folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Herbalife Kullananlar ?

Herbalife Kullananlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

+ olarak kuzenim benim gibi yapmadı düzenli kullandı + kullanıyor şuan oldukça formda. 

tok tutması için herba shake karışımı üstüne 1-2 bardak su içiniz. ve mümkünse termal çay alınız.

toptancının numarasını isteyen olrsa pm atsın vereyim. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Kanka bu shake icin 80e aldim dedi bizim arksdas 1 ay gidiyormus. Sabah ve aksam iciyor ogle normal yemek yiyorum dedi. aKsam seni whatsapptan rehin alayim yazin bodruma geleyim zayif zayif 😚

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

Sorun hocam sorularını burdayım ,)

dewdim dewrildim geldim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı

hobaaaaaa.. anasayfayı yeniledim meniledim. doğrumu görüyorum falan filan derken hakkat irwa'ymış :D

saygılar / sevgiler

http://www.leyladansonra.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı

Muride geldi iyi oldu :D

Hocam az bucuk anlatsana genel hatlariyla kilo verme olayini ? Ama satici agziyla degil gozlermlerin ve ciddi manada isin icinde olupta alin kullanin yada kullanmayin su sekilde olumsuz yonleri var hesabina ? 

Birde internet uzerinden alsak site onerebilir misin ? Ayrica kilo vermek icin hangi urunleri onerirsin ?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    irwa bunu yazdı

Hocam az bucuk anlatsana genel hatlariyla kilo verme olayini ? Ama satici agziyla degil gozlermlerin ve ciddi manada isin icinde olupta alin kullanin yada kullanmayin su sekilde olumsuz yonleri var hesabina ? 

Birde internet uzerinden alsak site onerebilir misin ? Ayrica kilo vermek icin hangi urunleri onerirsin ?

Hocam yıllardır az çok beni tanımışsınızdır diye düşünüyorum. Tutup ne kimsenin sağlığıyla oynarım ne de yalan söylerim. Herbalife ı bi ara iş olarak da yaptım fakat en yakın arkadaşımla aram bozulduğu için bıraktım. Asıl mesleğimin finans olduğunu hepiniz biliyosunuz

herbalife benim çok güwendiğim hala kullanmaya dewam ettiğim bir ürün. Hatta çocuk düşünmeye başladım we ek takwiyemi gene bu markayla yapıcam

düzenli kullanımda oldukça yararını görürsünüz sağlığınızla da oymamaz ama her diyet gibi sabitlemesini yapmazsanız kilonuzu geri alırsınız. Sporla desteklenirse daha zor geri alım olur

En dikkat edilmesi gerekense su içeceksiniz içinizde su ile çalışıyor

dewdim dewrildim geldim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    irwa bunu yazdı

Hocam yıllardır az çok beni tanımışsınızdır diye düşünüyorum. Tutup ne kimsenin sağlığıyla oynarım ne de yalan söylerim. Herbalife ı bi ara iş olarak da yaptım fakat en yakın arkadaşımla aram bozulduğu için bıraktım. Asıl mesleğimin finans olduğunu hepiniz biliyosunuz

herbalife benim çok güwendiğim hala kullanmaya dewam ettiğim bir ürün. Hatta çocuk düşünmeye başladım we ek takwiyemi gene bu markayla yapıcam

düzenli kullanımda oldukça yararını görürsünüz sağlığınızla da oymamaz ama her diyet gibi sabitlemesini yapmazsanız kilonuzu geri alırsınız. Sporla desteklenirse daha zor geri alım olur

Hocam peki su urunu alin dedigin hangisi olur ? Baktim resmi sitelerinde bir suru sey var anlayamadm bisey.

Birde internetten alicam ben, onerecegin bir site var mi baya bi site var cunku sanirim her satici kendi sitesini acmis.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    irwa bunu yazdı

Hocam peki su urunu alin dedigin hangisi olur ? Baktim resmi sitelerinde bir suru sey var anlayamadm bisey.

Birde internetten alicam ben, onerecegin bir site var mi baya bi site var cunku sanirim her satici kendi sitesini acmis.

Hocam benden sana tawsiye. distribütör paketi al. Sonra en azından kendi ürünlerini %25 indirimli alırsın. o pakette ihtiyacın olan shake,shaker,lif tableti we çay olacaktır. Hepsinin bir uygulanışı war ben sana anlatırım telimi de weririm sana sorun oldukça sorarsın herbalife.com.tr asıl sitedir oradan al

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Gerek yok böyle şeylere köyden getirdiğiniz tereyağıylan balı sürün ekmeğe yiyin doğal mis saglıklı 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    irwa bunu yazdı

bir tuhaf oldum ne zaman yorum yaptım diye :)) kafayımı yiyorum

şu meşhur irwa sensin ha. merhaba bütün millet sen sanıyor beni.

şu yorumu yapacaktım:

arkadaşım bir hap kullanıyordu kiloluydu hala kilolu. artık bilemiyorum sebebini.

ama zayıflamak isteyenler için 3 şeyi yapın

1- kafanı şağa çevir

2 kafanı sola çevir

3 kafanı tekrar şağa çevir

bu hareketi sana her yemek teklif edildiğinde hızlı hızlı tekrarla

bununla çook kilo verildiğini biliyorum bende dahil denedim işe yarıyor :)))

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
Toplam Hit: 7732 Toplam Mesaj: 91