folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Günlerdir Beklediğim Haber Sonunda Çıktı..

Günlerdir Beklediğim Haber Sonunda Çıktı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

onun koruması diyenler var.kaynak yok

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

o değilde bu adamın dağda dişleri nasıl o kadar beyaz kalmış...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Bu resmi facebook ta görüp duruyorum ama ölü olan resmi diğer resim çekilmeden öncede görmüştüm eminim yani aynı değilller

#Bir fahişenin karnında ki bebek kadar masumdu aşk ; Ama O....Çocuğuydu işte....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı

iyi,o zaman fotoğrafı kaldırıp bu linki ver.kimsenin habersiz şekilde ceset resimleri görüp bundan zevk duyacağını düşünmüyorum(kimsenin dedim en azından benim için öyle)

Ne cesedi birader. Soyunu siktigimi LESI.

Hem ne fark eder o veya degil. Sonucta hepsi kahpe dölü.

Edit: Ayrica ben fena halde zevk aliyorum. Kahvemden hopurdeterek yudum cekiyorum. Eve gidince cerez falan alip oglumla beraber bakacagim. Vatanina ihanet eden kahpe dollerinin sonunun ne oldugunu ogluma gosterecegim.

sniperscope tarafından 14/Eyl/12 07:39 tarihinde düzenlenmiştir

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

PKK'lı örgüt liderlerine çevrede gözlemcilik yapan teröristlerin, sonraki operasyonda öldürülen 26 militan içerisinde bulunduğu ortaya çıktı.

sarılan kişinin korumaları öldürülmüş haberde de üstüne basa basa söylüyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Resimde görüldüğü üzere..

sağdaki orospu çocuğu ile soldaki orospu çocuğunun sıfatları birbirine pek benzemiyor.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bu tip fotoğrafların artması dileklerimle, 

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur, Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır, Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır, Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir, Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    angels_demos bunu yazdı

onun koruması diyenler var.kaynak yok

kandildeki elebaşı murat karayılan bu bölge sorumlusunu görevinden çıkarmış sadece bunu biliyorum. kendi içlerinde hainlik yapanı öldürüyorlar. kesin o şekilde öldürülmüştür. neden öldürüldü diye soranlara bu piç sarmaş dolmaş olunca pkk piçleri sözde kendilerine üskomutan denilen piçlerin zoruna gitmiş.   o piç önder olan piçin sarmaş dolmaş olması kabul görmezmiş.

Bu topraklar BAAS benzeri tek adamlı rejimlere geçit vermedi bugüne kadar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

dünyadan bir orospu çocuğu daha temizlenmiş.. aslında bunların analarını öldüreceksin ki böyle orospu çocugu doğuramasınlar.. 

o yada değil 2 side orospu cocugu yani.. pek farkı yok..

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Bu resmi ilk gördüğümde o kadar çok sevindim ki kendi kendime güldüm süper işte bu filan dedim. Sonra 1 dakika düşündüm moralim bozuldu. Farkındamısınız? Terör bizi ne hale getirdi. İnsanların ölmesine verdiğimiz reflexler resmen sevinç olmuş. Tabiki bunda suçlu değiliz. Terör yüzünden verdiğimiz onca şehit yüzünden bu hale geldik ama üzüldüm be arkadaş. Keşke birisi öldü diye sevinmeseydik.

iyibu yalan oldu.. fbi gelmemiştir.. yasaldı çünkü.. zaten gelmek olmazdı.. ama tutmadı.. allah istememiş olmazmış iyibu.. // ebesininki kadar ilgi alanım oldu.. iyibu.. çok yararlı oldu.. turan bunu beğendi.. //////
Toplam Hit: 2403 Toplam Mesaj: 29