Hangi Android Telefonu Almali?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Nicin development icin nexus daha iyi ?

Note4 un kalemi benim cok isime yarar gibi gorunuyor. Arada kaldim baya

nexus tabletimde var hocam nexus sadece güncelleme konusunda iyidir başka hiçbir artısı yok devolopment konusunda hiç bir artısı yok vsr diyenlere bence aldırış etme hocam ama güncellemeyi hızlı almak senin için önemliyse tabi bişey diyemem ben tablette 2 aydır 5.0 kullanıyorum note 4 de ise halada gelmedi 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

sen bızdıklarsın hacı sen samsung al

Almanya Fatihi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Bütün yorumları okudum oneplus One ı söyleyen var mı diye :) 2 kişi söylemiş sadece. Senin aradığın telefon Oneplus One Şeyh. Her konuda mükemmel bir telefon. Pişman olmazsın alacağın için emin ol. 2-3 aydır kullanıyorum. Mükemmel bir cihaz:)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Nicin development icin nexus daha iyi ?

Note4 un kalemi benim cok isime yarar gibi gorunuyor. Arada kaldim baya

Çünki nexus serisi ilk olarak stabil ve referans cihaz olarak çıkt , ancak google baktı millette alıyor biraz daha agresif satış politikası izledi hem ilk çıkan güncellemeyi sen alıyorsun hemde stabiliteden birşey kaybetmiyorsun. Ücretinin arayüzü touchwizi karnelini kendine göre düzenlemesini beklemiyorsun.

Note 4 de ise android dünyasının süper starı , yapamayacağın şey yok cihaz ile, zaten kalem olaya son noktayı vuruyor. Bir ekranı seç kopyala gönder.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

lg g2 veya g3 pil perfomans fiyat hepsi çok uygun aletin g2 kullanıyorum bu arada

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

ces 15 i kasıp kavuran yeni bir telefon vardı. saygus v2 bir araştır.her özelliği high-end.zannetmiyorum ama fiyat performans arıyorsan asusun yeni telefonunu öneririm.saygus tr ye gelir mi orasını bilemem

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

saygus v2 cok iyiymis ya simdide onu arastiriyorun ama daha cikmamis review yok

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

saygus v2 cok iyiymis ya simdide onu arastiriyorun ama daha cikmamis review yok

1. çeyrekte satışına başlancaktır muhtemelen bir değişiklik olmadıysa.dediğin gibi reviewlere bir bakmak lazım önce ,nihayetinde saygus bilindik bir marka değil.ama eminim vaadleri karşılayacaktır.operatörlerle sağlam anlaşmalar yaparsa sonunda her şeyi tam bir cihaza kavuşacağız.arkasıda çok tatlı gelir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

xiaomi mi note yada mi note pro diyorum prosu daha çıkmadı ama ben çok beğendim mi note u.

Vasıflı Çömez!..... Artık Amatör:).. Nihayet normal...:D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Htc one m8

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 5335 Toplam Mesaj: 64