folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Herbalife Kullananlar ?

Herbalife Kullananlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

abi varsa guvenilir bir site ve sistem alalim :D whatsupp falan ozel konusmayin bizide alin su gruba bizde faydalanalim

ben spora gittim 1 ayda  5 kilo aldim varsen dusun nasil bir bok bogazim hocam yemezsem gozlerim karariyor biri bogazimi skior gibime gelior 

bu olay bana denenebilir gibi geliyor harbi harbi varsa kullanicak ulassin yol yordam solesin bende baslim :)

abi notolarance ile de pm konuştuk. benim arkadaşı oyalamak için param yok dedim karttan alırım 1 ay sonra ödersin bana dedi.

normalde 7 8 yıllık arkadaşım güveniyorum ama dh filan okuyunca oda mı satıcı bizi mi yiyor şüpheye düştüm. o yüzden burayı alıp oraya yönlendirmek istemiyorum ama zarf atarım nerden alıyon filan toplu alcam indirim için konuşcam derim anlaşılır o zaman.

ben ve sen dahil 4 kutu alan var şu an olursa 4 kutu için pazarlık yapar öyle alırız :D

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    irwa bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    Varg bunu yazdı

DH de alerjik, karaciğer hasarı yapıyor diye yazmışlar

hamileler kullanıyo, david beckham kullanıyo messi kullanıyor ki bunların resmi sponsoru barcelona dahil . Sonra bir yer çıkıyo we zararlı diyo nobel ödülü kaç sefer almışlar da bok atabiliyolar diyesim geliyo

geçen yemekteyiz messiye dedim al şu adanadan bi dürüm yok abi ber herbalife içiyorum dedi formumu bununla koruyorum gamzeye geçen günde söyledim dedi

peh :)

Seni bekarken döwemedim ewliyken doğrarım cocam yaptı derim :D olum azcık araştır öküz 

len get ne biliyon adamın yemek masasınamı oturdun. buluyonuz gavur ünlüleri nasılsa adamların Türkiyeden haberi yok milleti yiyorsunuz.:)

aklıma pazarda sütyen takıp bağıran adamlar geliyo "ancelina culi de burdan giyiniyor"  :))

dövmeye gelince kardeşim sana herzaman boynum kıldan ince :) yarın boşanıp tbt ye gelme seni iade etme hakkın 30 gündü geçti o süre :) garantinde bitti :)

www.herbalife.com.tr oku da beynin gelişsin 😊

bir internet sitesi açmak yazı yazmak çokmu zor aga? :)

bende açam zayiflamazsangel.com oraya yazam ünlü sanatçı irwa bu ürünü kullanıyor :)

Bence saygı sınırlarımı zorlama ,) uzun zaman sonra geldim katil etme beni.

hahah yine saydıracan mı evdeki tavuğa kadar :)) küfür edersen ban yersin bah söylemedi deme ispitlerim hemen :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    Varg bunu yazdı

hamileler kullanıyo, david beckham kullanıyo messi kullanıyor ki bunların resmi sponsoru barcelona dahil . Sonra bir yer çıkıyo we zararlı diyo nobel ödülü kaç sefer almışlar da bok atabiliyolar diyesim geliyo

geçen yemekteyiz messiye dedim al şu adanadan bi dürüm yok abi ber herbalife içiyorum dedi formumu bununla koruyorum gamzeye geçen günde söyledim dedi

Seni bekarken döwemedim ewliyken doğrarım cocam yaptı derim :D olum azcık araştır öküz 

len get ne biliyon adamın yemek masasınamı oturdun. buluyonuz gavur ünlüleri nasılsa adamların Türkiyeden haberi yok milleti yiyorsunuz.:)

aklıma pazarda sütyen takıp bağıran adamlar geliyo "ancelina culi de burdan giyiniyor"  :))

dövmeye gelince kardeşim sana herzaman boynum kıldan ince :) yarın boşanıp tbt ye gelme seni iade etme hakkın 30 gündü geçti o süre :) garantinde bitti :)

bende açam zayiflamazsangel.com oraya yazam ünlü sanatçı irwa bu ürünü kullanıyor :)

hahah yine saydıracan mı evdeki tavuğa kadar :)) küfür edersen ban yersin bah söylemedi deme ispitlerim hemen :D

müzmin şişman olarak konuyu baltaladın dicey reiz :(

senin diyet olayı nasıl gitti ? dur bak alıp kullanayım işe yarıyorsa yük hafifler tbt'de hepimiz başlarız

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Daniel-Koo  zaten çok iyi beslenebiliyor olsak ihtiyacımız olmaz kilolu da olmazdık bunlar iyi beslenemediğimiz için gerekli  şeyler.

ha dersin ki her gün sana tavuk ızgara salata yaparım  roka lı balık yaparım o zaman hiç bir ek gıdaya ihtiyaç yok :) 

Aynen ama her gün tavuk, balığa da gerek yok. Bunu karşılayacak baklagillerden başlayabilirsin ne biliyim fasulye falan. 

