folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hayatınızdan Memnunmusunuz?

Hayatınızdan Memnunmusunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer1984
    omer1984's avatar
    Erkek
    elhamdülillahirabbilalemin..

lisan-ı münasip....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek
     İmzam cevabımı açıklıyordur...

-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Memnunum diyen Kanaatimce Ya delidir, Yada Çok zengindir, Yada Dünya Umrunda olmayan Küs kütük aşıktır.

Bu Memlekette Zamlar yağıyor fakirin üstüne, Akşama kadar çalış çalış, ama yetişebildiğin anca oturduğun evin kirası ise, Neyine mutlu olacan, Mutluyum dersen o zaman Yerel Vatandaş sınıfından çıkmış, Sosyeteye mensup olmuşsun demektir, Yada Harbisinden zır delisindir.

Ben Memnun değilim. Tayyip Duy sesimi Yaktın Çırasını vatandaşın Tayyip. Allahın varsa, Üretim, Sektörel genişleme, ve Bide Şu Komik Asgari ücret olayına bir el atarsın.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    memnun değilim amk. :S

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    KoZa bunu yazdı:
    -----------------------------
    sunyy2003 bunu yazdı:

bir şeyi sevmek gerekiyor ilk önce hayatınızı yaşamınızı elinizde olanların değerini bilmek

daha kötüsünü görüp halimize şükür etmek (insanlar kendi kaderini çizemiyor maalesef)

Cüzii irade vardir. www.google.com : Kader ve cüzii irade de arat. Araştır,öğren,Paylaş, paylaşmalarını sağla...

edit cüzii irade nezamandan ne zamana geçerlidir peki.cüzi irademi kullanmaya başlamadan külli irademin etkisi altındaydım.sebebi kader.kaderi insan aklıyla kendi çizerse!!yaradılıştaki fıtratı kabullenmemiş olmazmı.fıtratı kabul eden,kaderine boyun eğer.rüzgarın önünde bi yapragım der geçer.neyse ben irademe sahip oldugum zamana kadar sürekli zorla bi takım şeyler yaptırldım.ama artık cuma namazına bile gitmiyorum.

shockman kardeşim tebrik ederim.beni gayet memnun etti yazdıkların.tam düşündügüm gibi.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    shockman bunu yazdı:

Memnunum diyen Kanaatimce Ya delidir, Yada Çok zengindir, Yada Dünya Umrunda olmayan Küs kütük aşıktır.

Bu Memlekette Zamlar yağıyor fakirin üstüne, Akşama kadar çalış çalış, ama yetişebildiğin anca oturduğun evin kirası ise, Neyine mutlu olacan, Mutluyum dersen o zaman Yerel Vatandaş sınıfından çıkmış, Sosyeteye mensup olmuşsun demektir, Yada Harbisinden zır delisindir.

Ben Memnun değilim. Tayyip Duy sesimi Yaktın Çırasını vatandaşın Tayyip. Allahın varsa, Üretim, Sektörel genişleme, ve Bide Şu Komik Asgari ücret olayına bir el atarsın.

herşey paramı? sabah kalktığında güneşi ve diğer güzellikleri görebildiğin, kendi ihtiyaçlarını kendin karşılayabildiğin için şükret ve mutlu ol, biliyorum polyannamsı oldu ama biraz da iyi tarafını görmek lazım

g2k[et]tahribat[dat]com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek
    cok şükür 31 cekebiliyon maşallah bana inşallah ta bi tane karı eczacı sexi sey ona kapak atarsam daha bi mutlu olup bu dünyadan elimi ayagımı cekicem

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    bugün yasamak gelmiyor içimden....böle hayatı sikiym hiçbişey yolunda gitmiyor amk

Amphetamine Logic.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Erken kalkmaktan nefret ediyorum. o sorunu bi şekilde halletsem hayat daha guzel olabilr... zombi gibi geziom

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bazen düşünüyorum a.q benmi normalim yoksa etrafımdaki insanlarmı?

normallik nedir?

ben gece 3-4 gibi uyuyan bir insanım...tabi elimde değil uyuyamıyorum...o zaman zarfında da ya resim çiziyorum yada ders çalışıyorum...ama bu beni olumsuz etkiliyor çünkü sabah kalkıp dershaneye gitdigimde etrafımdaki insanlara bakıyorum...ya akşam izledikleri dizileri anlatıyorlar...yada msn maceralarını...

yada okul çıkışında toplu olarak gitdikleri yerlerde yaptıklarını...fazla zengin bi öğrenci değilim :D dolayısıyla onlarla gidemiyorum/gitmiyorum evdeb dershaneye dershaneden eve...eve gelince biraz bilgisayar sonra ders...

şimdi NORMALLİK BUYSA!!! normallik boktan bişey...

normallik etrafımdaki insanların yaşam tarzıysa...Pek tercih etmedigim bi yaşam tarzı...

mutsuzlukda verse alıştım bu yaşam tarzına...

anlıyacagınız MUTSUZUM fakat MUTLULUK etrafımdakiler gibi yaşamakdan geçiyorsa ben almim alanada mani olmim...

Toplam Hit: 7236 Toplam Mesaj: 62