folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Hangi Cihazı Alayım ?

Hangi Cihazı Alayım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

iki sene önce acer aldım  i7 işlemci 32gb ram , geforce 740m 

cihaz kağnı..

ayrıca senin dediğin işler için kasa daha iyi olur

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

1.Fikrimi değiştirdin Dell alacam.İnşallah iyi çıkar.

2.Kapağı açınca direk renkli tornavidalardan servis anlıyor kapağın açıldığını.

3.Oyun pek oynamıyacam.

4.Ben sadece amd ekran kartının aşırı ısınmasından çekiniyorum biraz o kadar.

Hocam konuya yazanların %99 u DELL al demiş. Bu kadar adam demişse bi bildikleri vardır. :)))

Bende şu anda Inspiron 3000 serisinden bir laptop var. Half-Life CS The Long Dark, Steam deki fazla kapsamlı olmayan oyunları oynuyorum bazen. Isınmıyor. Turbo Boost devreye giriyor tabi. Normalde 1.7GHz hızında çalışırken oyun açtım mı 2.4GHz e kadar çıkıyor. Fan deli gibi dönmeye başlıyor haliyle. Ama öyle anormal bir ısınma yok. 

Render almıyorum ama geniş kapsamlı projeleri derliyorum bazen. Öyle oluyor ki 30-45 dakka boyunca işlemci durmadan çalışıyor. yine ısınma yok.

Tabi elektronik cihaz işi biraz da şansa bakıyor. O konuda birşey diyemem. :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Yorumlar için sağolun.İnşallah Dell iyi çıkar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek

2.Kapağı açınca direk renkli tornavidalardan servis anlıyor kapağın açıldığını.

dell türkiyeyi arayıp teyit edebilirsin, ssd takmana çoğunlukla izin veriyolar modeline göre.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Bu renkli vida isi nasil oluyor? Yani vidanin boyasi mi degisio acarken ? Bence bantlar var icerde oradan anliyorlar.benimkinde bant yoktu fakat arklarin pclerde hep bant vardi.

Serviste calisan bi arkadas bize anlatsa ya nasil anliolar tam ilarak. Renkli vidaysa onu nasi anliolar ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 3369 Toplam Mesaj: 36
amd