Biri söyledi bir vücut geliştirmeci veganmış, düşün bak vegan. Tavuk, balık gibi şeylerin vereceği protein karbonhidrat falan başka ürünlerde araştırarak bulmuş ve öyle beslenmiş. İyi de vücut yapmış. 

Her halükarda o ürünlere şart değilsin. Bi de şöyle argüman geliyor: "iyi de onları bulmak bile para.." herbalife'ı falan beleş mi alıyorsun? sfjd :D 

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    Varg bunu yazdı

müzmin şişman olarak konuyu baltaladın dicey reiz :(

senin diyet olayı nasıl gitti ? dur bak alıp kullanayım işe yarıyorsa yük hafifler tbt'de hepimiz başlarız

kanka son araştırmalara göre şişmanlığın sağlıkla alakası yokmuş yapılan testlerde çoğu şişmanın zayıflardan daha sağlıklı oldğu ortaya çıktı  :)

ben kışın alıp yazın veriyorum hoca yaz yanlaştı 15 günde 3 kilo verdim hala devam ediyorum vermeye hazirana kadar 10 kilo versem yeter kışın yine alırım :D

fatsecret uygulamasını yükle diyom cebe yaz oraya 2000 kalori aşma kalorini sayıflamazsan gel hacı

her 7 bin kalori 1 kg a eşit benim normalde almam gereken günlüak 3000 kalori ben 2000 e çektim hızlı vereyim diye (sağlıksızdır) ama güzel gidiyo 

para kaptırma :)= 

donn.jpg%20%28470×376%29

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı

Sorun hocam sorularını burdayım ,)

aha kredi borcumdan kurtulmam için önerileri ile destek veren müride gelmiş

abla hoşgeldin 

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    murdery bunu yazdı
    irwa bunu yazdı

aha kredi borcumdan kurtulmam için önerileri ile destek veren müride gelmiş

abla hoşgeldin 

Hoşbulduk kuzum ,) birdaha yaşama tabi ama yaşarsan da yardım ederim ,)

dewdim dewrildim geldim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

abi varsa guvenilir bir site ve sistem alalim :D whatsupp falan ozel konusmayin bizide alin su gruba bizde faydalanalim

ben spora gittim 1 ayda  5 kilo aldim varsen dusun nasil bir bok bogazim hocam yemezsem gozlerim karariyor biri bogazimi skior gibime gelior 

bu olay bana denenebilir gibi geliyor harbi harbi varsa kullanicak ulassin yol yordam solesin bende baslim :)

abi notolarance ile de pm konuştuk. benim arkadaşı oyalamak için param yok dedim karttan alırım 1 ay sonra ödersin bana dedi.

normalde 7 8 yıllık arkadaşım güveniyorum ama dh filan okuyunca oda mı satıcı bizi mi yiyor şüpheye düştüm. o yüzden burayı alıp oraya yönlendirmek istemiyorum ama zarf atarım nerden alıyon filan toplu alcam indirim için konuşcam derim anlaşılır o zaman.

ben ve sen dahil 4 kutu alan var şu an olursa 4 kutu için pazarlık yapar öyle alırız :D

okeydir hocam sen saglam alici bulursan paslasalim :)

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    irwa bunu yazdı

bir tuhaf oldum ne zaman yorum yaptım diye :)) kafayımı yiyorum

şu meşhur irwa sensin ha. merhaba bütün millet sen sanıyor beni.

şu yorumu yapacaktım:

arkadaşım bir hap kullanıyordu kiloluydu hala kilolu. artık bilemiyorum sebebini.

ama zayıflamak isteyenler için 3 şeyi yapın

1- kafanı şağa çevir

2 kafanı sola çevir

3 kafanı tekrar şağa çevir

bu hareketi sana her yemek teklif edildiğinde hızlı hızlı tekrarla

bununla çook kilo verildiğini biliyorum bende dahil denedim işe yarıyor :)))

Benim fotomu kullandığından ben sanmaları normal

hap olayına gelince herbalife ın biçok hapı war lif tableti ise bahsettiğin bağırsak çalıştıran we daha az yemek yemeyi sağlatan bir haptır. 5 kilo salatalık yiyemiceğinden lif tableti etkilidir

dinsizin hakkından imansız gelir.

Saygılar 

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Piramit satis stratejisi yasaklanmamis miydi bizim ulkede?

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 7690 Toplam Mesaj: 91