folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Günlerdir Beklediğim Haber Sonunda Çıktı..

Günlerdir Beklediğim Haber Sonunda Çıktı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyax_gokhan
    manyax_gokhan's avatar
    Erkek

günlerdir%20beklediğim%20resimn

o haberlerden sonra hep bu itin cesedini görmek nasip olur mu diye düşünüp dururdum dualarm kabul oldu...

Kürşad Marşı

Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz
    Çünkü bu yol kutludur, gider Tanrı Dağı'na
    Halbuki yoldaşını bırakıp kaçanların
    Değişilir topu da bir sokak kaltağına

Kürşad'ın narasıyla indik Tanrı Dağı'ndan
    Ruhumuzu kandırdık orhun'un kaynağından
    Bu kaynaktan içenin yürekleri tunç olur.
    TÜRK' e kefen biçenin ölümü korkunç olur.

Delinse yer, çökse gök, yansa kül olsa dört yan
    Yüce dileğe doğru yürürüz yine yayan.
    Moskoflardan, yankeden, masonlardan yılmayan
    Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz.

Kasabın mesleğini bilmezsen, beslediği kuzuya şefkatini sevgisinden zannedersin. Her başını okşayanı dost her başını ağrıtanı düşman bilme...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

o degil bilader. bariz belli degil mi

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

o değil sanırım, hem o olsa ne olur hepsi orospuçocuğu hepsi. 

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

o değil kardeş hiçmi gözünüz görmüyor uzaktan yakında  alakası bile yok hee ama farketmez piç dölü piç döldür sonuçta

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

nasıl ölmüş? nasıl öldürülmüş? benzeyen bir adam da olabilir bu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek

açtığın konuyu hiç sevmedim,bari link verseydin haberi söyleyerek diyorum öncelikle

sonrasında söyleyeceğim şey ise %70 bu o değil,alnının sağ tarafına bak saçlarına filan,tipi de biraz farklı.aynı soydan oldukları için geneli birbirine benzer zaten

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı

açtığın konuyu hiç sevmedim,bari link verseydin haberi söyleyerek diyorum öncelikle

sonrasında söyleyeceğim şey ise %70 bu o değil,alnının sağ tarafına bak saçlarına filan,tipi de biraz farklı.aynı soydan oldukları için geneli birbirine benzer zaten

tam olarak düşündüğüm şey.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyax_gokhan
    manyax_gokhan's avatar
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı

linki burda var 

http://www.skyturk.net/haber/bdpli-vekillerin-sarildigi-teroristler-olduruldu-gundem-106190.html

Kasabın mesleğini bilmezsen, beslediği kuzuya şefkatini sevgisinden zannedersin. Her başını okşayanı dost her başını ağrıtanı düşman bilme...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    manyax_gokhan bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı

linki burda var 

http://www.skyturk.net/haber/bdpli-vekillerin-sarildigi-teroristler-olduruldu-gundem-106190.html

iyi,o zaman fotoğrafı kaldırıp bu linki ver.kimsenin habersiz şekilde ceset resimleri görüp bundan zevk duyacağını düşünmüyorum(kimsenin dedim en azından benim için öyle)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı
    manyax_gokhan bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı

linki burda var 

iyi,o zaman fotoğrafı kaldırıp bu linki ver.kimsenin habersiz şekilde ceset resimleri görüp bundan zevk duyacağını düşünmüyorum(kimsenin dedim en azından benim için öyle)

ceset mi ne ceseti?

ben çakal leşi görüyorum..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    manyax_gokhan bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı

linki burda var 

ceset mi ne ceseti?

ben çakal leşi görüyorum..

ben nefes almayan orospu çocukları da olabiliyormuş, bunu anlıyor ve görüyorum.

Avukat/Hukukçu
Toplam Hit: 5186 Toplam Mesaj: 29