folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Görme Engelli Can Kırca, Türkiye’Deki Apple Store’Da Çalışıyor

Görme Engelli Can Kırca, Türkiye’Deki Apple Store’Da Çalışıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

Gurur duydum valla can da mı siteye girmeyen ekip ten 

la adama bi ara numara yapıyor aslında görüyor bile dediler la:))

lan ne adamlar gitti ne adamlar ahh ah şimdi siyaset olmasa kimse post bile atmıyo siyasettede atan kesimler belli 3-5 mürid birbirini yiyo okadar

Ben o kısmı kaçırmışım ancak yönetim in eski müridleri geri çağırması lazım ne muhabbetler vardır :)

lafım küsene değil küstürenlere

şu çeşmenin haline bak su içecek tası yok. kırma kimsenin kalbini yapacak ustası yok.

ps @futurist giden geri gelmiyor takipte etmiyor eden adamın zaten 10 tane multisi vardır delikanlı müridler (ki bırakanlar) tek hesap sahibi olan insanlardı onlarda o güzel atlarına binip gittiler bizde müridin değişine kaldık  

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

özellikle 2006 yılından 2011 yılına kadar tbt de mükemmel bir ortam vardı.. her konuda sizi aydınlatabilecek kalifiyelikte bireylerle doluydu.. bir kısmı intihar etti bir kısmı siteden ayrıldı.. simdi aktif konulara bakıyorsun teknolojiyle ilgili konu yok:) hep üye olmadan dışarıdan takip ederdim.. cünkü siteyi her açtığımda illaki insanın ilgisini çekecek 3, 5 konu oluyordu:) vaybeee.. ne günlerdi.. birçoğu küstürüldü siteye:)

21li tarafından 16/Oca/17 11:14 tarihinde düzenlenmiştir

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

can adamın kralıdır lan

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Şunuda söylemeden geçemeyeceğim

vakti zamanında msn grubumuz vardı çok iyi muhabbetimiz dönerdi  2 orospu için grubu piç ettiler. o ikisinden biri banlı diğeri ne isimle takılıyo belli değil belkide yok ama biz hala burdayız.. Sonra zaten hiç bir grup yazışma vs tutmadı

Yeri gelmişken ilgili admin arkadaşa monteleyim dedim..

DJ_Alper tarafından 16/Oca/17 11:28 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

@DJ_Alper Ben zaten Buşahsı tanımıyorum ona söylemedim diye yazdım. o kısımı gözden kaçırdın sanırım.

Sanada zaten tek hesaptasın diyede söyledim. Niye alındın anlamadım :)

Her ban yiyen kötü demekte bence yanlış.

Şimdi bir tartışma olsa kendini kaybetsen , biri sana Ban atsa ben arkandan çürüktü demem. 10 yıldır burada böyle aktif olmuşsun bir hareketindeki yanlışlık yüzünden bütün iyiliğini silmek istemem mesela.

@DaSpOnGe Geride geliyor bal gibide takip ediyor bence. Şuna inanıyormusunuz: hergün günde 20 mesaj atan adam birden tak diye gelmeyi keser mi?

kesinlikle hayır. Çok kızmışta olsa neticede alışkanlık var. 

Hepiniz  ban yemeye takılmışsınız ama şöyle bir yöntem var . yeni üye olur gibi ek bir hesap alıyorsun. kenara koyuyorsun. baktın canın sıkıldı

kendi hesabını ban yemediğin halde kenara koyup ,  yeni üye hesabından devam ediyorsun. kimse seni bilmiyor kafan rahat,  istediğine söyle istemediğine söyleme. yaşa git.

isim değiştireler var ama en şirinleri onlar . eski konularda alıntı yaptıysan kabak gibi  bellisin :))

bir üye var 4-5 tane isim değiştirmiş kız olmuş erkek olmuş. başka ne oldu Allah bilir. 

Neyse tahibat benim için sadece bir bilişim sitesiydi üye olduğumda 

Ama abartmıyorum hayatımı değiştirdi. Artık eski ben değilim. o yüzden çok özel.. Öyle kırılıp gideceğimi hiç sanmıyorum. Atılmazsam 

ancak çok fazla aktifte olmayabilirm bir süre sonra.

millet rahat nefes alsın :)) kabul ediyorum biraz cadıydım.  

