folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Hangi GSM Paketini Kullanıyorsunuz Ve Neden ? Evdeki İnternet Kaç Mbps ? Hangi Ücretli Üyelikleriniz Var ?

Hangi GSM Paketini Kullanıyorsunuz Ve Neden ? Evdeki İnternet Kaç Mbps ? Hangi Ücretli Üyelikleriniz Var ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Turkcell Turbo paket. 4gb net 500 dk 1000 sms vs 50 tl

türktelekom saha tarifesi 5 gb net 500 dk heryöne 100 sms grup içi sınırsız 3-5 tl aylık

sabit telefon 2000 dk cep dal 0 tl

evde internet ttnet 20 mbit sınırsız 0 tl

tivi ev 0 tl

iş yerinde ttnet 100 mbit internet 0 tl

fizy üyeliği aylık 8-9 lira :)

yeterlimi ?

crimeangel tarafından 26/Haz/17 13:15 tarihinde düzenlenmiştir

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Vodafone mega 3 gb tarifesindeyim. 

3 gb internet 1000 SMS ve 600 dakika heryöne konuşma

19 TL. Fazlasıyla yetiyor...

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek

Türk telekom hat kullanıyorum, 1000 dk her yöne, 1000 sms, 8 gb net, 32 tl  ödüyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Turknet 59.90 internet ile 8mbps veriyor anca.

Telefonda bimcell var 20 lira yüklüyorum 3gb int. 600dk. Ve 500sms.

Hanıma evde telsiz telefon var türknet 1000dk veriyor o yüzden yükleme yapmıyorum eve int aldım kendi paketimi düşürdüm internet neredeyse bedavaya geldi.

Başka bir aboneliğim yok filmler hdfilmcehennemi.com üzerinden indirip yada hdml kablo ile tvden izliyorum.

esinti tarafından 27/Haz/17 01:57 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Türk telekom hat kullanıyorum, 1000 dk her yöne, 1000 sms, 4 gb net, 35-40 tl bişe ödüyorum.

evde de uydunet var, 70 tl ona ödüyorum. 25 mbit sınırsız, akk sonrası 16 mbite düşüyor.

spotify 3 aylık 0,99 tl kampanyasından bir üyelik aldım dün. 3 ay idare ederiz böyle.

Onun dışında yıllar önce torrent sitelerinde upload kasmak için 4-5 ay boyunca full vps ile upload kastım, hala onun kaymağını yiyorum.

böyle gidiyor işte bizde de.

@mkyb ; hocam vodafone hangi paket o ? Bende vodafone içi sınırsız, böyle bir paket arıyorum da.

Red 7 olarak geçiyor. Geçiş yaptığım bayi kağıt üstünde başkasını bana referans gösterdi. Yoksa olmuyordu. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dante_
    Dante_'s avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

internet.jpg (560×373)

Ben kendi adıma

Turkcell Platinium paketini kullanıyorum bir takım ekler ile birlikte.

27 GB internet 

3000 DK her yöne turkcell içi sınırsız

2000 SMS

Fizy Müzik Video sınırsız.

TV+ 5GB a kadar ücretsiz

Dergilik 5GB a kadar ücretsiz

Lifebox bulut 500gb alan ayda 5gb upload 4g üzerinden kotadan yemiyor(upload ve download)

bu pakte çalışan indirimiyle birlikte 90 küsür tl ödüyorum. neden interneti bu kadar çok derseniz malesef bulunduğum yer öyle bir yerki 4g hız 350mbps ADSL ise 3mbps ı zor görüyor. Buda bana yetmediği için hotspot çok fazla yapıyorum. Youtube paketi olmadıgı için vodafone daki gibi youtube dan çok video izliyorum oraya çok kota gidiyor ve netflix izliyorum hepsi benim mobil kotamdan gittiği için internetin ayda en az 20 gb ını bitiriyorum. Eğer paket limitime ulaşmaz isem kalan internet ile hotspot yapıp download yapıyorum.

Ücretli üyelik olarak ömür boyu alldebrid üyeliğim olmasından ötürü çok fazla bir aboneliğe ihtiyacım olmuyor. Genelde torrent severim zaten 7/24 bittorrent üzerinden bişiler akar. Alldebrid dışında limitsizamca içeriklerini en hızlı indirebildiğim üyelik olan mega.co.nz kullanıyorum ayda 15 TL size de çok öneririm. Kendi senkronizasyon uygulaması çok başarılı. 

fizy ses kalitesini yükseltmeden önce spotify kullanıyordum ona gerek kalmadı. Netflix de HD paketi 28 tl fakat ortak kullanıyoruz 14 TL 

Digiturk sinema paketi 50 tl geliyordu kapatıcaz dedik 1 yıl %60 indirim verdiler  21 TL ödüyoruz ona da . 

Özet 

Evde superonline yalın adsl var telefon + internet 8mbps a kadar ama alt yapı nedeniyle 3mbps da sabit  50 TL 

Cep telefonu turkcell 93 TL 

Alldebrid + Megaupload hesabım var 15 TL 

Netflix Kullanıyorum 28 TL ancak TBT den mürid arkadaşımız ile ortak 14 TL ye geliyor ayda. 

Digiturk sinema paketi 21 TL 

Toplam 193 TL teknoloji & entertainment giderim var.  

27 GB olan Platinum paketi ne hocam 20 kullanıyorum ben.

Dante_
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    samast bunu yazdı

Türk telekom hat kullanıyorum, 1000 dk her yöne, 1000 sms, 8 gb net, 32 tl  ödüyorum.

Bu hangi tarife?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

[ ESKİ TAKTİK ] Turkcell den sosyal paket yapılır (6 TL) yapılan paket sınırsız olduğğundan hayvani şekilde video vs izlenebilir. Bunun yanında indireceğiniz open vpn vs gibi dışardan config dosyası alan vpn programları indirilip küçük ayarlamalar yapılır ve vpn ile internete erişim sağlanır ancak sadece tarayıcıya internet verilir oynanan online oyunlara internet gitmez. Bu durumu aşmak iiçn de bir uygulama vardı adını unuttum onu açınca her uygulama net e çıkabiliyordu. Vpn ugraşamam hacı sadece nette takılırım diiyenler için de Opera Handler vardı host a face yazınca direk heryere giriliyordu sınırsız indirme yapılabiliyordu. Şimdilerde hiç kullanmıyorum bilmiyorum durum nedir ama ugraşılır sa yine yapıır kolayca. [/ESKİ TAKTİK]

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Vodafone Aile kampanyası diye geçer. Evden birinde vodafone varsa onun üzerinden pakete dahil oluyorsunuz. 

Aile Kampanyasından RED M paket kullanıyorum. 10GB + SINIRSIZ KONUSMA + 1000 mi 3000 mi sms bilmiyorum.

Fakat size ücretsiz 1 senelik spotify veriyor paket ile birlikte, 10GB PUHU TV verdi üstüne bana, digiturk play falan da veriyor . Her hafta değişiyor. sağlam hediyeleri var.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Benim mesajımı kim sildi? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.