Hasarlı Araç Alımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Arkadaslar ilan sitelerinde bircok arac var boyle

Bu araclara guven olurmu mesela airbagler direncle kandirilmis olabilirmi

Yani kendileri tamir edip neden satmiyorlar sorusu geliyor akla

Ulan link yapistiramiyorum mobilde

Sahibinden ilan no 678533185

Konu icine yazarken editor mobilden masaustune donuyor kopyalama vs yapilmiyor :/

DestinatioN tarafından 02/Nis/19 21:48 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

5 liraya 5.000 TL'lik idda kuponu satmaktan farkı yok hocam. 
    Kendin 100binlik arabayla kaza yaparsın 10bin masraf edecek nakitin yoktur 15-20bin ucuza verirsin onu anlarım da herhangi bir galerinin/firmanın 2binlik masrafı var sadece yazıp bir aracı 10bin ucuza vereceğine kimse inandıramaz beni.
    Az hasarlı, hasar kydı olmayan araçların bile yaptırılıp, km düşürüp "sıfır gibi" diye satıldı piyasa da bu durum "acaba" yı bile haketmiyor, ditek yalan dolan.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Hocam olay su beni kandirmazlar.

Airbagler kemerler saseler podyeler besik travers yuruyen hepsini kontrol edebilirim ama b.duzunden karsiya gidip hüsranla donmek istemiyorum. Bu taz ilanlarda hep karsida

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

ne toplayip binmeyi düşünüyorsun 

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Hocam ben 4 sene önce bu işi yaptım. Kendin az biraz arabadan anlamıyorsan çok zarar edersin. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Hocam ilandaki gibilerden uzak dur. ağır hasarlısı 80 binken bu eleman millete akıl dağıtılırken çorba içmeye mi çıkmış da bir kaç binlik masraf yapıp 100kya satacağı aracı 80e versin?

kaporta hasarı pek yoktur. motor şase direk vs sağlamdır. tavan orjinaldir adam piyasadan %15 20 ucuza veriyodur o araç kullanmak için alınır.

ama şu ilan direkt ölü s2ci tuzağı.

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Hocam ilandaki gibilerden uzak dur. ağır hasarlısı 80 binken bu eleman millete akıl dağıtılırken çorba içmeye mi çıkmış da bir kaç binlik masraf yapıp 100kya satacağı aracı 80e versin?

kaporta hasarı pek yoktur. motor şase direk vs sağlamdır. tavan orjinaldir adam piyasadan %15 20 ucuza veriyodur o araç kullanmak için alınır.

ama şu ilan direkt ölü s2ci tuzağı.

hocam senin hesap da aynı yola çıkıyor, adam 100k yerine %20 ucuza yazmış işte.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ıllakı pertten cıkma arac alacaksan dırekt olarak kaza fotograflarını gor ve 

pert oto olarak satan yerlerden al 

arkadasların dedıgı gıbı yaptıramayacak durumda olanlar var ,  kaskosu olanlarda arac bedelı alıp sıgorta fırmalarından satın alan pertcıler var onlar alıyor ya ustune bır mıktar para koyuyorlar satıyorlar , ya da yaptırıp satıyorlar 

tbt den bır abimiz var izmirde bu ısı yapıyor nıckını hatırlayamadım ıstanbul vs pıyayasını bılemıyorum. 

sıkıntı olur mu ? 

şaseye kaynak atıldıysa uzak dur ana krıterlerı var bu ısın fabrikada atılan kaynakla artık lazerle fılan mı yapıyorlar bılmıyorm robotık duzende yapılan ısle elle yapılan bır olmaz. 

bır cok aracta bır yere vurur vurmaz airbag acılıyor araç perte cıkıyor o tarz ılanlara bakabılırsın kullanacaksan al abı paran yoksa al pıyasa degerının %20 altına alabılırsın aracı. ama satmada skntı yasayabılırsın durust olursan rahatlıkla yıne karsındakı ınsana satabılıyorsun .al sat ıcın ıdeal degıl  bunlar sahşi görüşüm

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Yarin adam bi ararim olmazsa gider gorurum ona gore bakicaz artik

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Benim bildiğim ilk kazası olan araçlar yapılmama sebebi de şüpheye mahal vermemek için bak ilk kazası bu al kendin yap için rahat olsun mantığı ama üçkağıtçı da çok tabi..

Kendine İyi Bak ..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Merhaba hocam ben sıfır bir araç almıştım

2 defa büyük 2 kere de küçük kaza yaptım 

araç ile son kazamda araç kasko şirketi tarafından perte çıkartıldı aracı sahibindende

satışta gördüm kazalı hali ile fotolarda araç biraz düzeltilmiş airbaglarin hepsi açmıştı 

ama fotolarda saklamışlardı birde ilk ve tek kazasıymış gibi yazılmıştı satışı yapan firma 

karşıdaydı dikkat et

Toplam Hit: 1451 Toplam Mesaj: 32
hasarl