da yazmış bunları o koyu yaptığın yere gelince ben bunu şahsım değil bir tbt toplantısından çok yetkili bir adminin ağzından duydumda biliyorum isism vermeyeceğim. 

benim yazdığım yazılarda zerre hakaret içerikli yazı yoktu ben haksız yere burada banlandım kurala aykırı bir hareket yapmadım daha öncede banlandım haksız yere 

sizler neden eskiler gibi admin olamazsınız biliyor musunuz?  under gibib compü rene gibib holy gibi sizler bu felsefeyi hiçbir zaman kavrayamadınız kavramazsınız da sizler şahsi ve egolarınızla hareket edersiniz 

under belki senden daha çok adam banlamıştır rene keza  ama kimse rene için under için çarşaf çarşaf burada böyle admin olmaz olsun diye konu açmadı 2003 den beri buradayım holy içinde açmadı  sizler burada ki adminliğiniz olmasa bir hiçsiniz... 
    eski adminler artık çok daha aktif olmalı ki meydan ego sahiplerine kalmamalı.

@underzero: ben banlandıysam blacki de banlamalısın desteğe attığım maili ifşa etmiş  burada ayrıca kardeşimin hesabından girdiğime dair iftira atmış buyrun adalet varsa herkese tecelli etsin.  

black efendi buyur ab ye banla egonu tatmin et ceza ver bana hınıcını al çünkü en iyi yapabileceğin tek şey budur sanal olarak çünkü sen ve senini gibiblerinin egolarını tatmin edeceği tek alan o ufacık sanal dünyanız  sen ve diğerleri ? 

banla ab ye egon belki ab ye kadar tatmin olur sen ve diğerlerinin 

Canla şahsi bir olayım yok zaten ben adamın yaptıklarını yazdım hatta tebrik bile ettim sadece büyütülecek haber yapılacak bir şey olmadığını yazdım. ve burada yaşanılanları duyduklarımı yazdım  

ben burada cana ana avrat söverim küfür ederim kalkar banlarsınız forumda herkes fikrini belirtmeyecekse niye buradayız 

SeRDaR tarafından 19/Oca/17 18:50 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 13584 Toplam Mesaj: 103
apple türkiye apple can kırca