folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Hard Diske Boot Özelliği Vermek

Hard Diske Boot Özelliği Vermek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

Arkadaşlar öncelikle herkese kolay gelsin,

Amacım bu yeni sistem laptoplardaki gibi açılışta bir tuşa basıp gizli kısımda olan hardiskin bir kısmına ürün kurtarma bölümü yaratmak istiyorum bilgisayarın ghostla imajını alıyorum her seferinde ghost cd ile boot yapmaktansa hardiskten 5-10 GB lık bir bölümü cddeki boot özelliğini hardiske yerleştirip o ürün kurtarma kısmından imaj yükleme yapabilirmiyim? Ya da böyle bir şey düşünen bilen bir program ismi varmı. 

Fikir ve tavsiye veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler İyi çalışmalar...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    evet güzel düşünce

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    acronis kullan:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

acronis ile yapıyorlar o meletide nasıl yapıyorlar bilmiyorum :D araştır öğren banada anlat :|

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    martech acronis dedinde benim pc de image alıp cdye çektim senin pcde acronis programı var o cd ile benim sistemi senin pcye aktarabilirmiyiz bi nevi klonlama

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek
    acronic ile kurcalamaya başladım gelişmeleri yazarım başka fikri yada önerisi olan varmı...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    hoca acronis universal restore enterprise surumu ile yapabiliriz .. kurulum bitince image i attigimiz makinada donanim uyumazligi yuzunden ntldr hatasi vercektir onuda hallederiz.. atabiliyoz yani 
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    nasıl ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    acronis true echo enterprise server universal restore modunu indirmen gerekmekte.) onun icin acronis yazilimi acronis echo enterprise server olmasi lazim zaten baska versiyonlara kuramiyorsun universal restore modunu ..aldigin image leri diger bilgisayarlarada kurabilirsin ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    donanım farklılıklarından sorun çıkarmaz mı?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    ntldr hatasi veriyor bazen .. ama cozumu var
Toplam Hit: 2896 Toplam Mesaj: 26