folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hepsiburada Orijinal Ürün Diye Teşhir Gönderdi - Olay Çözüldü.

Hepsiburada Orijinal Ürün Diye Teşhir Gönderdi - Olay Çözüldü.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

:)

As-Er İnternet sahibi beni aradı.

Beni mahkemeye vermişsiniz diyerek ürünü hemen geri almak istediğini ve mahkemeyi (Aslında Tüketici Hakem Heyeti başvurusunu) geri çekmemi rica etti.

Televizyon eline ulaştığında haber vereceğini sonrada başvuruyu geri çekmemi rica edeceğini söyledi.

Vay be ülkede bu kadar hızlı ilerleyen bir kurum daha görmedim :) 

ıslandı, gir diye bağırıyor. Hemen girecek misin? Koz sende, sap senin? 

Ben olsam gezdirir ıslatmaya devam ederim :D Sana sorun yaşatana sen de sorun yaşatacaksın.

Hediye kuponu verip senin mağduriyetini gidersin. Kuru kuruya eğer olay çözersen hocam kusura bakma senin de mk :D 

geçen mobilacıya da geçiremedi zaten :| 

İsterseniz bacak omza yapak :)

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Bilader herkes çakal ve işini sevmiyor.

Televizyonu kargoya götürdüm saat 17.30 ama sistemden baktım 18.00 e kadar açıklar.

Yok kardeşim alamam yapamam sistem kapandı ayağı yapıyor hemen. 

İyi dedim yarın kapıdan iade girerim evden alırsınız dedim, ne hikmetse sistem biranda açıldı iade hemen yapıldı.

Cidden bana mı denk geliyor yoksa memleketin ayarlarıyla mı oynadindı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Bilader herkes çakal ve işini sevmiyor.

Televizyonu kargoya götürdüm saat 17.30 ama sistemden baktım 18.00 e kadar açıklar.

Yok kardeşim alamam yapamam sistem kapandı ayağı yapıyor hemen. 

İyi dedim yarın kapıdan iade girerim evden alırsınız dedim, ne hikmetse sistem biranda açıldı iade hemen yapıldı.

Cidden bana mı denk geliyor yoksa memleketin ayarlarıyla mı oynadindı.

ya aq boyle olaylara ben de ayar oluyorum. sikeyim böyle işi.

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Hb'daa ilginç bir şekilde müşteriyi siken mağazaları daha hard sikiyor.

Tedarik edemezse başka satıcıdan tedarik edip farkı tedarik edemeyene kitliyor böyle durumlarda güzel hediye çekleri veriyor yine mağazaya kitliyor.

Süreci hb'da üzerinden yürüt ve mümkünse kanıtlarınla hb'ya sun onlarada döşe sağlam bir mail böyle bir rezilliğe müsade ettiğiniz imkan tanıdığınız için sizide mahkemeye vereceğimli felan götleri tutuşsun ibinelerin.

Memleketi oyun parkına çevirdiler iyice. Ülkede işini düzgün yapan 1 avuç esnaf ya kaldı ya kalmadı ag herkes kendini çakal sanıyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Yorumumu yayınlamayan HB:

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Sserkan bunu yazdı

Hb'daa ilginç bir şekilde müşteriyi siken mağazaları daha hard sikiyor.

Tedarik edemezse başka satıcıdan tedarik edip farkı tedarik edemeyene kitliyor böyle durumlarda güzel hediye çekleri veriyor yine mağazaya kitliyor.

Süreci hb'da üzerinden yürüt ve mümkünse kanıtlarınla hb'ya sun onlarada döşe sağlam bir mail böyle bir rezilliğe müsade ettiğiniz imkan tanıdığınız için sizide mahkemeye vereceğimli felan götleri tutuşsun ibinelerin.

Memleketi oyun parkına çevirdiler iyice. Ülkede işini düzgün yapan 1 avuç esnaf ya kaldı ya kalmadı ag herkes kendini çakal sanıyor.

Mağazanın satışları iyiyse yani HB'ye fazla kazandırıyorsa HB müşterinin mağdur edilmesine ses çıkarmıyor. Bunu HB'de satış yapan bir mürid kendisi söylemişti.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Sserkan bunu yazdı

Mağazanın satışları iyiyse yani HB'ye fazla kazandırıyorsa HB müşterinin mağdur edilmesine ses çıkarmıyor. Bunu HB'de satış yapan bir mürid kendisi söylemişti.

trendyol'da bir satıcı var. ona ait 2 defa ürün aldım. ikisinde de basılı yada e-fatura göndermedi. defalarca bildirim açtım. trendyol bana; satıcıyla iletişime geçtik ama bize dönmedi dedi dfkgjldfg ben bunu okuyunca direkt; bırak beni kale almayı. sizi bile kale almayan bir şirketi bünyenizde barındırıyorsunuz. (adamın sattığı ürüne ait yorum sayısı 4k filan) yazıklar olsun dedim. gittim 2 defa en düşük puan verdim. yine işim o ürüne düşerde yine ondan almak zorunda kalırsam. ve yine fatura göndermezse bu sefer maliyeye şikayet edeceğim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klamp
    klamp's avatar
    Erkek

Geçen günlerde bende bir şey almıştım bana da çakma ürün gönderdiler. Bunlara dikkat etmeleri lazım artık insanın sinirlerini zıplatıyor...

Tamamen doğal kendi hasatımız olan Zeytin ve Zeytinyağı satılır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Yorumumu yayınlamayan HB:

Vay amk olaya bak bunu boylece tweet atsana hb yi etiketleyip. Bu arada diyor ki kullanima dair olumlu olumsuz yorumlara yer veriyoruz ahahahha deseydin ki amk cocuklari 4082 saat kullanilmis iste deneyimleri mi soyluyorum ben de :))

Toplam Hit: 4755 Toplam Mesaj: 40
hepsi̇burada HEPSİBURADA