Htc One Serisi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertacgs
    sertacgs's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar. 

Htc desire s kullanıyorum telefon değitireceğim ios tarzım değil samsunglar ve sonyler plastik olduğu için yine htc almaya karar verdim.

Htc one serisi hakkında bilgi verirmisiniz. Bu serinin en iyi telefonu hangisi one var one s var one x var one x+ var. Hangisini önerirsiniz?

Bu seriden telefon kullanan hocalarım varsa bir de telefonun ekranı güneşte karanlık oluyor mu ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

One x kullanıyorum gayetde tatmin ediyor beni.Biraz şarjı problem ama alışıyorsun onada zamanla.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertacgs
    sertacgs's avatar
    Erkek
    janni bunu yazdı

One x kullanıyorum gayetde tatmin ediyor beni.Biraz şarjı problem ama alışıyorsun onada zamanla.

burda one serisinin amiral telefonu en performanslı telefonu  hangisi hocam 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

LG g2 ye de iyi diyolar hacı , plastik mi bilmiyorum ama

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    Sanalcaptan bunu yazdı

LG g2 ye de iyi diyolar hacı , plastik mi bilmiyorum ama

Plastik hocam ama emin olun telefon süper her anlamda :)

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

htc bulaşma hocam hiç.

güncelleme geldiğinde eski serinin yüzüne bakmaya zahmet etmiyolar. htc butterfly kullanıyorum tamam iyi hoş telefon donanım vs olarak ama one max çıkacak vs yine geri planda kalacak, bu telefonumun özelliği ile kit kat bile vermicekler ben eminim. hala 4.2.2 de sürünüyorum.

nexus filan al az bütçeni kastır.

yada olmadı lg g2 filan.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Herkes bi tutturmuş gidiyor plastik telefon istemiyorum diye.Apple cam iphone yaptı kırılıyor dediniz bu sefer adamlara.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertacgs
    sertacgs's avatar
    Erkek

s4 var abimde camı halıya düşüp kırıldı.Ben desire s i kaç kere düşürdüm bir şey olmadı telefon dediğin alüminyum kasa içinde olacak biraz kip olacak hocalarım. tabi herkesin kendi tercihi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    htc sensetion xe hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek
    ruhii bunu yazdı
    htc sensetion xe hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

ben ilk çıktığında almıştım hala kullanıyorum memnunum. ama nede olsa artık yeni modellere göre tatmin etmiyor. aldığım zaman süperdi :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    sertacgs bunu yazdı

s4 var abimde camı halıya düşüp kırıldı.Ben desire s i kaç kere düşürdüm bir şey olmadı telefon dediğin alüminyum kasa içinde olacak biraz kip olacak hocalarım. tabi herkesin kendi tercihi

hocam biraz şans işi benimkini ufak bebe fırlattı kucağımdayken 1.80 boyum var bi de düşme değil fırlatma, üç köşesinde sekti telefon oralarda hafif ezilme oldu elimle bastırıp düzelttim. 

1 metreden tam ekranın üstüne düştü, çizik bile olmadı. 

yatarken sabah alarm çalınca kalkıyım diye yarım metre yükseklikten ileri fırlatıyorum telefonu, yaklaşık 1 metre ileriye :)

ne ekranda koruyucu var ne kılıfı var. aldığım gibi kullanıyorum.

htc konusuna gelince arkadaşta var ısınınca bütün ısıyı dışarı veriyo ve çok ısınıyo diyo.

test 1 2
Toplam Hit: 1826 Toplam Mesaj: 25