Hardtrance

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    burda trance dinliyen çıkıcağını zannetmiyorum kanka bizim gibiler az bulunuyo bu dünyada...

--------------------------------------------------------------------------------
    Coder

senın neyin war ? weya ne ozellıgın war ? senın gibilerin nerden bılıyorsun bu dunyada zor buludgunu ? ne farkın war diğer insalardan senın ?

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imhotep
    Imhotep's avatar
    Erkek
    lan amma ezdiniz bea ne 14 u 17 yasındayım ama drak mırak yok lan piskopatmıyım ben

www.hackteamturkey.com CominG SooN...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    laa niye küfür ediyonuz adama ayiptir yaw
    isteyen istedigi müzigi dinler,
    yorumda yapar ,Müzik icin hakaret etmeye degmez birbirinize beyler ayip walla..

Laaaaaan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AFACANNNN
    AFACANNNN's avatar
    Erkek
    ir2 bunu yazdı:
    -----------------------------
    adam trance dan nefret ettiği halde geliyo we sırf bize sataşmak için mesaj atıyo

artık buna bişe demiyiceksem hiç konuşmam forumda daha iyi
    ben sizin rock ile ilgili konularınıza ayy nakkadar kjötü bir müzik dinliyonuz yok boyunuzu kısaltırım
    diyomuyum???????????

-----------------------------

Aynen Katiliyorum...

Burda Trance Ile Ilgili Bir Baslik Acilmis, Ilgilenmeyen Yazi Yazmasin Iste O Kadar !

Rock Ile Ilgili Baslik Acilinca Biz Oraya Girip Sokim Böyle Müzige Diyormuyuz?

Yeri Gelmisken Söyleyim Sokim Rock Tarzina

WWW.ULPOW.NET POWERED BY AFACANNNN
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dj_ImpeTus
    Dj_ImpeTus's avatar
    Erkek
    İşte Yılın adamı Afacan... İşte bu kadar ilgilenmiosanız atmayın buraya msj Artık konuda saptı ha millet buraya Dj yasamaya geldi açılın bakemmmmmmmm

Trance 4 eVer...! www.headhack.com comiNg sooN...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n0th1ng
    n0th1ng's avatar
    Erkek
    Bu başlık altında ilk yazıma bak ondan sonra konuş istersen ir2, ben trance müzik hakkında ne demişim bi bak bakiym..bizin kim oldugunu anlamadım hala? biz derken kastın ne?.hala küfredionus o ayrı...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n0th1ng
    n0th1ng's avatar
    Erkek
    Traji komiksiniz bea..bu başlık altındakki yazılarınıza bakın 1 2 3 4 tüm sayfaları...yalnız 1 ile 4 e dikkat edin.komik.çelişkidesiniz bi nevi :).
    ilk önce ayrıcalıklı olduunusu söylemis ir2 sanırım, soora dj ımpetus yanılmıosam, dier tum müzik türleri kötü gibi bi laf etmis.
    4. sayfada adam geldi bize cattı diosunuz.e iide sen adama ben ayrıcalıklıyım,dier tüm müzik türleri çöpe gibi laflar et, adam gelir sana çatar.küfretmeniz ayrı bi olay ilk önce kim küfretmiş bi de kim ben karizmayım filan demiiş onada bakın bi.
    Traji-komiksiniz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imhotep
    Imhotep's avatar
    Erkek
    nothing ir2 nin biz den kastı ben, Impetus , Afacann ve tum TranCe severler tamam mı ogrendin mi kim oldugumuzu...ayrıca komik olan sensin sen nie konuya kefalledin negative got olup uctu daha gozukmuo sen de kaybol bence...

www.hackteamturkey.com CominG SooN...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dj_ImpeTus
    Dj_ImpeTus's avatar
    Erkek
    Sana küfür etmişsin dien yok Trance sewmiosan GİRME BU BAŞLIĞA O KADAR BU KONUDA YETER BURDA KONUUN BAŞLIĞINI OKUYUP ÖLE MESAJ ATIN Hard Trance sewen Kankalar gelsin buraya...

Trance 4 eVer...! www.headhack.com comiNg sooN...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n0th1ng
    n0th1ng's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 12169 Toplam Mesaj: 43