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    futurist bunu yazdı

@DJ_Alper Ben zaten Buşahsı tanımıyorum ona söylemedim diye yazdım. o kısımı gözden kaçırdın sanırım.

Şimdi bir tartışma olsa kendini kaybetsen , biri sana Ban atsa ben arkandan çürüktü demem. 10 yıldır burada böyle aktif olmuşsun bir hareketindeki yanlışlık yüzünden bütün iyiliğini silmek istemem mesela.

@DaSpOnGe Geride geliyor bal gibide takip ediyor bence. Şuna inanıyormusunuz: hergün günde 20 mesaj atan adam birden tak diye gelmeyi keser mi?

Hepiniz  ban yemeye takılmışsınız ama şöyle bir yöntem var . yeni üye olur gibi ek bir hesap alıyorsun. kenara koyuyorsun. baktın canın sıkıldı

kendi hesabını ban yemediğin halde kenara koyup ,  yeni üye hesabından devam ediyorsun. kimse seni bilmiyor kafan rahat,  istediğine söyle istemediğine söyleme. yaşa git.

isim değiştireler var ama en şirinleri onlar . eski konularda alıntı yaptıysan kabak gibi  bellisin :))

bir üye var 4-5 tane isim değiştirmiş kız olmuş erkek olmuş. başka ne oldu Allah bilir. 

Ama abartmıyorum hayatımı değiştirdi. Artık eski ben değilim. o yüzden çok özel.. Öyle kırılıp gideceğimi hiç sanmıyorum. Atılmazsam 

bak bacım adam çıkıp site benim sanane ister atarım ister atmam derse haklı veya haksız ban yerse buna rağmen başka üyelikte gelirse düşüncem çürüktür. yoksa her ban yiyen çürüktür diye birşey yok kaldıki ban yiyenlerin %30-40 ı sağlam kişilerdir. 

ama sen siteye uğramazsan hiç bir konuyu takip etmezsen sonra gelirse biri bana ali küfür etti derse sen o alinin niye küfür ettiğini bilmediğinden ettireni değil edeni atarsan durum haksız yere ban olur.

bir ara (özellikle rene askerdeyken) her hafta ban atıyorlardı zevkine bana onun öncesindede 4-5 ab yemişliğimde vardır. yine başka hesapla gelmedim yine gelmedim total 20 i geçmiştir ban yemem

o ban atan adminlardan eser yok şimdi... :) hahah ama ben hala userim hatta bazıları banlı adminların user bile değill :D

edit: şuan bunu okuyorlarsa ne sinir oluyorlardır. ne oldum değil ne olacam diyeceksin lale.. ah kapak oh oh :)

DJ_Alper tarafından 16/Oca/17 11:37 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Can iyi bir arkadaştı. 

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

bak bacım adam çıkıp site benim sanane ister atarım ister atmam derse haklı veya haksız ban yerse buna rağmen başka üyelikte gelirse düşüncem çürüktür. yoksa her ban yiyen çürüktür diye birşey yok kaldıki ban yiyenlerin %30-40 ı sağlam kişilerdir. 

ama sen siteye uğramazsan hiç bir konuyu takip etmezsen sonra gelirse biri bana ali küfür etti derse sen o alinin niye küfür ettiğini bilmediğinden ettireni değil edeni atarsan durum haksız yere ban olur.

bir ara (özellikle rene askerdeyken) her hafta ban atıyorlardı zevkine bana onun öncesindede 4-5 ab yemişliğimde vardır. yine başka hesapla gelmedim yine gelmedim total 20 i geçmiştir ban yemem

o ban atan adminlardan eser yok şimdi... :) hahah ama ben hala userim hatta bazıları banlı adminların user bile değill :D

edit: şuan bunu okuyorlarsa ne sinir oluyorlardır. ne oldum değil ne olacam diyeceksin lale.. ah kapak oh oh :)

bir @djalper birde @baristbt kadar ban yiyeni görmedim zaten :W 

neyse konu içeriğinden sapmasın can kardeşimize helal olsun

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

host almisligim vardı baya once baya sevindim şimdi gorunce

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

eskilerden ban yemeden duran var mı zaten :( 

bende vps almıştım vaktiyle kendinden