folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Her Akıllı Telefonda Olması Gereken Uygulamalar

Her Akıllı Telefonda Olması Gereken Uygulamalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Roota gerek kalmadan REKLAMSIZ YouTube izlemenizi sağlar. Aynı zamanda videoları arkaplanda ve ekran kapalıyken açarak Spotify gibi kullanmanızıda sağlar.

https://vanced.app/APKs/Download?fileId=1ijYy1u_2T5irSuYU8u0iQlYw9wFqaZuu

XDA onaylıdır ve sağlamdır.

Bunu iphone telefona indirdim ama açmıyor nasıl kurucaz telefona?

Hocam bunu iPhone’a neden indirdin ? Android bu. Aynisini YouTube’da yapmak istiyorsan TutuApp veya tweakbox gibi platformlardan birimden YouTube++ yükle. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

İndirdim bahsettiğin youtube++ uygulamasını da yüklüyor şu an. Fakat çok yavaş indiriyor. Güvenilir mi bu zımbırtı?

bir de mesela snapchat++ var ne işe yarıyo orjinalinden farkı nedir? Burdaki uygulamaları indirip tek tek bakmak mı gerek? Farkları ne yani

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

İndirdim bahsettiğin youtube++ uygulamasını da yüklüyor şu an. Fakat çok yavaş indiriyor. Güvenilir mi bu zımbırtı?

bir de mesela snapchat++ var ne işe yarıyo orjinalinden farkı nedir? Burdaki uygulamaları indirip tek tek bakmak mı gerek? Farkları ne yani

Tosun hocam bunlar telefona profil yüklenerek oluyor. Cok güvenli olduğunu söyleyemem ama uzun zamandır tutuapp kullanıyorum. Snapchat++ spotify++ gibi uygulamalar ek özellikler getiriyor. Mesela spotify++ kullanıyorum premium özellikleri sağlıyor indirme dışında. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı
    tosun bunu yazdı

Tosun hocam bunlar telefona profil yüklenerek oluyor. Cok güvenli olduğunu söyleyemem ama uzun zamandır tutuapp kullanıyorum. Snapchat++ spotify++ gibi uygulamalar ek özellikler getiriyor. Mesela spotify++ kullanıyorum premium özellikleri sağlıyor indirme dışında. 

dezzer++ indirmeyi de sağlıyor bu arada ek bilgi olsun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Eyvallah sağolasın hocam. Varsa iş görcek başka uygulama tavsiyelerine açığım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Eyvallah sağolasın hocam. Varsa iş görcek başka uygulama tavsiyelerine açığım.

Benim bu yöntemle kullandığım 3 uygulama var sadece. YouTube++, spotify++ ve popcorn time. Netflix ve smart tv aldıktan sonra popcorna da ihtiyaç duymaz oldum. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.edu.anadolu.ozetoku&hl=tr

AÖF okuyanlar için otobüste vs göz atmalık ders özetleri. Biliyorsunuz AÖF artık kitap vermiyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

@mkyb hocam şöyle bir ricada bulunsak; herkes bişeyler yazmıştır herkesin yazdığını özetle senin bu ilk mesajına toplasan daha işe yarar olmaz mı?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

SHAREit - telefondaki yüksek boyutlu dosyaları filmleri kısa sürede gönderme şeysi

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hazır ücretsiz olmuşken kaçırmayın. Google Drive'dan direk video oynatma özelliği falan var.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kmplayerpro

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 25761 Toplam Mesaj: 138
akıllı telefon