folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Hanımın Olmayan Biriyle Dudaktan Öpüşmek Caiz Midir?

Hanımın Olmayan Biriyle Dudaktan Öpüşmek Caiz Midir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    öpüşün koklaşın sevişin. insan neden bedenini başkasıyla paylaşmaktan utanırki..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Akıl akıldan üstündür ama sevgilini öpmenin bence iyi bi niyeti olamaz kkötü niye demiyorum bak peygamber efendimiz zamanında torunlarını dudaklarından öpermiş niye torun sevgisinden çocuklarını dudaktan öpen de var niye öpüyo evlat sevgisinden ama sen sevgilini öpüceksen nye öpüceksin kız sevgisinden o kadar çok seviyosan evlen napıosan yap bence böle...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    ...........
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    :)) olm maynakmısın ya öpüşcen tabi

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    ..........
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    dudak olayını kim yazmıstı unuttum neyse ona sozum, bana gore kızın cegizi dudakları degildir. daha aşşalardadır. sen dudagından opusmemis bir kız bulursan evlenirsin. demekki olene kadar bekar kalıcan. siz opusmeyin aga. nefeste almayın caiz degil nefes almak. hele en buyuk gunah yasamak zaten. hemen atlayın en yakın yerden. yada kapatın kendinizi bi cam fanusa orda yasayın ne kız sesi duyun ne gozunuz dişi bir canlı gorsun. cüppeli hocada boyle konusuyodu o gunah bu gunah o caiz degil bu degil sonra bi baktık denizde yanında karılar alem yapıyo şerefsiz duzembaz. ne istiyosanız onu yapın

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek

Bakara : 85 : " Siz kitabın bir kısmına iman edip bir kısmını inkâr mı ediyorsunuz ? Sizden  bunu yapanın  cezası dünya hayatında rezil olmaktır , ahirette de azabın en şiddetlisine itilirler .   Allah yaptıklarınızı bilmez değildir ."

Ahzap: 36 :  "Allah ve Rasülü, bir işte hüküm verdiği zaman, artık mü'min bir erkek ve kadına, o işi -kendi isteklerine göre seçme hakkı yoktur. Kim Allah'a ve rasulüne karşı gelirse, apaçık bir sapıklığa düşmüş olur."

http://www.tavaf.com/nikah.html

Bu adresten de meseleyi tam anlamıyla öğrenebilirsin. 

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    :D hoca git işine allahını seversen , kiloylamı geldiniz nasıl cisimlersiniz ne yer ne içersiniz anlayamıyorum , hadi selametle ( böyle saçma bir konuya yazdığıma bile şaşıyorum =S ) kolay gele

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    .......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hiç kimse kimseye kızmasın kırılmasın. Herkesin yetişme tarzı, inanç düzeyi, bakış açısı, anlayışı, felsefesi farklı. Beş parmağın beşide bir değil.

İslam ne demiştir. Şu doğru şu yanlış. İslam mantığı sağlam bir din olmasına rağmen din olgusuna uygun bir biçimde mantık dini değil tevhid dinidir. Yani insanlar din mantıklı olsaydı zaten tamamen islama veya başka bir dine geçerdi bundan dolayıda yeryüzünün "imtihan salonu" niteliği ortadan kalkardı. İnsana düşen araştırmak ve doğru olanı bulmak sonrasında uygulamaktır. Hiç biriniz peygamber değilsiniz olamazsınız da. peygamber bile davet etmiş icabet etmeyene "niye müslüman olmadın lan deyyus" diye savaş açmamıştır. Bu noktada doğru olanla olmayanı bilmek anlamak ve uygulamak insanın kendi vazifesidir. Biz bilgi babından üzerimize düşeni bir şekilde yaptık.

tahribat.com/murid/tugrulbaba
Toplam Hit: 16181 Toplam Mesaj: 56