folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Hacklendim Ve Hackleyen Arkadaşı Arıyorum.. (Rica)

Hacklendim Ve Hackleyen Arkadaşı Arıyorum.. (Rica)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

en nefret ettiğim şey bir siteyle ben uğraşırken başkasının müdahale etmesi amk

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Olay şundan ibaret wp versionları güncellenmemiş bilindiği üzere Güvenlik güncellemelerin çoğu azıklardan dolayı meydana gelmiştir

2. si wp panel şifreleri çok basit hemde aşırı basit bazıloranın şifresi cpanelle aynıydı değiştirdim

db şifrelerini değiştirdim

cpanel şifrelerini değişmesi lazımdı....

kodları footer veya index e koymuşlar tema klasörüne reflesh atsalarmış iyimiş indexi komple silmişler neyse temaların güncel sürümlerini yükselerse sorun ortadan kalkacak

resselerde bulunan sitelerin hepsinin wp oluşu hepsinin eski sürüm oluşu ve şifrelerinin basit oluşu server a yönelik bir shell atma olayı olmadığını aklıma getirdi.

sonuç olarak mutlu son amk :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ver savcılığa olsun bitsin çeksin cezasını görsün ebesinin çorabını tersten

kimse kalkıp bana şunun demesin  mail attıkda cevap vermedi yok ters cevap verdi bende görsün diye index attım siktir ordan a.k sanane adam görmüyorsa görmüyor adamın sitesinin hacklemek zorundamısısn

bir de utanmadan açığın kapat vs vs diye yazmıyorlarmı sitenin anasının belleyen  zaten sensin bir kere ne açığından bahsediyorsun :) ne kadar yardım severiz birde hem öyle index atıp brde zone-h kaydı alıyoruz ne güzel bizde yedik bunları dimi

delikanlı gibi hackledim de a.k uyardım yada uyarı gibib yavşaklığa ne hacet

SeRDaR tarafından 12/Mar/13 16:54 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

Cyber yapmış heralde

cwmubarek diye biri cwdoktoray'ın mail adresi var mı ?

dj yazmış ya ayyıldız tim diye..

cwdoktoray bu işlerle uğraşmıyor diye biliyorum artık dostum çocuk mu bu wp sitelere çaksın :)

Toplam Hit: 10538 Toplam Mesaj: 35