folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Her Akıllı Telefonda Olması Gereken Uygulamalar

Her Akıllı Telefonda Olması Gereken Uygulamalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Arka planda sürekli çalışmasini istediğimiz programları calistirip, kapanmasına engel olabilecek bir program var mi.

Android 7 kullaniyorum, akıllı bileklik icin lenovo life diye salak bir program var, programı yanlışlıkla arka plandan kapatınca bileklik ile telefonun bağlantısı kopuyor. Benim mal telefonda da programların arka planda çalışmasını sağlayacak bir izin yok ya da düzgün calismiyor.

killapps

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

The room tarzı kaliteli oyun önerebilir misiniz? 4 ünü de oynadım bitti. Davinci var bi tane de onuda oynadım. Kaliteli, sonu olan ( bitmeyen oyunları sevmiyorum) , online oynanmayan (pay to win sevmiyorum)

strateji, düşünülmesi gereken, ufuk geliştiren oyunlarda olabilir. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    Advanced bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Arka planda sürekli çalışmasini istediğimiz programları calistirip, kapanmasına engel olabilecek bir program var mi.

Android 7 kullaniyorum, akıllı bileklik icin lenovo life diye salak bir program var, programı yanlışlıkla arka plandan kapatınca bileklik ile telefonun bağlantısı kopuyor. Benim mal telefonda da programların arka planda çalışmasını sağlayacak bir izin yok ya da düzgün calismiyor.

killapps

Tam tersi lazım hocam, çalışan uygulamanın kapatilmasina engel olacak program lazım :)

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

The room tarzı kaliteli oyun önerebilir misiniz? 4 ünü de oynadım bitti. Davinci var bi tane de onuda oynadım. Kaliteli, sonu olan ( bitmeyen oyunları sevmiyorum) , online oynanmayan (pay to win sevmiyorum)

strateji, düşünülmesi gereken, ufuk geliştiren oyunlarda olabilir. 

Hook diye bir oyun var, çok güzeldi çok sevdim, sevebileceğin bişeye benziyor. O tarz tavsiye varsa alırım bi dal

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sony'nin resmi hava durumu uygulaması. Widgetı çok şık ve işlevsel. Tahminleride doğru.

https://androidfilehost.com/?fid=1395089523397913907

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı
    Advanced bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

killapps

Tam tersi lazım hocam, çalışan uygulamanın kapatilmasina engel olacak program lazım :)

Hocam o programı kullan istediğin uygulamayı istisna listesine ekle onu kapatmaz :)

-
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Atlas bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı
    Advanced bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

killapps

Hocam o programı kullan istediğin uygulamayı istisna listesine ekle onu kapatmaz :)

voaa, bu da ilginçmış. @@,) ^^ .}

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sony'nin resmi hava durumu uygulaması. Widgetı çok şık ve işlevsel. Tahminleride doğru.

marka model seçer mi ki bu. lenovo p70 paket ayrışma hatası verdi, kurmadı.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    eyuperol bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

marka model seçer mi ki bu. lenovo p70 paket ayrışma hatası verdi, kurmadı.

Başka tarayıcı ile indir. Olmazsa bilgisayara indirip apk'yı usb ile at hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

akıllı telefonlar çıktı çıkalı hep telefonu konuşturma peşindeydim. değişik bir sürü şeyler buldum, ama sonuncusunu paylaşayım kullanan çıkabilir.

"sms bildirileri çağırın hoparlör" isimli uygulamada özelliklerinden ayarlanabiliyo hangi uygulamadan haber vereceğini seçebiliyoz. mesela whatsapptan biri bişey yazdı; "şuradan bildiriminiz var whatsapp" diyo, messengerden bişey yazdılar "şuradan bildiriminiz var messenger", diğer her uygulama için böyle söylüyo, mesajdada "mesaj alındı; 'rehberde kayıtlıysa ismini söylüyo' 'rehberde kayıtlı değilse bilinmeyen kişi' diyo, aramada "arama var 'rehberdeki ismi' " olarak söylüyo.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 25754 Toplam Mesaj: 138
akıllı telefon