Hakkaride 3 Asker Şehit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10590419_1545760992322894_5460082938027707267_n.png?oh=40fe7511123fa382459d1f9637b73abf&oe=54B535A5&__gda__=1425105052_ffac25aa16e55bb620a32607e05bd790

BU  alçak K*tler devran değişince bu ülke sınırlarında nefes alamayacaklar...

kaygusuz tarafından 26/Eki/14 10:24 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Herkes devran doner intikam demis. Bu söylediklerim tepki cekebilir biliyorum. Ama benim kafama sktiktan sonra. Annemin tek oğlu ben öldükten sonra. Annemin kalan ömrü babamin kalan ömrü işkence gibi gectikten sonra sikerim intikamini. Sikerim devranini sikerim donmesini. Bisey yapilacaksa bugün yapilmali. Daha kac şehit verilmesini bekleyecez devrani dondurmek için. Daha kac sehit vericez intikam almak icin ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    Gannicus bunu yazdı

https://twitter.com/HDPgenelmerkezi/status/526085010596446208

Orospu çocuklarına bak kısas yapmışlar akılları sıra.

Anası sikişmişten dost olur mu amk.

Gün gelecek tüm karadeniz aşağı inecek diye tırsıyorum amk.

O zaman harbiden türkiye savaş görsün kendi içinde.

Şuraya bak yazık anasını sikim :S

http://galeri.uludagsozluk.com/g/25-ekim-2014-hakkari-pkk-saldırısında-3-şehit/

Zeytun-i tarafından 26/Eki/14 13:47 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    bu konuda israile hayranım bi vatandaşınin kılına zarar gelse ortalığın amina koyuyolar, biz napiyoruz, kimse türkiyenin gücünü sinamasin,haa israil terörist devlet ama lutfen :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

bu ülkede pimi çekilmiş binlerce insan var artık ağızına kadar gelmiş ama bişey olsa diye herkes birbirini bekliyor,

benim de hayatım mantar olsa, hiçbişeyden beklentim olmasa (psikolojik,) tamamen bitik biri olsam para imkanım da varsa (ya da yoksa) 30-40 kişilik bir örgüt kurarım, sonra ne kadar pkk sempatizanı olan solcu, devrimci, bilmem neci kim ne yürüyüş, protesto, stand açarsa bu örgütle dalarım oralara tarar geçeriz. millet kan görsün amk, bunu anlıyor ibnenin evlatları. tarayıp geçicen imkan varsa rpg-7ler bulacan basıp geçicen amk bdp binalarına, kim ne kadar ölürse.

bunlar olunca ister istemez o örgüt 300-400 olur :)

Daniel-Koo tarafından 26/Eki/14 14:51 tarihinde düzenlenmiştir

ne diyon?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı

bu ülkede pimi çekilmiş binlerce insan var artık ağızına kadar gelmiş ama bişey olsa diye herkes birbirini bekliyor,

benim de hayatım mantar olsa, hiçbişeyden beklentim olmasa (psikolojik,) tamamen bitik biri olsam para imkanım da varsa (ya da yoksa) 30-40 kişilik bir örgüt kurarım, sonra ne kadar pkk sempatizanı olan solcu, devrimci, bilmem neci kim ne yürüyüş, protesto, stand açarsa bu örgütle dalarım oralara tarar geçeriz. millet kan görsün amk, bunu anlıyor ibnenin evlatları. tarayıp geçicen imkan varsa rpg-7ler bulacan basıp geçicen amk bdp binalarına, kim ne kadar ölürse.

Bu ülkenin vatandaşları böyle yaşamak istiyorsa saygı göstereceksin. Bu adamlar öyle yada böyle seçilmedi mi seçildi. Şu an destekledikleri terör süreci halkın da desteğini alıyor mu alıyor. Yani silah elde dolaşmaya gerek yok, ha adam asayiş yazar önünü keserse çıkarır kafasına 3 tane sıkar yoluna devam edersin orası ayrı.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı

Bu ülkenin vatandaşları böyle yaşamak istiyorsa saygı göstereceksin. Bu adamlar öyle yada böyle seçilmedi mi seçildi. Şu an destekledikleri terör süreci halkın da desteğini alıyor mu alıyor. Yani silah elde dolaşmaya gerek yok, ha adam asayiş yazar önünü keserse çıkarır kafasına 3 tane sıkar yoluna devam edersin orası ayrı.

benim demek istediğim "hadi gidelim bikaç pkk sempatizanı" vuralım değil.

mesala kobani için çağrı yapıldı herkes sokaklara fırladı o sıralarda benim dediğim gibi bir örgüt, bunlar neredeyse oralara gidip saldıracak vurucak, gebertecek, zaten gazlayanlar arasında hdpnin de etkisi var oraya da gidip atıcaksın bi roket falan ya da imkan yoksa tarayacaksın.

korku salabilmek için bu piçlere, bunun sistemli olması gerekiyor her yerde bireysel kişiler ona buna sıkarsa karışır durum.

zaten bu dediklerim olmuyosa, illegal olarak ya da legal olarak devlet tarafından olmuyosa böyle askerlimizin ensesine sıkılan kurşunları çok sayarız..

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Uyu Türkiye'm Uyu  Şemşiye girdide paçalandı bile.  Ne güzel iş 3 maymunu oyna canı yanan evladını kalleşçe kahpece şehit veren anaları babaları düşünme unut gitsin. Magazin programlarına devam....  Körtttler gibi biz neden bütün olamıyoruz neden hakkımızı arayamıyoruz sesimizi neden sokaklarda duyuramıyoruz. O kahpeler gibi sağı solu yııkmaktan bahsetmiyorum.

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde dün çarşı izninde sivil giyimli 3 askerin şehit edilmesiyle ilgili yayın yasağı kararı alındı.

Kararı Yüksekova Sulh Ceza Hakimliği aldı.

Kararda, “Olay yeri ve olay yerinde şehitlerin cenaze görüntülerini her türlü görüntülü, sesli, yazılı ve görsel medyadaki yayınlar ile internet ortamında yayınlanmasının yasaklanmasına karar verilmiştir” denildi.

Sulh Ceza Hakimliği, yayın yasağı başvurunun kimin tarafından yapıldığına ve gerekçesine açıklamasında yer vermedi.

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı

benim demek istediğim "hadi gidelim bikaç pkk sempatizanı" vuralım değil.

mesala kobani için çağrı yapıldı herkes sokaklara fırladı o sıralarda benim dediğim gibi bir örgüt, bunlar neredeyse oralara gidip saldıracak vurucak, gebertecek, zaten gazlayanlar arasında hdpnin de etkisi var oraya da gidip atıcaksın bi roket falan ya da imkan yoksa tarayacaksın.

korku salabilmek için bu piçlere, bunun sistemli olması gerekiyor her yerde bireysel kişiler ona buna sıkarsa karışır durum.

zaten bu dediklerim olmuyosa, illegal olarak ya da legal olarak devlet tarafından olmuyosa böyle askerlimizin ensesine sıkılan kurşunları çok sayarız..

Arkadaşım erkek adam yapacağını yapar örgüte ne ihtiyaç var, gece karanlığında kim görüyor seni... benim envanterim boş bana malzeme lazım dersen atarsın pm halledilir. Örgüt nedir? Yok bir de dağa çıkalım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

yayın yasağı getirilmiş sövmek fayda etmiyor artık 

http://nediyor.com/2014/10/26/3-askerin-sehit-edilmesiyle-ilgili-yayin-yasagi/ 

Toplam Hit: 9395 Toplam Mesaj: 83