folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hayatınızdan Memnunmusunuz?

Hayatınızdan Memnunmusunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek
    3 günlük yalan dünya memnun olsam ne yazarki bana cereni geri verebilirmisin?hayır hiç sanmıyorm...

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Martech bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hoca Sonuçta Hayatın Senin ELinde Değilmi.. Hayat. 3 ile 4 arasındadır ya 3,5 atarsın yada 4.4 yaşarsın..
    -----------------------------

dostum benim elimde olsa inan böyle olmazdı...bilmiyorum yaa belki ilerde düzelir herşer.bakarsın bende normal bi insan olurum.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jerry
    jerry's avatar
    Erkek
    ben memnunum walla. allama bin sukur

GOD IS GOD http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gecelerisarankorku
    gecelerisarankorku's avatar
    Erkek
    • hayatımdan cok cok ama cok memnunum sabah kalktıgımda elimi yıkamaya kendim gidebiliyorum.
    • kımseye ihtiyac duymadan işlrimi halledebiliyorum
    • BİDE BUNLARIN OLMADIGINI DÜSÜNÜN !!!!!!!

Karayollarında degil senin kollarında ölmeyi tercih ederim!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    çok şükür bi sıkıntım yok.Saglıgım şimdilik yerinde ve az şeye ihtiyaç duyuyorum.bana göre bunlar yeterli mutlu olmak için.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek

sabah kalkınca işe gidesim gelmiyo sicak yataktan kalkıpta.

şuanki hayatımdan da hiç memnun değilim koyim böyle hayata..

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    valla yaşım itibarı ile çok hızlı yaşıyorum. bi günüm bi günümü tutmuyo :D bazen çok güzel, bazen çok sıkıcı, bazen gergin, bazen zevkli... (:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    şükür diye bişey varmış ondan yapıyorum sıkıcı geçsede günler :P Güzel ya iş yerimde çayımı yudumluyorum & tahribattayım hayat güzel :) Hayat 3 günlük hayatım zehir aq diye kendi kendinizi kandırmayın bunun bi yararı yok..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlakprofesor
    catlakprofesor's avatar
    Erkek

Çalışmak bizi üç sıkıntıdan kurtarır;1-parasızlık,2-cahillik,3-can sıkıntısı.

5 aydır hiç ders çalışmıyorum.Ve canım sıkılmaya başladı.Yakında çalışmaya başlayacağım.inşallah herkes yaşadıklarından mutlu,memnun olur.

tek tabanca
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Valla memnunum desem yalan olur.Her bi bokumu kaybettim.Aklımıda kaybetmeme az kaldı.Tüm arkadaşlarım dağıldı.Adam gibi ortamım kalmadı.Sosyal fobik olmaya başladım yakında iyice asosyal olucam tırsıyorum.Her halttan azda olsa çakıyorum çakmasınada kafa dengi adam yok.Aptal saptal adamlarla felsefe mi konuşucaksın.

Etrafımdaki insan tiplerini kısaca şöyle özetleyeyim. İsmail YK dinleyip kendilerini zeki sanan ama IQları 0 ve 10 arasında olan garip insanlar.

Tikkyler havalı elemanlar vs.vs.

Şuan kendime yakın hissettiğim bi rockçı metalci kırması takılan elemanlar.Adamlar hem parapsikolojiye biraz eğimli hemde kafa biraz basıyo.Tabi onlar gibi olmadığımdan ortamda direk sivriliyorum.Elemanlar saç , sakal , küpe , siyah kıyafetler yok bilmemne takılırken.Ben efendi uslu takılıyorum :D Aq..... :( :S

Öyle işte memnun değilim.Ama yine olsun diyerek polyanacılık yapmak isterdim.Ama çok yorgunum hiç polyanacılık oynayamam.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 7260 Toplam Mesaj: 62