folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Harç Zamlarını Protesto Mitingleri

Harç Zamlarını Protesto Mitingleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

MinervaL bunu yazdı:
    -----------------------------

KaRaKuLe bunu yazdı:
    Üniversiteli öğrenci aç kalmaz hacı çalışkan olsan zaten bi ton yerden bursu kaparsın o harç olayı da saçma zaten kredi alırsın 30tl felan bişey oluyor o kadar karşıysan okursun olursun yök başkanı indirirsin yoksa öyle protetoymuş mitingmiş yalan kimse de harç parasını yatarımadığı için okulu bırakmaz palavradır

boyle boş boyle saçma bi adam görmedim. senin felsefenin senin ahlakının senin zihninin senin yazan elinin senin pc nin amına koyayım. ulan yavşak aldığımız 150 lira (o da geri ödemeli) krediyle 2500 lira haraç mı ödenir. burs almaya gelince nerde var o baba yiğit de verecek yıllık 2500 ve de ben okuyacağım il dışında. senin gibi koyunlar yüzünden ağzımıza sıçıyorlar. 

son olarak senin aklına şıçayım.

ban ı hakettim kendimi tutamadım özür dilerim. (senden değil lan müridlerden)

ben biyotbt yanlışlıkla kardeşimin yerine girdim. beni (biyotbt) banlayın

Ulan laf söylenecek adam değilsiniz be o küçücük beyninizle anca böyle laflar yazmaya yeter adam olsanız okusanız her yerde burs bulursunuz ama anca böyle post atmaya adamsınız gerçi adam da değilsiniz ya neyse.

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:
    Üniversiteli öğrenci aç kalmaz hacı çalışkan olsan zaten bi ton yerden bursu kaparsın o harç olayı da saçma zaten kredi alırsın 30tl felan bişey oluyor o kadar karşıysan okursun olursun yök başkanı indirirsin yoksa öyle protetoymuş mitingmiş yalan kimse de harç parasını yatarımadığı için okulu bırakmaz palavradır

Şaka mısın la sen?

Sen hiç kaval çaldın mı?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

StigmatA bunu yazdı:

KaRaKuLe bunu yazdı:

Şaka mısın la sen?

Aptal saptal yazılar yazmak için post atmayın şu konuya adam gibi konuya uygun post atacaksanız atın asıl şaka senmisin ya

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
     Arkadaşım ben katkı kredisi ve öğrenim kredisi alıyorum. Ayrıca bir burs daha alıyorum ve iki farklı işte çalışarak okumaya çalışıyorum ve Çanakkale gibi küçük bir şehide bu halde bile zar zor geçiniyorum çünkü ailemden bir destek alamıyorum. Peki herkes senin gibi ya da benim durumumda olabiliyor mu? Büyük şehirdeki öğrenciler ne yapsın? Sen bulmuşsundur n tane burs, belki çalışıyorsundur da, ailen de bir miktar destek sağlıyordur geçinip gidiyorsundur. Türkiye'nin her yerinde şartlar acaba senin orda olduğu gibi mi? Bilip bilmeden yazıp duruyorsun ordan. Neyse uzatmaya gerek yok.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyotbt
    Biyotbt's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

MinervaL bunu yazdı:

KaRaKuLe bunu yazdı:

boyle boş boyle saçma bi adam görmedim. senin felsefenin senin ahlakının senin zihninin senin yazan elinin senin pc nin amına koyayım. ulan yavşak aldığımız 150 lira (o da geri ödemeli) krediyle 2500 lira haraç mı ödenir. burs almaya gelince nerde var o baba yiğit de verecek yıllık 2500 ve de ben okuyacağım il dışında. senin gibi koyunlar yüzünden ağzımıza sıçıyorlar. 

son olarak senin aklına şıçayım.

ban ı hakettim kendimi tutamadım özür dilerim. (senden değil lan müridlerden)

ben biyotbt yanlışlıkla kardeşimin yerine girdim. beni (biyotbt) banlayın

Ulan laf söylenecek adam değilsiniz be o küçücük beyninizle anca böyle laflar yazmaya yeter adam olsanız okusanız her yerde burs bulursunuz ama anca böyle post atmaya adamsınız gerçi adam da değilsiniz ya neyse.

adam bana burs versene özelliklerim:

-türkiyede ilk 500 e giren tek unıversitede pozitif bilimlerden olan biyoloji anabilim dalında okuyorum şu an okul üçüncüsüyüm.

-stajlarımı ve gönüllü çalışmalarımı çapa, ssk okmeydanı, ist. unı ISTF, hidrobiyoloji de yaptım

-Bilimsel araştırmaları lbaratuvarı ve çevre koruma kulubü bir dönem yönetim kurulu üyeliği ve 3 dönem aktif üyelikte bulundum. (her ikiside)

-BANA BURS VER.....

kendim hakkında daha fazla bilgi de
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

StigmatA bunu yazdı:

KaRaKuLe bunu yazdı:

Şaka mısın la sen?

Aptal saptal yazılar yazmak için post atmayın şu konuya adam gibi konuya uygun post atacaksanız atın asıl şaka senmisin ya

tabiki mitingler yalan olur size göre...gördük türkişin 1 saatlik grev eyleminden sonra nasıl sıkıntıya düştüklerini...

niye öğrenim zamanında yapmadınız bu zammı ? öğrenciler yökü basardı ondan mı korktunuz öğrenci olayları olacak diye mi korktunuz çok merak ediyorum. halen daha bu Hırkkızlık yapan zihniyeti savunanların yahu kardeş burda bi haksızlık var adaletsizlik var dememesi asıl zoruma gidendir...

yökün %20e kadar zam yapma hakkı var dersiniz dua edin %20 yapmadı dersiniz bunu beklerim sizlerden...

padişahlarda sanki efendine uyacaksın gibisinden mecbur bırakmak demokrasi değildir...adaletsizliktir faşitstliktir.

eğer yönetemiyorsa o makamlık görevini istifa etsin...Üniversiteler kaldı özelleştirmedikleri onuda yapıyorlar ve siz susuyorsunuz ! niye bunları yazıyorum zoruma gidiyor yapılan bu haksızlıklar.

edit: bugün 2 kişinin ölümüne şahit oldum sinirlerim gergin !

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Fuck YÖK!

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

karakule belli ki birinin ağzından konuşuyosun birilerinin adamı birilerinin uzantısısın.

yine de milyondan fazla üniversite öğrencisi olan ekonomisi malum haldeki bi ülkede sadece 10 kişiden birine burs verme imkanı olduğunu söyleyebilirsen senden özür dilerim ve seni desteklerim.

ya da çalıştığı halde puanı sınırdan 2. öğretime yettiği ve "okumak" istediği için 2. öğretimi de yazan ama çok da parası olmayan öğrencinin ne suçu olduğunu tam olarak açıklayabilirsen.

ya bi dakka şimdi düşündüm de değmez ki, sana değmez. çok uzun bi yazı olacaktı ama ilk harfi bastığıma bile değmezsin.

bsg

git kimin kölesiyse devam et, onlar da seni paraya boğmaya devam etsin.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayerMurat
    PlayerMurat's avatar
    Erkek

benim sonuç iyi bakalm ne olcek

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek
    tariqat-ül tahribat dediğimizde tarikat kelimesini yanlış anlayıp konuşanlar siteye üye olanlar olmuş:D

..
Toplam Hit: 4663 Toplam Mesaj: 31