folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Harç Zamlarını Protesto Mitingleri

Harç Zamlarını Protesto Mitingleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    _E_O_R_ bunu yazdı:
    -----------------------------

KaRaKuLe bunu yazdı:
    Üniversiteli öğrenci aç kalmaz hacı çalışkan olsan zaten bi ton yerden bursu kaparsın o harç olayı da saçma zaten kredi alırsın 30tl felan bişey oluyor o kadar karşıysan okursun olursun yök başkanı indirirsin yoksa öyle protetoymuş mitingmiş yalan kimse de harç parasını yatarımadığı için okulu bırakmaz palavradır

2. öğretimlere katkı kredisi çıkmadığından bihabersin sanırım. 2. öğretim mühendislik fakültesinin harçları 2500 lira olmuş durumda. bunu ödeyemeyip okulu bırakacak birsürü insan var çevremde (bende dahil). Ayrıca burs kaparsın demişsinbu yılın başında birçok firma ve vakıfa burs için başvurdum ancak bişey çıkmadı. Ne yani illaki okumak için fettullahın cemaatine katılmam mı gerek. Çünkü burs için başvurmadığım bi tek onlar kaldı.

Eminim hepsine başvurmamışsındır. Cemaate gitmezsen saylancılara gidersin o da olmadı işçi partililere gidersin ona gidersin buna gidersin her şekilde mutlaka burs bulunur yeter ki ortalaman iyi olsun yani yoksa öğrenci aç kalmaz hoca. 2. öğretimi ben de biliyorum da sana söylüyorlar zaten hacı harc şöyle olcak böyle olcak diye sen de kabul edip gidiyorsun kimse seni zola almıyor oraya 5-6 soru da çözer gider 1. öğretiminde okursun yada kimse gitmesin 2. öğretime sonra gör bakalım harçları sen kaç lira oluyor. 2. öğretim bi adam akşam 6dan sonra gidiyor okula ben hoca olsam niye gideyim 2. öğretim dersine hem sabah gidecem hem de akşam bunun bir karşılığı olacaksa bu da 2. öğretimlerin harcı olur hacı kimse gelip sana akşam ders vermek zorunda değil.

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

böyle boş beleş insanları öldüresim geliyor...

ne koyunluktur lan bu, herşeyi kabullenmişliktir...

kendi ülkemde okuma hakkım elimden alınmış hala haklı bulanlar var zamı...

böyle bana can kurban demeden edemeyeceğim; siktirin gidin...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:
    _E_O_R_ bunu yazdı:

KaRaKuLe bunu yazdı:
    Üniversiteli öğrenci aç kalmaz hacı çalışkan olsan zaten bi ton yerden bursu kaparsın o harç olayı da saçma zaten kredi alırsın 30tl felan bişey oluyor o kadar karşıysan okursun olursun yök başkanı indirirsin yoksa öyle protetoymuş mitingmiş yalan kimse de harç parasını yatarımadığı için okulu bırakmaz palavradır

2. öğretimlere katkı kredisi çıkmadığından bihabersin sanırım. 2. öğretim mühendislik fakültesinin harçları 2500 lira olmuş durumda. bunu ödeyemeyip okulu bırakacak birsürü insan var çevremde (bende dahil). Ayrıca burs kaparsın demişsinbu yılın başında birçok firma ve vakıfa burs için başvurdum ancak bişey çıkmadı. Ne yani illaki okumak için fettullahın cemaatine katılmam mı gerek. Çünkü burs için başvurmadığım bi tek onlar kaldı.

Eminim hepsine başvurmamışsındır. Cemaate gitmezsen saylancılara gidersin o da olmadı işçi partililere gidersin ona gidersin buna gidersin her şekilde mutlaka burs bulunur yeter ki ortalaman iyi olsun yani yoksa öğrenci aç kalmaz hoca. 2. öğretimi ben de biliyorum da sana söylüyorlar zaten hacı harc şöyle olcak böyle olcak diye sen de kabul edip gidiyorsun kimse seni zola almıyor oraya 5-6 soru da çözer gider 1. öğretiminde okursun yada kimse gitmesin 2. öğretime sonra gör bakalım harçları sen kaç lira oluyor. 2. öğretim bi adam akşam 6dan sonra gidiyor okula ben hoca olsam niye gideyim 2. öğretim dersine hem sabah gidecem hem de akşam bunun bir karşılığı olacaksa bu da 2. öğretimlerin harcı olur hacı kimse gelip sana akşam ders vermek zorunda değil.

