Gul Kurdistan Dedi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

fatihack bunu yazdı:
    -----------------------------
    ComputerWolf bunu yazdı:
    Bu noktaya gelinecegini 2002 yilinda soyleyenler ve uyaranlar simdi , ergenekon davasindan icerideler :D
    doğu perinçek'in abdullah öcalan ile diyalog kurmasını savunan birisinin, gül'ün kurdistan demesini eleştirmesi ne acı !

cüneyt zapsu terörist lideriyle gerekirse oturur konuşur anlaşırız dediğinde de böyle tepki koyabilseydin keşke yada onuda not düşseydin. Doğu perinçeğin yanlışları var ama Türkiyeyi tek başna savunmasını bazı yaptıklarınıda göz ardı etmemk gerek. En azından adam bazıları gibi kıvırmıyor düşüncesi ortada ılımlı laik değil öncesinden sonu geldi dediği köşke çıkıp cumhuritimize sahip çıkalım nutukları atmıyor. Siyonist değil mosatla görüşmüyor mason değil abd yalakası çıkarcı deil bilmem anlatabilirmiyorum hiç birşeyi olmasa bu artıkları var. ;)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

degerli kardesim ShockMan

gecen gun 1960 yillarinda ki Afganistana ait resimlere ulastim gozlerime inanamadim o zamanlarda hatunlar Liz Taylor gibi geziyormus sokaklarinda gencler desen H. Bogart gibi yasli kesimse geleneksel kiyafetleri ile. Simdilere bakmak yeterli degisimi gormek icin Afganistanda da ne dolaplar dondugunu o bolgede olusan uyusturucu trafigini ele gecirmek icin America ve sovyetlerin neler yaptigini son olarakda savas oncesi o bolgede uretilen uyusturucunun simdilerde %300 arttigini getirilen amerika demokrasisi sayesinde :) oldugunu biliyorsundur mutlak.

insan umut ile ayakta durur ve direnir acikcasi ben yavas yavas umudumu kaybediyorum neden mi hicbir seye sesini cikartmayan tam bir koyun topluluguna cevrilen halk sayesinde.

kedi ornegi vermissin bende kedi besleyen ve surekli gozlemleyen biri olarak kedi ile verdigin ornegi gelistireyim ve umutsuzluguma baglayayim soyle ki

bir kediye kisttttt dersen kacar sonra doner gelir yiyecek verirsen o yiyecegi yerken kistttt desende kacmaz yedigini onunden alacak olsan sana penceyi gecirir ama bizim halkimizin gun be gun onundeki yiyecek ekmegi calinmasina ragmen sesini cikartmiyorsa ne zaman cikaracak acaba demeden edemiyorum.

ayrica stratejik konum ve onurlu, kahraman Turkiye ve Turk konularina hic girmiyorum biz ne kadar kendimizi yok stratejik konumumuz yok efendim kahramanligimiz diye avutursak is o kadar masalsi bir hale geliyor emin ol ki elin patogonyalisi bile bu stratejik konum ve kahramanlik safsatalari ile avunuyor ovunuyor

elbette dengelerin oturmasi icin birseyler olacaktir ama bu umarim guzel Turkiyemin ve Halkimin zararina olmayacak sekilde olur cunki onumuzdeki 100 yil boyunca degerli iki madde bizim elimizde ve bu maddelerin paylasimi simdiden yapiliyor cevremizdeki cakallar tarafindan

biri SU digeri BOR

cikacak buyuk savas inan ki bu iki degerli madde icin olacak.

