folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Green Card Başvuru Sonuçları Açıklandı

Green Card Başvuru Sonuçları Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Niye çıkmaz anlamam.. Kendi sonucuma baktım site çöktü bilginize
    https://dvlottery.state.gov/

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Yine borunun ucundan tutmuşum. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Bu da gol degil!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

Başını almışım yine herşeyden aldığım gibi..

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu çekiliş şaibeli, açık açık görüyoruz ki bişey olmuş yani bi hile karışmış olabilir, bu şekilde sonuçları kabul etmiyoruz ve derhal çekilişlerin bizden yana olacak şekilde yenilenmesi lazım, hemen bi itiraz jokeri şeysi şaapılsın çünkü bi türlü bilmediğimiz birşey olmuş..

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Bana geçen sene çıkmıştı form falan doldurmadım acaba şimdi kullanabiliyor muyum bu şansı?

Şafak 1152!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı

Bana geçen sene çıkmıştı form falan doldurmadım acaba şimdi kullanabiliyor muyum bu şansı?

Bakın bunlar topal ördek :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Çıkmadan önce bura insan doluydu kazandınız yazısını gören yorum atmayı unutup şuan amerikaya giden ilk uçakta olabilir ülke durumuna bakarak

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=HJC4ew2yAuQ

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

bi dahaki başvuru ne zaman? Hiç başvurmadım. CV'imde amerikan şirketi var ona bakıp kabul ederlermi acaba

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bakamadım ama kesin kafası çıkımıştır 

Toplam Hit: 5414 Toplam Mesaj: 36
green card amerika birleşik devleti :d