folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Hangi GSM Paketini Kullanıyorsunuz Ve Neden ? Evdeki İnternet Kaç Mbps ? Hangi Ücretli Üyelikleriniz Var ?

Hangi GSM Paketini Kullanıyorsunuz Ve Neden ? Evdeki İnternet Kaç Mbps ? Hangi Ücretli Üyelikleriniz Var ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Türk telekom hat kullanıyorum, 1000 dk her yöne, 1000 sms, 4 gb net, 35-40 tl bişe ödüyorum.

evde de uydunet var, 70 tl ona ödüyorum. 25 mbit sınırsız, akk sonrası 16 mbite düşüyor.

spotify 3 aylık 0,99 tl kampanyasından bir üyelik aldım dün. 3 ay idare ederiz böyle.

Onun dışında yıllar önce torrent sitelerinde upload kasmak için 4-5 ay boyunca full vps ile upload kastım, hala onun kaymağını yiyorum.

böyle gidiyor işte bizde de.

@mkyb ; hocam vodafone hangi paket o ? Bende vodafone içi sınırsız, böyle bir paket arıyorum da.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    KaptaN bunu yazdı

turkcell senin kadar kendi reklamını yapmıyor hacı :DD:

aldığın maaşı sonuna kadar hak ediyorsun :D

mesleğine aşık demekki :)

4 gb+750 dk+ 500 sms için 25 tl ödüyorum telefon için.

ev için 8 gb hız  sınırsız 59 tl

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Türk Telekom Mobil kullanıyorum ailecek. 15 GB İnternet, 5000 DK Her yöne(Grup içi sınırsız konuşma), Sınırsız SMS 81 TL diye hatırlıyorum. Anne ve baba internet kullanmadığı için internet bana kalıyor. Kişi başı aylık 27 TL gibi bir fiyat düşüyor.

İnternet için 16mbps ye kadar hız, 50 GB Kota, 40 TL ödüyorum. Önceden eziyetti fakat kota aştıktan sonra bile yeni düzenleme sayesinde youtube'da hd videoları rahatlıkla izleyebiliyorum.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Daha öncede belirtmiştim.

Hocam şuanda Türk Telekom kullanıyorum cepte, 76 TL ödüyorum, 8 gb internet + ev ve operatör içi sınırsız + her yöne sınırsız sms + her yöne 3000 dk konuşma.

@PanxeR Turkcell'de interneti en az bu kadar olabilecek ve her yöne 3000 DK (2000 de yetebilir ama 3000 daha iyi )olacak şekilde az buçukta sms olacak şekilde (500 sms bile yeter) bu şekilde ya da yaklaşık ödeyeceğim bir tarife var mı? 

EDİT: Evde de 100 mbit diyor ama  88 mbit geliyor şuan 59,90 Turknet kullanıyorum

twilight_flame tarafından 26/Haz/17 01:07 tarihinde düzenlenmiştir

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Bendeniz de 31 TL'ye Türk Telekom'dan 6 gb net, 1000 sms, 750 dk var. Bunun dışında bir şey yok. 1 yıllık taahhüt verdim. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

2 arkadaş turkcell de bol internetli ve bol konuşmalı paketleri sormuş en büyügü bunlar hocalar. 

foto da gözükmeyen ek özellikler

turkcell içi sınırsız , sınırsız fizy müzik video , 5gb tv+ lifebox dergilik  haftada 4 gün bedava sinema bileti indirim cart curt.

screenshot_6.png (1053×483)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Mobilde Vodafone kullanıyorum. Yeni Red10 Tarifesi Her Yöne (VF Yurtdışı Ülkeleri Dahil)  2000DK + VF & Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma + 10GB İnternet + Puhutv'de 10GB + 1000SMS = 45 TL ödüyorum. 

Evde Vodafone Net kullanıyorum. Biten SüperNet Katlayan Fiber tarifesiyle VDSL altyapıda 76 Mbit Down, 4 Mbit Up Hızı + 240GB AKK (VPN ile sınırsız) = 69 TL ödüyorum. 

Netflix HD paketine 6 ay @mkyb mürit ile ortağız ama sürekli kullandığım bir platform değil. Aylık 14 TL'ye geliyor. 

@DestinatioN hocam sağolsun Spotify aile üyeliğine ekledi ona ücret ödemiyorum. 

Kernel_Panic tarafından 26/Haz/17 06:31 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Arkadaslar bu Türk telekom da

3000 dk

3000 sms        = 35 TL 

6 gb net 

Ayrıca sebeke içi tamamen sınırsız

Tarifenin adi sınırları kaldıran

Ben degerlendirin derim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

şu internet paketlerini biraz daha yükseltselerdi iyiydi yetmiyor anasını satayım ya

imza
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Turkcell platinium 90 tl veriyodum.

Dün gece itibariyle 2 kat dk ve sınırsız sabit/ şebeke içine 49tlyr geçtim.

Eve de vodafone alcam 55 liralıktan.

Hiç bir siteye premium üyeliğim yok.

Evde tv de yok izlemem yıllardır.

Kısaca sabit 50 tl veriyom. Ama yeni cihaz vs gördümmü alırım mesela.