Hakkaride 3 Asker Şehit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bişey dedikçe analar ağlasın mı diye susturulduk. o zaman gazetesi tayyiple kankayken (ne kadar gerçek ne kadar yalan bilmiyorum ama) çözüm sürecini destekleyen şehit ailelerinin tam sayfa röportajlarını veriyordu. nerden buldularsa öyle aileyi?!

ee ağlamıyor di mi analar şimdi?

hadi şimdi "akpli değilim ama hükümet ne yapsın" diyen arkadaşları sahneye alalım.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Fotoğrafları kaldırsanız iyi olur beyler. Bu kahpe soylarının vatan evlatlarını aciz gösterme propagandasına alet olmamalı. Ayrıca askerlerimizin aile ve naaşlarına da saygısızlık olur kanısındayım. Yolunu yordamını siktiğimin yavşakları, gencecik askerleri ne hale sokmuşlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Sencer bunu yazdı

Fotoğrafları kaldırsanız iyi olur beyler. Bu kahpe soylarının vatan evlatlarını aciz gösterme propagandasına alet olmamalı. Ayrıca askerlerimizin aile ve naaşlarına da saygısızlık olur kanısındayım. Yolunu yordamını siktiğimin yavşakları, gencecik askerleri ne hale sokmuşlar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

yine arkadan yine kahpece, karstaki "birebir çatışmada" öldürülen 3 itin sözde intikamı, oda çarşıya çıkan silahsız erlere

bunlara en ufak sempati besleyen yada tolerans gösteren bu ülkedeki bütün orospu çocuklarının bunlardan önce kafası gövdesinden ayrılmalı, artık aydın,solcu,liberal,özgürlükçü maskelerinin arkasını bi görün artık

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    EMRE955 bunu yazdı

Ben amına kodumun k*ürdü dedikçe bu site yazılarımı  siliyor beni banlıyor. Amına kodumun k*ürdünü korumaya devam etsinler. Zaten askerimizi şehit eden, öğremeni kaçıran, mühendisimizi kurşuna dizen amına kodumun k*rtleri değil. Latin amerikalılar, ingilizler, fransızlar... Öyle değil mi?

Dökülen bir damla kan dahi yerde kalmaz. Devir orospu çocuklarının pezevenklerin devri. Gün gelecek, onların devirleri bittiği gün Türkiye'nin dört bir yanında yaşayan son k*rt ölene kadar bütün k*rtler katledilecek. 

Bazılrı çıkmış diyorlar ki "En iyi k*rt ölü k*rttür." Yanlış!! Onların ölüleri bile bu toprakları kirletir. Dolayısıyla en iyi k*rt hiç doğmamış, hiç yaşamamış olan k*rttür.

aynen. k*tlere karşı bakışım ülkeyi yıktıklarından beri değişti.

artık ağlasalar sızlasalar geberin diyecem ölün a.q

çözüm sürecinizi skiyim IŞİD Ananızı skiyor. amerika ab ülkelerinin köpeğisiniz ibne k*tler.nefretim ölünceye kadardır her bir şehitte nefretim sonsuz olacak. 

bu şehitler meclisteki vekilin evine gitmedikçe çok askeri kan uykusunda kaybederiz.

şimdi sktir gidin aqp ye oy verin ve mutlu olun askerde ıssız bir dağ tepesinde ulan a.koyim şimdi bi kurşun gelse ölsem ankaradakilerin zkinde olacak mı benim ölmem diye çok düşündüm sonra dedim ki onların zkinde değiliz...onlar için askerlik yapmadığımı vatan için yaptığımı onlar karşımda olsa hepsine ne yapardım ahh ahh.bu k*lere rağmen Yaşasın TÜRK ULUSU. elbet devran dönecek bu yapılanların hepsinin intikamı alınacak...avrupanın gözüne baka baka dağda şehirde k*tlerin yaptığı bu hainliğin hesabı sorulacak

50 asker şehit olsa bunlar yine açılım bunlar yine çözüm süreci diyecek.

ulan hiç demiyorlar biz asker kaybediyoruz biz taviz veriyoruz yinede çözüm diyorlar.

ben size birşey diyim. bu devletin gücü 1 ayda pkk yı bitirir. devletin gücünü kullanmayanlar hesap verecektir.Genelkurmay başkanına bakıyoruz o da hükümet ne derse onun aynısını diyor. sen genelkurmaysın susma değil konuşmalı ve bu katliamın hesabını vermelisin şehit ana babalarını evlatlarını size teslim etti. onların emanetlerini ahirette hesabını verebilecekmisiniz? 

anlamadığım bu işte devletin en küçük biriminden en büyük birimine kadar bu insanoğları geceleri nasıl rahat uyuyabiliyor ?

kaygusuz tarafından 25/Eki/14 20:50 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Uzun süredir devletsiz bir ülkeyiz.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

amına kodum cocukları iyice azdılar

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

Van'da da polis lojmanalarina saldirmislar...  Gun geldiginde hepsini oyle bir katledecegiz ki bu inancini s*ktigimin barzolarinin. Analarinin *mcigini tersten okutacaz. Gorusecegiz. Sizi hasa Allah bile kurtaramayacak o inanmadiginiz Allah !!!!!!!!!!!

http://www.sabah.com.tr/gundem/2014/10/25/bir-hain-saldiri-daha

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    murathan bunu yazdı

Van'da da polis lojmanalarina saldirmislar...  Gun geldiginde hepsini oyle bir katledecegiz ki bu inancini s*ktigimin barzolarinin. Analarinin *mcigini tersten okutacaz. Gorusecegiz. Sizi hasa Allah bile kurtaramayacak o inanmadiginiz Allah !!!!!!!!!!!

sen bunu yaptıktan 20 yıl sonra çocukları gelip dövlet bize işkence ediy diyecek hak isteyecek, herşey başa saracak.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    murathan bunu yazdı

sen bunu yaptıktan 20 yıl sonra çocukları gelip dövlet bize işkence ediy diyecek hak isteyecek, herşey başa saracak.

Irak ve Suriye karışıkken mümkün olduğu kadar devlet zoruyla Türk-Kürt mübadelesi yapılmalı bence. Sınırı izinsiz geçenin kim olduğuna bakmadan öldürülmesinden yanayım. Tüm sınır boyunca kmlerce mayın döşenmeli. Terörle mücadelede güvenlik güçlerinin elini kolunu bağlayan yasalar kaldırılmalı.

Not: Evet bende faşistim hümanistlerin sayesinde.

qoqo tarafından 25/Eki/14 22:07 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 9390 Toplam Mesaj: 83