folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Green Card Başvuru Sonuçları Açıklandı

Green Card Başvuru Sonuçları Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Birkaç sene önce arabayı satıp gideyim diye düşünmüştüm. O zaman arabam 50bin dolardan fazla ediyordu.

Şimdi 25bin dolar ediyor etmiyor. Bunu farkettiğim andan beri gitmediğim her an kaybediyor gibi hissediyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

youtube'da takip ettiğim bir motorcuya çıkmış. ama hali hazırda zaten abd'de ve okuyor. tabii 2009'dan beri her yıl başvuruyormuş. sonunda çıkmış.

edit:

başvurusunu abd'den değil, hep türkiye'den yapmış

coLin tarafından 10/May/19 01:46 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

hasssssss not been silekted

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Sürekli bu çıkıyor, ben yazım hatası filan yapmıyorum, belgedeki yazıları aynen kopyala yapıştır yapıyorum yine bu çıkıyor.
    Sizede oluyor mu?

Düzeltme:
    Last Name yerine Soy isim ve İsim yazıyormuşum belgedekinin aynını yazıyordum, Sadece soyad yazılması gerekiyormuş orda.
    -Çıkmadı -

rahmandaburda tarafından 11/May/19 12:23 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı

Sürekli bu çıkıyor, ben yazım hatası filan yapmıyorum, belgedeki yazıları aynen kopyala yapıştır yapıyorum yine bu çıkıyor.
    Sizede oluyor mu?

1. başvuru no

1. soy adın

3. doğum yılın

4. güvenlik kodu

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    samaccc bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı

Sizede oluyor mu?

1. başvuru no

1. soy adın

3. doğum yılın

4. güvenlik kodu

Last Name yerine Soy isim ve İsim yazıyormuşum belgedekinin aynını yazıyordum, Sadece soyad yazılması gerekiyormuş orda bende yeni farkettim.
    Teşekkürler
    -Çıkmadı -

rahmandaburda tarafından 11/May/19 12:24 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bu yıl çıkan varmı

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Bu sistemde değişiyormuş

Trump konuyla ilgili; "Yeni teklifle her yıl verilen Green Card sayılarında herhangi bir düşüş olmayacak. Rastgele seçme yerine, artık ABD’ye göçmen olarak kabul edilmek için basit ve evrensel kriterler getireceğiz". dedi.

Rastgele seçimin Amerikan değerleri ile uyuşmadığını söyleyen Trump, şu anda ABD’ye “Green Card” ile gelen göçmenlerin büyük çoğunluğunun düşük ücretli ve düşük vasıflı işçilerden oluştuğunu kaydetti.

Puanlamaya ilişkin Trump, “Genç bir işçiyseniz daha yüksek puanınız olacak. Bir mesleğiniz veya istihdam için bir yeteneğiniz varsa, yüksek bir eğitime sahipseniz veya burada istihdam yaratmak konusunda bir planınız varsa daha fazla puan alacaksınız.” değerlendirmesinde bulundu.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

Bu sistemde değişiyormuş

Trump konuyla ilgili; "Yeni teklifle her yıl verilen Green Card sayılarında herhangi bir düşüş olmayacak. Rastgele seçme yerine, artık ABD’ye göçmen olarak kabul edilmek için basit ve evrensel kriterler getireceğiz". dedi.

Rastgele seçimin Amerikan değerleri ile uyuşmadığını söyleyen Trump, şu anda ABD’ye “Green Card” ile gelen göçmenlerin büyük çoğunluğunun düşük ücretli ve düşük vasıflı işçilerden oluştuğunu kaydetti.

Puanlamaya ilişkin Trump, “Genç bir işçiyseniz daha yüksek puanınız olacak. Bir mesleğiniz veya istihdam için bir yeteneğiniz varsa, yüksek bir eğitime sahipseniz veya burada istihdam yaratmak konusunda bir planınız varsa daha fazla puan alacaksınız.” değerlendirmesinde bulundu.

Bu şekilde daha mantıklı. Ama neye göre puanlama yapıcaklar acaba, hangi meslekler daha öncelikli olacak onu araştırmak lazım 

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Başvuru sırasında çıkan ekran çıktısına gore alanları dolduruyorum fakat aşağıdaki gibi hata çıkıyor. Last name kısmına sadece soyadımı yazdım olmadı. soyad - ad yazdım yine olmadı.

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
Toplam Hit: 5428 Toplam Mesaj: 36
green card amerika birleşik devleti :d