folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Görme Engelli Can Kırca, Türkiye’Deki Apple Store’Da Çalışıyor

Görme Engelli Can Kırca, Türkiye’Deki Apple Store’Da Çalışıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

klasik tahribatın gereksiz tartışmaları böyle tipleri almayın foruma

hocam eski 1 2 konunuza denk gelmiştim 

tebrik ediyorum keske sizin başardıklarınız %1 başarabilsem , umarım ilerde daha mutlu olursunuz 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Arkadaşı tanımam ama tebrikler, 

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Multi üyeliği olanlar mı varmış?

Çok ayıp ediyorlar.

Edit: lan adama yorum yapmaya geldim, diyalogunuza bi'şey yapayım. Konuyu unutmuşum.

Can iyi adamdır, yanlış yunluş hatırlamıyor isem, host işine yeni başladığında sunucu ile ilgili bir kaç bir şey danışmıştı, hatta ben görme engeli olduğunu çok sonra öğrendim. Hala da şaşırırım böyle bir durumu olmasına. 

iso tarafından 18/Oca/17 00:18 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tebrikler hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Can reyiz. Can reyiz her müride can kardeştir, candir sağolsun benim ilk ebay alışveriş sektörümü başlatan konuştuğumuz muhabbet ettiğimiz sıcak kanlı bir dostumuzdur.

Hatta Londraya kadar gelmiş, kardeşiyle İngiliz kızlarını konu alan topiğimiz bile olmuştur :p

Kendisinden, hiç bir insana kötülük gelmeyeceği gibi,sadece iyilik yapıp iyilik bekleyen güzel kalpli bir müridimiz. 

Seviliyorsun abicim Selamlar :)

not;

geçen bana bahsettiğin ürün için kontağa geçemedik, facebook hesabımı kapattım abicim PM atarsın bana :)

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

eskilerdendir,ben hatırlıyorum :) 
    hakkında hayırlısı olsun yolu acık olsun

Koca hestiy aya bedenem ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    enes bunu yazdı

Kendisinden, hiç bir insana kötülük gelmeyeceği gibi,sadece iyilik yapıp iyilik bekleyen güzel kalpli bir müridimiz. 

Kısa ve öz söylemek gerekirse benim de hatırladıklarım bundan ibaret :)

Eskiden buralarda daha sık görürdük, Selamlar ve Başarılar Can.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

hocam senin bir olayın vardı.bana danışmıştın naptın ondan ne sonuç çıktı ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

çekemeyen anten taksın can kardeş ,

başarıların daim , yolun açık olsun

le le le sakine
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    BlackApple bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Evet o eleman tebrik ediyorum kendisini 

zamanında millete hosting satmıştı sonra hostlar kapanmıştı millete parasınıda ödeyememişti vs. Millet madur olmuştu ben dahil Elemanın adı nerde geçse aklıma bu olay geliyor. Dolandırıcı vs demişlerdi epey mürit o zaman 

Zamanında moddu adminlik istedi vermediler küstü gitti sonra geri geldi mod olmak istedi mod yaptılar sonra admin yapmışlar yine küstü gitti sanırım

dvfahdvgahbdkaj :D senin döneminde admimdi access sistemi varken accessi 3 mü 4 mü neydi sonra kendi isteğiyle ayrıldı mod olmak istedi tanıdığımız ve düzgün insan olduğu için tekrar mod yaptık sonra aktif olmayan tüm modları temizleme kararı aldık iş yoğunluğundan ya da başka sebepten 2 ay kadar login olmadığı için modluğunu geri aldık.

senden sonraki modlar admin olup sen admin olmadığın için ve adminlik istemene rağmen verilmediği için küsüp giden sensin. bi süre kardeşinin hesabınla takılıp sonra geri geldin 2016da tekrar adminlik istedin yine verilmedi ve hala her fırsatta istemeye devam ediyorsun.

gelelim bunları niye ifşa ettiğime alıntı mesajda kalın yaptığım yeri, kendin yaptığın halde sanki başkası yapmış gibi yazarsan kusura bakma gerçekleri yazmak durumundayım. biz susuyoruz cevap vermiyoruz diye her defasında bol keseden atıyorsun.

ek olarak can'dan ben de host aldım tek sorun yaşamadım. yasin diye eleman vardı dolandırdı milleti onunda multilerini araştırıp bulduklarımızı tek tek banladık

Benide admin yapsanıza ya :(

SeRDaR eleştiricem diye salak saçma yorumlara girmiş abi sadece eleştirmek için eleştirilmez ki bu ne amk?

Toplam Hit: 13676 Toplam Mesaj: 103
apple türkiye apple can kırca