folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Hard Diske Boot Özelliği Vermek

Hard Diske Boot Özelliği Vermek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek
    arkadaşlar zaten ben imajımı DVD ye aktardım her seferinde DVD takıp ghost DVDden yüklüyo imajı farklı bir makineye kurmuyoruz sanki son yorumlara bakılırsa konu farklı sorunlara dönüyo gibi geldi amacımız hiç cd ve boot kullanmadan hardiskten ayırıdığımız FAT32 lik yada NTFS lik bir kısmı bir tuşa basıp boot olarak gösterip imajımızı ordan seçtirip sistemi kurmak biraz karışık oldu ama :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    :) ben evdeki makinalarin image sini disk vs cd de degil localdeki ftp server da duruyor image ler :)geri ykleme yapacam zaman acronis e ftp deki image i gosteriyom:) kuruyor cd vs disk sorunu yok acronis saolsun.)cok guzel ozellikleri var ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    designerboyalee kusura bakma...cevabı bilen birisi mutlak yanıtlayacaktır mantık yürütmekte fayda olucagı kanısındayım

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabuCe
    kabuCe's avatar
    Erkek
    Acronis'le harddiskimde kurtarma bölümü oluşturdum. Açılışta kurtarmak için f12'ye basın diyor. Memnunum, çalışıyor.

...Orada Olmayan Adam...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

kabuCe bunu yazdı:
    -----------------------------
    Acronis'le harddiskimde kurtarma bölümü oluşturdum. Açılışta kurtarmak için f12'ye basın diyor. Memnunum, çalışıyor.

nasıl yaptığını da yazsaydın daha makbule gecerdi . 

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

kabuCe bunu yazdı:

benim abimde bizim bilgiasayara aynen öle yapmış. Nasıl yaptın diye soruyorum sölemiyor godik. Nasıl yapılıyo ? :|

Cigu bigule :(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek
    ewet bencede artık söylense güzel olcak herkezin böyle birşeye ihtiyacı var. Tek tek uğraşılmıyo program kurarak...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    lem gundi niye solemiyom yaw nasıl yaptıını yaptım dedin kaçtın gittin :(

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eselcuker
    eselcuker's avatar
    Erkek
    senin bu sölediğiin anakartın özelliği bildiğim kadarı ile yanlış anlamadıysam açılışta recovery türü birşey mi istiyorsun

AMD Rulezzz =)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek
    benim amacım hardiskten 10 GB bir gizli kısım ayıracam bu kısma mevcut olan bilgisayarımın ghostunu kopyalıcam ama sorun bunu bilgisayarı başlatırken bir tuşa basıp ghostun bulunduğu kısmı boot edip cdsiz imajımı yüklemek hem cd kullanmamış olacağım hemde bu yeni nesil laptoplardaki gibi ürün kurtarma kısmı yapmış olacağım bunu merak ediyorum böyle bir şey mümkün olamazmı?? ne yapmamız gerek onu bulmaya çalışıyorum...
Toplam Hit: 2895 Toplam Mesaj: 26