folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Harddisk Alcam Ne Alsam?

Harddisk Alcam Ne Alsam?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    Şöyle ucuz ama güzel birşey istiyorum 160 üstü olabilir sata olabilir?80ytl civarı iyi olur
    tavsiyeleriniz bekliyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    Anakartım MSI PM9M-V
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    hocam bende 160 lık var herbi bokta var pc de daha adam akıllı 40 gb ını dolduramadım o yüzden kotan sınırlıysa sana 120 fazla fazla gelir sınırsızsa çak bitane 500 lük :D

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

gold bilgisayarda kampanya vardı , seagate hdd'ler üzerine...

ama noldu bilmiyorum bi göz at gold'un sitesine...

88$ 250 gb sata vardı markasını hatırlamıyorum da hiscom.com.tr de olması gerekiyordu :)

[22817//kaanabak]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    Seagate 160gb sata forever..! :D

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    seagatelerin tr de kampanyalarla satılmasının sebebi uretici firmanın default olarak hdd icine casus yazılım yerlestirmis olması. sanırım abd yada ab de satısı durduruldu ve piyasadan toplatıldı. buradada bazı donanım sitelerinde haber oldu ama ne bilen var ne takan. exa.com.tr den bak fiyatlara, butcenin dısında benim onerecegim cift w.digi 10k rpm raptor alıp raid 0 kullanmaktır.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Protesto
    Protesto's avatar
    Erkek
    DkN bunu yazdı:
    -----------------------------
    seagatelerin tr de kampanyalarla satılmasının sebebi uretici firmanın default olarak hdd icine casus yazılım yerlestirmis olması. sanırım abd yada ab de satısı durduruldu ve piyasadan toplatıldı. buradada bazı donanım sitelerinde haber oldu ama ne bilen var ne takan. exa.com.tr den bak fiyatlara, butcenin dısında benim onerecegim cift w.digi 10k rpm raptor alıp raid 0 kullanmaktır.
    bu doğrumu :|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolker
    tolker's avatar
    Erkek
    Toshiba 400GB External USB Hard Diski öneririm, teknosadan 160 ytlye almıştım 2.5 ay oldu 16.0 MB Cache memory ve malesef 3.5" :( 7200 rpm ...Araştır derimm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek
    dosdum sana 250gb segate sata2 öneririm.. Hdd'yi Aldıgın zaman seri no son rakamı 410AS ile biten biRde onun yanında 3AAC Taiwan malı olanı al unutsa sonu 410AS bu hdd test'lerde cok büyük bi basarı yakaladı üstelik cok performans'lı ve sessiz bir hdd biliyorsunuzki segate dizel motor gibi calisir ama bu versiyonda sıfır denilicek gibi.. Simdi bende sistem topluyorum PSU'dan sonra 2 tane alip raid0 yapicam.. Ama mutlaka dedigimden almanı tavsiye ederim google'dan arasdır ve gör Yani suanDa f/p kralı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    vatanda 250 gb segate 16 mt.. / 107 ytl kdv dahil.)  ( 320 gb samsung.) 115 ytl.)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek
    Focal bunu yazdı:
    dosdum sana 250gb segate sata2 öneririm.. Hdd'yi Aldıgın zaman seri no son rakamı 410AS ile biten biRde onun yanında 3AAC Taiwan malı olanı al unutsa sonu 410AS bu hdd test'lerde cok büyük bi basarı yakaladı üstelik cok performans'lı ve sessiz bir hdd biliyorsunuzki segate dizel motor gibi calisir ama bu versiyonda sıfır denilicek gibi.. Simdi bende sistem topluyorum PSU'dan sonra 2 tane alip raid0 yapicam.. Ama mutlaka dedigimden almanı tavsiye ederim google'dan arasdır ve gör Yani suanDa f/p kralı.
    söyledigim model ile bi sürü test sonucları ve yorum yapilmis olup bir link vericem takip ederek ne kadar iyi bi hdd oldugunu daha net bi sekilde anlamıs olursunuz.. http://forum.donanimhaber.com/m_21091668/mpage_1/key_410AS//tm.htm#21311979
Toplam Hit: 2914 Toplam Mesaj: 27