Hardtrance

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dj_ImpeTus
    Dj_ImpeTus's avatar
    Erkek
    belkide odur lem belli olmazzzz

Trance 4 eVer...! www.headhack.com comiNg sooN...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n0th1ng
    n0th1ng's avatar
    Erkek
    Negative,
    Rock music tabii ki tarzına da baglı olarak kalitelidir.Cok haklısın.Bende dinliodum/dinliorum..
    burada ki herhangi bir Trance dinleyicisininde (psychedelic vs farketmes) rock müzige kalitesiz diyecegini zannetmiorum.cunku psychedelic kavramı bile ilk olarak rock ile ortaya cıktı.(Syd Barrett,pink floyd vs vs)..ama kalitesiz, tabiri caizse dıp-tıs mzükle trance'i karıstırmamak lazım derim.belki boyle düsünüp yazmıssındır.trance, underground olmasıyla,drug kültürünün önemli bir parçası olmasıyla (zamanında rock ne ise yani) cok önemli kaliteli ve belkide Dj_Impetus dedigi gibi gelcegin müzigidir ama bence buda cok büyük bir iddia olur.İki ayrı müzik tarzının fanlarının ben daha karismatiğim demesi ise benim babam senin babanı döver gibi bise oluo ki akıl yaşımızı yansıtmayan bi polemiğe dönüşüo.Trance de olsa Rock da olsa sınırlı bir kitleyiz..ve gereksiz negatif elektrige kapılmadan, forumada yakısacak sekilde bilgilerimizi paylaşmayı daha uygun buluyorum.
    Saygılarla

Stay high,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AFACANNNN
    AFACANNNN's avatar
    Erkek
    ir2 bunu yazdı:
    -----------------------------
    lam afacan sen o dj afacanmısın ?=?? hehe hatırdladınmı benii

Tabi Olm Ne Sandin, Bu Alemde Benden Baska AFACANNNN mi Var

Lam Sen Benden Trance Istek Yapan Arkadassin Demi Hatirladim AHA AHA IHI IHI OHO OHO

WWW.ULPOW.NET POWERED BY AFACANNNN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AFACANNNN
    AFACANNNN's avatar
    Erkek
    negative bunu yazdı:
    Dj_ImpeTus bunu yazdı:
    negative...!!!!!!!!!!!!
    Bizim müziğimizi dinlemen için üstün bi karizmaya gerek vardır senin gibilerin bizim müzik tarzımızı ağzızlarına almalarından utanç duyuyorum...!
    Trance geleceğin müziğidir.Wait 'n See!

merak etme bnm çevremde büyük bi karizmam var ayrıca bir rocker olmak çok daha karizma gerektirir. bn karışmam müziğinize ama böle bzm gibiler fln az demeyin bana. bn hatta kızgını deilim bi konuda çünkğ rocker olmadığınız halde rock dinliorum demiosunuz bu konuda tebrik edelim. kaliteli müzik dinleyen insan çok az ve bn böle olmasından oldukça memnunum barlarda yalnız oluoz genelde kendikendimize eğlenioz sokakta en farklı insan biz oluoz bnce gayet güzel bi şi bu. siz trance dinlemeye devam edin ama artislenmeyim. karşılaşsak bigün müzik kalitesi konusunda iki dakkata boyunuzu kısaltırım.

Lam Salak Salak Konusma !

Zevkler Ve Renkler Tartisilmaz !

Sana Göre Rock En Iyisidir Bana Göre de Trance. Ben Senin Fikrini Sende Benim Fikrimi Degistiremeyecegimize Göre Salak Salak Konusmanin Bir Anlami Yok.

Ayrica, Görüslerine Saygi Görmek Istiyorsan Sende Görüslere Saygili Davranacaksin. Bu Sekilde Konusarak Anca Aptal Oldugunu Belli Edersin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imhotep
    Imhotep's avatar
    Erkek
    ulan negative seni si... sonra gorursun boy kısaltmayı bnm boyum 1.91 biliyon mu seyimde onunla dogru orantılı seyime olur olmaz seyler yaptırmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

www.hackteamturkey.com CominG SooN...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dj_ImpeTus
    Dj_ImpeTus's avatar
    Erkek
    ben şahidim ımhotep azmıştır abi adamın önüne geçmeye korkuyoz Afacan öle dionda negative bize laf ediyo...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AFACANNNN
    AFACANNNN's avatar
    Erkek
    Dj_ImpeTus bunu yazdı:
    ben şahidim ımhotep azmıştır abi adamın önüne geçmeye korkuyoz Afacan öle dionda negative bize laf ediyo...

Benim Lafim da Zaten negative Dallamasinaydi Kardes Yanlis Anlasilma Olmasin

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dj_ImpeTus
    Dj_ImpeTus's avatar
    Erkek
    tamam bab benim mallığım afacan sen eski tahribat/forumdansın demi?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imhotep
    Imhotep's avatar
    Erkek
    olum bak ne kadar azmıs oldugum tescillendi iste artık go.un yiyosa konusursun sadece agzını diil vucudundaki butun delikleri tıkarım haaa

impetuss ve afacannn a slm lar...

www.hackteamturkey.com CominG SooN...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n0th1ng
    n0th1ng's avatar
    Erkek
    Kimse okumadı heral bu başlık altında yazdıgımı.
    Trance/hard trance/psychedelic trance vs vs
    bunnarı ayık kafaylamı dinliosunuz arkadaşlar? eger drug takılıp dinniosanız neden Esrar Legalleşse? adlı başlık altında (Genel:pg=8) fikirlerinizi paylaşmadınız..dj_Impetus ve imhotep için söylüyorum bunları afacan en azından birşeyler yazmış.bu arada dj_impetus&imhotep ayrıntılarınızda 14 yaşında olduunuzu sööölemişsiniz.heralde 14 yaşında amphetamine,acid,ot filan takılmıosunuzdur.Ha en azından benim umdugum budur.Takılın diye demiorum yani.Ama TRANCE adı üzerinde...rave partyler...ayık kafayla bir ritmi 4 dk civarında dinleyebilecek(ve zevk alacak) sayılı ruh sağlıgı yerinde tanıdıgım var.o yüzden söyledim bunları.ha bi de küfür dağarcığınızı deilde bilgi dağarcığınızı kullanırsanız cok sevinirim.
    Saygılarla
Toplam Hit: 12167 Toplam Mesaj: 43