folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Hangi GSM Paketini Kullanıyorsunuz Ve Neden ? Evdeki İnternet Kaç Mbps ? Hangi Ücretli Üyelikleriniz Var ?

Hangi GSM Paketini Kullanıyorsunuz Ve Neden ? Evdeki İnternet Kaç Mbps ? Hangi Ücretli Üyelikleriniz Var ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

internet.jpg (560×373)

Ben kendi adıma

Turkcell Platinium paketini kullanıyorum bir takım ekler ile birlikte.

27 GB internet 

3000 DK her yöne turkcell içi sınırsız

2000 SMS

Fizy Müzik Video sınırsız.

TV+ 5GB a kadar ücretsiz

Dergilik 5GB a kadar ücretsiz

Lifebox bulut 500gb alan ayda 5gb upload 4g üzerinden kotadan yemiyor(upload ve download)

bu pakte çalışan indirimiyle birlikte 90 küsür tl ödüyorum. neden interneti bu kadar çok derseniz malesef bulunduğum yer öyle bir yerki 4g hız 350mbps ADSL ise 3mbps ı zor görüyor. Buda bana yetmediği için hotspot çok fazla yapıyorum. Youtube paketi olmadıgı için vodafone daki gibi youtube dan çok video izliyorum oraya çok kota gidiyor ve netflix izliyorum hepsi benim mobil kotamdan gittiği için internetin ayda en az 20 gb ını bitiriyorum. Eğer paket limitime ulaşmaz isem kalan internet ile hotspot yapıp download yapıyorum.

Ücretli üyelik olarak ömür boyu alldebrid üyeliğim olmasından ötürü çok fazla bir aboneliğe ihtiyacım olmuyor. Genelde torrent severim zaten 7/24 bittorrent üzerinden bişiler akar. Alldebrid dışında limitsizamca içeriklerini en hızlı indirebildiğim üyelik olan mega.co.nz kullanıyorum ayda 15 TL size de çok öneririm. Kendi senkronizasyon uygulaması çok başarılı. 

fizy ses kalitesini yükseltmeden önce spotify kullanıyordum ona gerek kalmadı. Netflix de HD paketi 28 tl fakat ortak kullanıyoruz 14 TL 

Digiturk sinema paketi 50 tl geliyordu kapatıcaz dedik 1 yıl %60 indirim verdiler  21 TL ödüyoruz ona da . 

Özet 

Evde superonline yalın adsl var telefon + internet 8mbps a kadar ama alt yapı nedeniyle 3mbps da sabit  50 TL 

Cep telefonu turkcell 93 TL 

Alldebrid + Megaupload hesabım var 15 TL 

Netflix Kullanıyorum 28 TL ancak TBT den mürid arkadaşımız ile ortak 14 TL ye geliyor ayda. 

Digiturk sinema paketi 21 TL 

Toplam 193 TL teknoloji & entertainment giderim var.  

PanxeR tarafından 25/Haz/17 18:31 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Ev ttnet canı ne kadar isterse okadar hız . 54 tl

Yazlık için 3 aylık yazlık net 200+  tl .tam bilmiyorum .

Kendi telefonum turkcell hat annemin adına emekli kadınlar kulübü  aylık 10tl her yöne 100 dk 100mb net  :)  % 70 i kalıyor .telefon kullanmıyorum sayılır .

Kardeşim turkcell ve babamın  vodafone 50 tl  

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Cepte genc star paket var turkcell 70 tl ödüyorum evde ttnet hiper var 50 mbps 200 akn arada bir real-debrid üyeliği alıyorum la @PanxeR senin nasıl alldebrid üyeliğin var lifetime ?

-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

turkcell senin kadar kendi reklamını yapmıyor hacı :DD:

aldığın maaşı sonuna kadar hak ediyorsun :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

55 lira + 2 lira modem taksiti. 48 lira modem sahibi oluyorum acayip geliyor kulağa ama evet öyle.

--------------------------

Mobil hattım Vodafone. 7 GB + 1.000 DK Her yöne + Vodafone ve Sabit Hatlar Sınırsız + 1.000 SMS = 39 TL

Her hafta sinemada 1 bilet alırsam 1 bilette bedava. Sırf  sinema biletinden bile tarifenin parası çıkıyor.

--------------------------

Netflix aboneliğim var. @Kernel_Panic hocam ile ortağız fakat süresi bitince yenilemeyi düşünmüyorum. Yabancı diziler çok az ve çoğu dizinin sezonu eksik. Var olan filmlerin ise ilgimi çekenlerini hep izledim. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

madem konu açıldı bende birşey sorayım. 

Hocm şuanda Türk Telekom kullanıyorum cepte, 76 TL ödüyorum, 8 gb internet + ev ve operatör içi sınırsız + her yöne sınırsız sms + her yöne 3000 dk konuşma.

Turkcell'de interneti en az bu kadar olabilecek ve her yöne 3000 DK olacak şekilde az buçukta sms olacak şekilde (500 sms bile yeter) bu şekilde ya da yaklaşık ödeyeceğim bir tarife var mı? 

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Vodafone kullanıyorum.  Her yöne 2000dk + Vodafone ve sabit hatlar sınırsız + 1000 SMS + 10gb internet = 42 tl 

türknet 50mbps bağlantı = 59

netflix ve spotify yıllık aldım. Böyle devam ediyorum 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

arkadaşlar vodafone video paketi almak istiyorum bu paket hakkında bilgisi olan varmı fiyat filan

www.tekno50.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

alldebrid ömürlük mü :) 

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Turkcell Platinum 10 gb paketi

10 gb internet 1000 dk 1000 SMS  tcell sınırsız 80 ₺

bir sürü de ıvır zıvır var ama pek kullanmıyorum

ofiste ; ttnet 50 gb paketi var adını bilmiyorum 60 ₺ demişlerdi amafatura otomatik ödemede ne kadar ödüyorum dikkat etmedim  

CiRKiN tarafından 26/Haz/17 00:28 tarihinde düzenlenmiştir

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Türkcell 97tl (20 gb + 10 gb diğer ozellikler Panxer hocam senin ile aynı)

Vodafone 30TL (özelliklerini bilmiyorum capkinlık hattı diyebilirsiniz sadece ozel zmanlarda aciyorum.)

TIM 10 euro ( 3 ayda 1 ödüyorum ödemediğimde konturlu gibi konuşmaya kapatıyor, Yunanistandaki hattım. 5Gb internet 300dk konuşma içinde.)

TTNet 56tl 24mbit'e kadar alt yapi yüzünden 3-4 civari (AKKsi 200 gb)

Google Drive 2 $

icloud 2$

DigitalOcean 15 $ (VPN+ufak tefek şahsi yazılımlarım)

Microsoft Action Pack (Sahis sirketi olarak sahsi aldım fiyatı 350$ gibi bir seydi tam hatılamıyorum ve yillik ödenyor)

ayda 150 $ geçmeyecek sekilde de aliexpress den incik cincik alıyorum. eğer 150 doları geçti isem bir sonraki ay almam açığı kapatırım.

hesaplamadım ne kadar tuttuğunu ama hepsi gereksiz geliyor düşününce.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.