nice savassiz kavgasiz guzel gunlere

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

ozsar07 bunu yazdı:

degerli kardesim ShockMan

gecen gun 1960 yillarinda ki Afganistana ait resimlere ulastim gozlerime inanamadim o zamanlarda hatunlar Liz Taylor gibi geziyormus sokaklarinda gencler desen H. Bogart gibi yasli kesimse geleneksel kiyafetleri ile. Simdilere bakmak yeterli degisimi gormek icin Afganistanda da ne dolaplar dondugunu o bolgede olusan uyusturucu trafigini ele gecirmek icin America ve sovyetlerin neler yaptigini son olarakda savas oncesi o bolgede uretilen uyusturucunun simdilerde %300 arttigini getirilen amerika demokrasisi sayesinde :) oldugunu biliyorsundur mutlak.

insan umut ile ayakta durur ve direnir acikcasi ben yavas yavas umudumu kaybediyorum neden mi hicbir seye sesini cikartmayan tam bir koyun topluluguna cevrilen halk sayesinde.

kedi ornegi vermissin bende kedi besleyen ve surekli gozlemleyen biri olarak kedi ile verdigin ornegi gelistireyim ve umutsuzluguma baglayayim soyle ki

bir kediye kisttttt dersen kacar sonra doner gelir yiyecek verirsen o yiyecegi yerken kistttt desende kacmaz yedigini onunden alacak olsan sana penceyi gecirir ama bizim halkimizin gun be gun onundeki yiyecek ekmegi calinmasina ragmen sesini cikartmiyorsa ne zaman cikaracak acaba demeden edemiyorum.

ayrica stratejik konum ve onurlu, kahraman Turkiye ve Turk konularina hic girmiyorum biz ne kadar kendimizi yok stratejik konumumuz yok efendim kahramanligimiz diye avutursak is o kadar masalsi bir hale geliyor emin ol ki elin patogonyalisi bile bu stratejik konum ve kahramanlik safsatalari ile avunuyor ovunuyor

elbette dengelerin oturmasi icin birseyler olacaktir ama bu umarim guzel Turkiyemin ve Halkimin zararina olmayacak sekilde olur cunki onumuzdeki 100 yil boyunca degerli iki madde bizim elimizde ve bu maddelerin paylasimi simdiden yapiliyor cevremizdeki cakallar tarafindan

biri SU digeri BOR

cikacak buyuk savas inan ki bu iki degerli madde icin olacak.

nice savassiz kavgasiz guzel gunlere

Eyvalla Çok Değerli Hocam, Çok Kıymetli Temenniler Bunlar. Elimizden Temennide Bulunmaktan Başkada bişey gelmiyor. Birde Olası Seferberlikte Canımızı vermek tabiki, Allah O Günlere Mecbur etmesin.

Evet Temkinli Bir Politika Güdülmesi iyi olacak Kanaatimce, En Minimum Yöneticilerimizden İstemimiz budur. Gel gelelim, Tavizler Çok verilmektedir Malesef, Bankalarımız ve Değerli İşletmelerimizin Bir Fiil Satılığa Çıkarıldığını Görünce İrkilmemek Gerçekten zor. Bir Hıyanet Söz Konusu ise, Kırılma Noktası Bu Hayinlerde Mutlaka olacaktır. Ve O Gün Refleks Hareket Sergileyeceğimizden Kuşkum yoktur.

Nice Mutlu ve Barış Dolu Geleceğe Kardeşim.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    persian bunu yazdı:

cüneyt zapsu terörist lideriyle gerekirse oturur konuşur anlaşırız dediğinde de böyle tepki koyabilseydin keşke yada onuda not düşseydin. Doğu perinçeğin yanlışları var ama Türkiyeyi tek başna savunmasını bazı yaptıklarınıda göz ardı etmemk gerek. En azından adam bazıları gibi kıvırmıyor düşüncesi ortada ılımlı laik değil öncesinden sonu geldi dediği köşke çıkıp cumhuritimize sahip çıkalım nutukları atmıyor. Siyonist değil mosatla görüşmüyor mason değil abd yalakası çıkarcı deil bilmem anlatabilirmiyorum hiç birşeyi olmasa bu artıkları var. ;)

bebek katiliyle görüşceğine mason falan olsaydı keşke.sen kapman gerekeni kapmışındır bu cümleden :)

