Hakkaride 3 Asker Şehit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    murathan bunu yazdı

Van'da da polis lojmanalarina saldirmislar...  Gun geldiginde hepsini oyle bir katledecegiz ki bu inancini s*ktigimin barzolarinin. Analarinin *mcigini tersten okutacaz. Gorusecegiz. Sizi hasa Allah bile kurtaramayacak o inanmadiginiz Allah !!!!!!!!!!!

http://www.sabah.com.tr/gundem/2014/10/25/bir-hain-saldiri-daha

sen bunu yaptıktan 20 yıl sonra çocukları gelip dövlet bize işkence ediy diyecek hak isteyecek, herşey başa saracak.

Irak ve Suriye karışıkken mümkün olduğu kadar devlet zoruyla Türk-Kürt mübadelesi yapılmalı bence. Sınırı izinsiz geçenin kim olduğuna bakmadan öldürülmesinden yanayım. Tüm sınır boyunca kmlerce mayın döşenmeli. Terörle mücadelede güvenlik güçlerinin elini kolunu bağlayan yasalar kaldırılmalı.

Not: Evet bende faşistim hümanistlerin sayesinde.

bunlar başımızdayken ne yasa kaldırması 
    ne diyor bak

çözüm sürecine devam diyor.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Abd sen nasıl pkkya yardım ediyorsan biz de işide aha böyle yardım ederiz demeli meydan okuma böyle olur, yoksa talimat vermekle bir cacık olmaz amerikanın her dediğine evet deyip bize rağmen yaptılar demek samimi gelmiyor bana eskisi gibi hükümeti destekleyemiyorum nedense kusura bakmasınlar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qzkn
    qzkn's avatar
    Erkek

teröristlerin,sözde solcu ve hümanist geçinen diğer teröristlerin hepsinin umarım bir gün hesabı sorulur.türk milletinin başı sağ olsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

siktiğimin kobanisinde bir tane bile nefes alan bırakmaz umarım ışid. bu dinsizlerin hakkından imansız gelir . bizim beyinsizinlerin bi sik yiyeceği yok.

ölen çocukların resmini gördümde, orospu çocukları silahsız çarşı iznindeki çocuklara mı gücünüz yetti lan anasını siktiklerim. götünüz yiyosa gitsenize kobaniye anasını  bacısını siktiklerim.

bu orospu çocuklarını destekleyen orospu çocuklarınında anasını sikiyim.

FOXXLY tarafından 25/Eki/14 22:50 tarihinde düzenlenmiştir

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Allahsız köpekler kahpe şerefsizler arkadan vurmuşlar en iyi bildikleri şey pusu,arkadan vurma iş meydanda savaşmaya geldimi göt korkusundan nereye kaçacaklarını yalvaracakalrını bilmiyorlar.Ulan bide bu ülkede humanist,solcu takılan tipler bu kahpeleri iyi gösterme triplerine giriyor sosyalizm diyor kürt milliyetçiliği yapıyorlar ki cinnet sebebi amk.

Allah şehitlerimize rahmet eylesin,Ailelerine sabır versin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

Bir belediye başkanı vardı.  Göstericiler için bunlara müsamaha gösterdikçe azıyor diyordu.  Bunlar için ne der acaba.  Ama diyemez açılım zarar görür. 

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

eyyy ecevit yattığın yerden kalkta gör yakalayıp getirttiğin teröriste sayın deyip teröristlerine eyv ediyorlar

adamın kemikleri sızladı be kemikleri

zamanında asacaklardı bunu iş bitecekti kökten

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Çuvaldızı kendimize batıracağız arkadaşlar. Adamlar sokaklara çıkıp slogan atıyorlar, bayrak indiriyorlar, imralı pezevenginin resmini asıyorlar ve biz ses çıkarmıyoruz. Baştakiler bu ibnelere (kendi çıkarlarına uygun düşerek) göz yumuyor ve olan yine benim askerime, bana ve benim vatandaşıma oluyor. Yarın siz ya da ben askere gideceğiz ve bu ibnelerin politikaları yüzünden bana ya da size bir şey olacak, benim anam ya da sizin ananız ağlayacak. Artık şu bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyetini bir bırakın! Yılan ebemizi sikti ve biz halen bize dokunulmadığını sanıyoruz.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı

eyyy ecevit yattığın yerden kalkta gör yakalayıp getirttiğin teröriste sayın deyip teröristlerine eyv ediyorlar

adamın kemikleri sızladı be kemikleri

zamanında asacaklardı bunu iş bitecekti kökten

apo itinin asılmamasında ecevitin de suçu var.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin.

yıllardır derim doğuyu boşaltacaksın, kürdistanı kurun diye ne kadar orospu çocuğu varsa yollucan hepsini oraya. atıcan bi nükleer anasını avradını skicen hepsinin.bu gidişle çözüm süreci pkknın çözüm süreci gibi olacak

Toplam Hit: 9391 Toplam Mesaj: 83