Gss Borç Yapılandırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Odemeyin olum milyonluk adamim odemiyorum siz de odemeyin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

önceden yazmıştım ancak haliyle silindi.

https://www.youtube.com/watch?v=QBQ1u2SKf3k 

sadece izleyin icraatleri görün ;)

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

Kime göre 3-5 kuruş?    ''3-5 kuruş param var işte 1 trilyon kadar''  Bakan çocuğuna göremi,  yapmayın etmeyin hocam ALLAH aşkına ülkenin durumu ortada absürt  şeylerle  savunucam diye kendinizi düşürmeyin artık.

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

Artistin evladı ayda 250 lira yılda 3000 lira yapar, en kral sağlık sigortası bana 1000 lira fiyat çıkartıyor, gelmişsin burda propaganda yapıyorsun da o bize sökmez. Şu gss zımbırtısını savunanlarda göte sürecek akıl yok.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calpazhan
    calpazhan's avatar
    Erkek

Bu uygulama saçmalık resmen çalışmayan adamdan para alıyor akıl var mantık var çalışmayan adamda nasıl para olacak? Yokmuş senin ikamet ettiğin ortamda çalışanlar var ise onlara göre borç çıkıyor. Ulan denyo hane 18 yaşından sonra insan özgürdü ne olduda babaya kitledin olayı. Kılıçdaroğlu bir laf etti bu uygulama için resmen cuk diye oturdu: işşiz evlat vergisi. Sigorta falan bahane. Bu uygulama hükümetin sıcak parasının bitmiş odluğunun göstergesi ya da bir yandaşıyla anlaşıp para kazandırma olayı başka bişi değil. Vatanadaşını düşünen bir adam böyle bir uygulama yapmaz...

Hayatım Beni Bile Güldüren Bir Oyuncak...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Borc 5.513,82 Gecikme Faizi 1.192,40 odenecek toplam tutar 6.706,22 

2012 ocak ayindan 2013 subat ayina kadar hic sigortali calismadim.. 2013 subattan sonra yurtdisindaydim hala yurtdisindayim.. benim simdi nereye gitmem gerekiyor, borcun tamamini sildirme gibi bi imkanim varmi ? simdiye kadar hic bi seyden faydalanma gibi bi durumum da yok.. 2012 den 2013 subata kadar ödemek zorundamiyim ?

bilen arkadaslar aydinlatirsa sevinirim

tesekkürler

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ikamet adresim de yurtdisinda gözüküyor, ama yine her ay bindirmeye devam ediyorlar.. hayret bisey arkadas

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calpazhan
    calpazhan's avatar
    Erkek
    CaNNi bunu yazdı

2012 ocak ayindan 2013 subat ayina kadar hic sigortali calismadim.. 2013 subattan sonra yurtdisindaydim hala yurtdisindayim.. benim simdi nereye gitmem gerekiyor, borcun tamamini sildirme gibi bi imkanim varmi ? simdiye kadar hic bi seyden faydalanma gibi bi durumum da yok.. 2012 den 2013 subata kadar ödemek zorundamiyim ?

tesekkürler

Borç yazıldığı dönemler öğrenci değilsen her türlü alacakalar hocam. 

Hayatım Beni Bile Güldüren Bir Oyuncak...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omrcyln
    omrcyln's avatar
    Erkek
    calpazhan bunu yazdı
    CaNNi bunu yazdı

tesekkürler

Borç yazıldığı dönemler öğrenci değilsen her türlü alacakalar hocam. 

SGK ya gidip başvurduğun taktirde borç silinmese bile şuan faizin silinmesi ile alakalı bir olay var araştırırsan veya ilgili kurumları arayıp sorabilirsin 

Toplam Hit: 3450 Toplam Mesaj: 30