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

fatihack bunu yazdı:
    ComputerWolf bunu yazdı:
    Bu noktaya gelinecegini 2002 yilinda soyleyenler ve uyaranlar simdi , ergenekon davasindan icerideler :D
    doğu perinçek'in abdullah öcalan ile diyalog kurmasını savunan birisinin, gül'ün kurdistan demesini eleştirmesi ne acı !

herşey yüzeyselken ne kadar güzel değil mi 

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:

ergenekondan içeri girenlerin çoğu çok pis adamlar.. bu konuyla alakası  yoq bence. türk silahlarını pkk ya kim veriyo o zaman.. bu ülkenin mit'i var bilmemnesi var  öyle sırf bişey dedi diye kimse kimseyi tutuklayamaz.

Abdullah Gül'e kafam girsin..!!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    fatihack , ne kadar aciz bir duruma dustugunun farkindamisin.Neden boylesin biliyormusun.Don bak gecmis aylardaki tartismalara.Biz bu notkaya gelinecegini soyledigimizde , sizler yalanlamis , komploculuk , yipratma , camur at izi kalsin vs vs edebiyatlari yapmistiniz.Iste bugun biz hakli ciktigimiz icin , acizlestiniz , zavallilastiniz.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Blue_moon bunu yazdı:

hocam o karnı açlar koskoca Türkiye cumhuriyeti ile savaşa girmeye cesaret edemezler. Diyelim ki ırakın kuzeyinde bağımsız bir kürdistan kurdular türkiye ile diplomatik ilişki içine giremezler zaten Türkiye girmez. Onlar kendi karnını bile doyuramazlar bundan emin ol o sözkonusu devlet kurulsa bile çok yaşayamaz

mesele türkiyeden toprak koparmak olduğu zaman kusura bakmasınlar buradan bir santim toprak bile alamazlar bunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Atatürk kürtler için güzel bir söz söylemiş hiç duydunuz mu ? Kürtler atatürke gelmişler biz millet olmak istiyoruz ve dolayısıyla devlet kurmak istiyoruz demişler Atatürk de demiş ki

" Siz millet değilsiniz, olamazsınız da. Millet olamayan devlet de olamaz, hiçbir zamanda olamayacaksınız"

başka söze gerek varmı :D 

Atatürk öyle bir şey söylemez, onu ancak bazı faşolar söyler, ondan sonra neden Kürt'ler devlet kurmak istiyor derler.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    SpoofU bunu yazdı:
    Blue_moon bunu yazdı:

hocam o karnı açlar koskoca Türkiye cumhuriyeti ile savaşa girmeye cesaret edemezler. Diyelim ki ırakın kuzeyinde bağımsız bir kürdistan kurdular türkiye ile diplomatik ilişki içine giremezler zaten Türkiye girmez. Onlar kendi karnını bile doyuramazlar bundan emin ol o sözkonusu devlet kurulsa bile çok yaşayamaz

mesele türkiyeden toprak koparmak olduğu zaman kusura bakmasınlar buradan bir santim toprak bile alamazlar bunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Atatürk kürtler için güzel bir söz söylemiş hiç duydunuz mu ? Kürtler atatürke gelmişler biz millet olmak istiyoruz ve dolayısıyla devlet kurmak istiyoruz demişler Atatürk de demiş ki

" Siz millet değilsiniz, olamazsınız da. Millet olamayan devlet de olamaz, hiçbir zamanda olamayacaksınız"

başka söze gerek varmı :D 

Atatürk öyle bir şey söylemez, onu ancak bazı faşolar söyler, ondan sonra neden Kürt'ler neden ayrı bir devlet kurmak istiyor derler.

Senin gibiler ve bazı cahil kürtler yüzünden bu haldeyiz.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

.. saolun lan atalarınız sizden utanıyor...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 10979 Toplam Mesaj: 104