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.  

Bazen de tecelli eden şey tecelli etmekten [ettirilmekten] hicap duymalıdır; hakikat tek seferde %500 tecelli ettirilir mi ? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Valla kızılayda gençler ellerinde pankart filan protesto ediyodular. İki tanesine polis iyi fırça çekti yanımda. Benim oğlumda üniversite okuyor sizin gibi girişimleri olmadı gibisinden fırça attı çocuklara :\ Çocukların ellerinde geleceğimizle oynamayın gibisinden pankartlar vardı.

İki araba polis vardı. Ortalık karışmadan olay yerinden kız arkadaşımla birlikte kaçtım :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    millet kredi alsın bu şekilde faizini yiyelim diyen bi devlet..zihniyetine sokam.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

boyle boş boyle saçma bi adam görmedim. senin felsefenin senin ahlakının senin zihninin senin yazan elinin senin pc nin amına koyayım. ulan yavşak aldığımız 150 lira (o da geri ödemeli) krediyle 2500 lira haraç mı ödenir. burs almaya gelince nerde var o baba yiğit de verecek yıllık 2500 ve de ben okuyacağım il dışında. senin gibi koyunlar yüzünden ağzımıza sıçıyorlar. 

son olarak senin aklına şıçayım.

ban ı hakettim kendimi tutamadım özür dilerim. (senden değil lan müridlerden)

ben biyotbt yanlışlıkla kardeşimin yerine girdim. beni (biyotbt) banlayın

Konumu silenlere inat kürdüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    hacı bı kazanayım snra mıtıng e gelecem :D

Hayat Bizi 61 kenara...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

hamına koyim alayı salak bu devletin kurumlarının  arkadaş hem gençler okusun diyorlar hem gençleri sömürmeye bakıyorlar 3214646  bilmem kaçten okul kampanyası var kızlar okusun falan var neyle okuyacak amk bu gençler bunları nasil düşünmezler aklım almıyor sen kendi gencinin geleceğini düşünmezsen  daha nie orda oturyrsn o kolukta be amk salaklari bilerek yapyir bu beyinsizler .

Nev-i Şahsına Münhasır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Siz değilmiyiniz ÖSS'yi protesto eden, sistemi beğenmeyen, ÖSS kalksın diyen... Adamlar çözüm yoluna bulmuşlar işte... Paran varsa okursun... Çok çalışkan ya da bilgili bir adam olman seni diğerlerinden üstün kılmıyor, paran varsa özelsin, paran varsa saygıyı hakedersin...

Bunlara ek olarak, zammı eleştirdiğiniz kurumlarla (Birçok iletide) bu zammı isteyen kurumların bir bağlantısı yok, herşeyden önce neyi eleştirdiğimizi ya da neyi protesto edeceğimizi öğrenelim. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

MinervaL bunu yazdı:

KaRaKuLe bunu yazdı:

boyle boş boyle saçma bi adam görmedim. senin felsefenin senin ahlakının senin zihninin senin yazan elinin senin pc nin amına koyayım. ulan yavşak aldığımız 150 lira (o da geri ödemeli) krediyle 2500 lira haraç mı ödenir. burs almaya gelince nerde var o baba yiğit de verecek yıllık 2500 ve de ben okuyacağım il dışında. senin gibi koyunlar yüzünden ağzımıza sıçıyorlar. 

son olarak senin aklına şıçayım.

ban ı hakettim kendimi tutamadım özür dilerim. (senden değil lan müridlerden)

ben biyotbt yanlışlıkla kardeşimin yerine girdim. beni (biyotbt) banlayın

katılmamak elde deil...

Toplam Hit: 4662 Toplam Mesaj: 31