folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hayatınızdan Memnunmusunuz?

Hayatınızdan Memnunmusunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Hayatımdan gayet memnunum :)

Her Hakkım Saklıdır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    bir taraftan insan devamlı şükretmeli neden ayağa kalkabiliyorsun camdan dışarı güneşin denize bakabiliosun ama tabi ki insan oğlu olduğumuz için ihtiyaç ve talep dengesi hiç bir zaman birbirini tutmaz ayrıca insan ne kadar bişeyleri başarsa da daha fazlasını istiyo biliyosunuz iş istiyosun arıyosun buluyosun düzenli yaşadığını zannediosun ama monoton rutin sıradan bi hayat yaşadığının farkında değilsin önceden ikisinin ortasıydı en azında 0 da duruyodu ibre şimdi eksiye doğru gidiyo inşallah düzelir bi çabam var mı düzeltmek için var ama yeterli mi bilmiorum tek bildiğim iyi olması için uğraştığım şeylerin hep ters gitmesi her şeye rağmen çok şükür daha da kötü olabilirdi

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    cok kötü hic menun dilim çünkü 2 saat içinde 1 milyar kaydı ruhsatsız arba kulanmadan

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

elr bunu yazdı:
    -----------------------------
    cok kötü hic menun dilim çünkü 2 saat içinde 1 milyar kaydı ruhsatsız arba kulanmadan
    hoca avatar ofsayt bikere senin.

sırf o avatardan milyar ceza lazım :D

All I need is a possibility.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErK
    ErK's avatar
    Erkek
    Derslerden sınavlardan nefes alamıyorz ama yine de çok şükür...

hangi çılgın beni banlayacakmış şaşarım...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    memnun değilim amk :| soru mu bu, bu sene sınıfımı geçemessem tastikname alacam ve sınavlar hiç iç açıcı değil. Hergün diliyorum savaş mavaş çıksada bari ülkemizi savunalım bi işe yarayalım.Özellikle amerikalılar ve avrupalılarla......

Long Live Turkey..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Rak_BenAdam bunu yazdı:
    shockman bunu yazdı:

Memnunum diyen Kanaatimce Ya delidir, Yada Çok zengindir, Yada Dünya Umrunda olmayan Küs kütük aşıktır.

Bu Memlekette Zamlar yağıyor fakirin üstüne, Akşama kadar çalış çalış, ama yetişebildiğin anca oturduğun evin kirası ise, Neyine mutlu olacan, Mutluyum dersen o zaman Yerel Vatandaş sınıfından çıkmış, Sosyeteye mensup olmuşsun demektir, Yada Harbisinden zır delisindir.

Ben Memnun değilim. Tayyip Duy sesimi Yaktın Çırasını vatandaşın Tayyip. Allahın varsa, Üretim, Sektörel genişleme, ve Bide Şu Komik Asgari ücret olayına bir el atarsın.

herşey paramı? sabah kalktığında güneşi ve diğer güzellikleri görebildiğin, kendi ihtiyaçlarını kendin karşılayabildiğin için şükret ve mutlu ol, biliyorum polyannamsı oldu ama biraz da iyi tarafını görmek lazım
    Ne demezsin :) Aklıma nedense Saygıdeğer Rahmetli Kemal Sunal Abimizin Ciklet şirketinde çalışan Orta direk Şaban filmindeki Patron geldi, Kuşları düşün, Bilmem neyi düşün sıra paraya geldimi, Yok bişey.

Kardeşim tamam haklısın esasta, Herşey tabiki para değil ama Zengin bir memlekette yaşayan bizler neden imkanları kısık yaşamaya mecbur ediliyoruz yada bu imkanlar hangi devlet için Saklanıyor. Dikkat ederseniz, kaynakları yeterli Devlet gücü ile Değerlendirmiyorlar. Neyse Konuyu Siyasete çekmeyelim, ama Ben Çala Çocukla Azcık kazandığımla Her şey paramı Sorusuna Ne diyim bilmiyorum Her şey Fakirlikmi o zaman sence haksızmıyım kardeşim.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    hayatımdan memnunum Allaha şükür büyük bir derdim yok çevrem beni seviyor deger veriyor her şeyden önemlisi özgürüm derdiyle tasasıyla savinçleri mutluluklarıyla hayat güzel yaşamak güzel rene ultimatom vermeseydi daha menmun olacaktım:)

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek
    hayattan memnunum ama nefret ediyorum. işte böyle bir ikileme arasındayım. ama hayat anladınmı güzel.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    şu anda memnun değilim. geçmiştede memnun değildim. gelecekte memnun olurum belki. hala umudum var

le le le sakine
Toplam Hit: 7249 Toplam Mesaj: 62