Gss Borç Yapılandırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

Benim 2012den bu yana 4000 küsür lira borcum görünüyordu gittim yapılandırmaya sigortalı olduğum aylarda bile gss borcu işlemiş onları düzenlediler 6 ay ödemem gereken miktar çıktı 300 lira filan bir şeydi ödedim borcum morcum kalmadı kafam rahatladı.

Orman Mühendisi //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

hergün küfrediyoruz bu lanet sisteme her sabah. yalan mı ? mutlu olan çıksın amk
    https://youtu.be/FE9W6HI4W7I?t=85

kaygusuz tarafından 22/Nis/15 00:31 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mugen bunu yazdı

Oha lan 1992.34 TL borç çıktı, bu nedir hocalar? Yol gösterin, öğrenciyim :(

al öğrenci belgeni git sgkya silsinler, vatandaş gss paraları ile sanki ülkenin dış borçlarını ödüyor :D

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek

Benim 4k borcum vardı geçen gün eve bi zarf geldi, borcu baya bi silmişler 1.090 TL yapmışlar aylıkta 48 TL ödeme istiyorlar. 

TÜRK insanı kağıt para gibidir, ışığa tut içinde "ATATÜRK" yoksa sahtedir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Birkaç noktayı açıklamak istiyorum:

1. Direkt git kaymakamlığa, borcu silsinler diye birşey yok. Gelir testine giriyorsunuz -1 TL yi bile hesaplamak için can atıyorlar tabi- bu testin sonucuna göre; ya hep silerler ya da ne kadar aylık geliriniz çıkmışsa ona göre borcu bir daha yapılandırırlar.

2. Öğrencilik döneminden önceki zamanlarınıza ait borcunuz varsa, öğrenci belgesi götürseniz de borcunuzu silmezler. Ama eğer öğrencilik döneminizde para eklemişseler, belge ile silerler.

Benim yaklaşık 6000 TL ye yaklaşık borcum vardı. Gelir testi sonucuna göre 2000 TL ye kadar düşüyor. Öğrenci adamım, aylık gelirim varmış da haberim yok amk. 

Ha öder miyim, nasıl ödeyeceğim lan nasıl? Neyle ödeyeyim mk.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı
    mugen bunu yazdı

al öğrenci belgeni git sgkya silsinler, vatandaş gss paraları ile sanki ülkenin dış borçlarını ödüyor :D

O kadar kolaysa yaza sarkıtayım bari hocam, teşekkürler.

O mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler.. .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mugen bunu yazdı
    LhaNeT bunu yazdı
    mugen bunu yazdı

O kadar kolaysa yaza sarkıtayım bari hocam, teşekkürler.

bence hemen yap hocam çünkü borç takacak yer arıyorlar
    mesela zamanında liseyi bitirip 1 yıl sınava hazırlanan kişiden söke söke alıyorlar ödemeyene faizli takıyorlar
    biryerden sonra çoğunu sildik hadi gel 50 lira ver diyorlar aslında ne yaptıkları kendileride bilmiyor, para para para :D
    dikkatli olmak lazım

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

Allah cezasını versin böyle kanunun

2800 görünüyordu borç 2 defa peşpeşe gelir testiydi sgkydı yok askerlikti yok öğrencilikti ıvır zıvır derken 2 haftada 272 liraya indi 

gssne sokam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Spyware__007 bunu yazdı

2800 görünüyordu borç 2 defa peşpeşe gelir testiydi sgkydı yok askerlikti yok öğrencilikti ıvır zıvır derken 2 haftada 272 liraya indi 

gssne sokam.

Zihniyete bak hocam ya, kullanmadığımız dükkana kira ödüyoruz,  madem borçlandırıyosun hizmetten niye yararlandırmıyosun, Hastaneye gidiyorum muaneye ücreti +  eczaneye gidiyorum ilaç parası  eee ne anladım bu işten?  Türkiye Cumhuriyeti  kuruluşundan bu yana böyle zulüm görmedi.

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    JahR bunu yazdı
    Spyware__007 bunu yazdı

gssne sokam.

Zihniyete bak hocam ya, kullanmadığımız dükkana kira ödüyoruz,  madem borçlandırıyosun hizmetten niye yararlandırmıyosun, Hastaneye gidiyorum muaneye ücreti +  eczaneye gidiyorum ilaç parası  eee ne anladım bu işten?  Türkiye Cumhuriyeti  kuruluşundan bu yana böyle zulüm görmedi.

işte millet hopladı zıpladı ya yok şöle yok böle yeni sistem ne güzel herşeyi devlet karşılıyor NAH devlet karşılıyor işte sonuçlar kaç milyon kişi madur 

Toplam Hit: 3447 Toplam Mesaj: 30