Htc One Serisi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

LG G2 al arkana bakma !!! Dua edersin...!

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek

samsung s3 ten sonra htc one aldim..dokunmatikten hizina htc diyorum ses olayi bambaska.. tavsiye ederim

yok biSi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Hocam htc one düşünürsün artık bi önceki nesil olarak kalmaya başladı tamam tasarımı mükemmel ama sadece tasarım olarakta bakmamak lazım. Fiyatınıda azcık aşağı çekemediler telefonun. Benimde sana önerim LG G2 olur. Bende aldım bu telfonu siyah modelini özellikle tavsiye ederim ekranı kapalı olduğu vakit çok şık duruyor telefon. Arkadaki butonlar için ilk başta hiç yakışmamış diyen insanlardan biriydim ama alıp kullandığım zaman tamda istediğim gibi olduğunu anladım :) Şuan da piyasası en iyi olan telefon olmalı G2 :)

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    sertacgs bunu yazdı

s4 var abimde camı halıya düşüp kırıldı.Ben desire s i kaç kere düşürdüm bir şey olmadı telefon dediğin alüminyum kasa içinde olacak biraz kip olacak hocalarım. tabi herkesin kendi tercihi

gm discoveryi ayaktayken elimden havaya fırlayacak şekilde düşürdüm. telefon aldığımın 2. haftasında kaldırımda 3 takla attı kaldırdım çizik bile yoktu. hocam düşme olayı birazcık şans sanırım.

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

tabikide xperia z1 :)

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben OneX kullandım. Millet telefonum brick olmasın diye korkarken ben nerden baksann 5 kere rom yükleyip,sildim. Banamısın demedi. 2-3gblik oyunlar yükledim 1 kere bile kasmadı. Sistem zaten Android. Zaten htc telefonlarında beat audio ses sistemi var ses konusu da gayet iyi. Sense arayüzüne yorum bile yapmıyorum... Tek kelime ile Ios muş Samsung muş Nexus muş hepsinin eline verir...

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Hocam HTC One hepsini yener :) Şu ana kadar ki çıkan telefonlarda en iyi performansa sahip telefondan bahsediyoruz. HTC bazı telefonlara güncellemelere uğraşmıyor doğru ama bunlar dikkat ederseniz mini tarzı telefonlar (HTC One s, One mini,...) Birde sahte güncelleme yapan var mı? Yani One s kullanıp android 4.2'ye güncelleyen?

ride or die..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kardeşim ben bu postu htc öne wildfire s ile yazıyorum. ben cihazdan hayli memnunum. iki defa rom yükleyip sildim, kaç defa elimden düştü ama taş mübarek... tek sikintisi uygulamaları telefonda çalıştırıyor haliyle çok uygulama kullanamıyon, uygulamaları SD kartta çalıştırınca o sikinti de kalmıyor...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

s4 vs. g2 hangisi hocalar ? f/p karşılaştırması

طדṮ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertacgs
    sertacgs's avatar
    Erkek

peki hocam htc one serisinin en iyi telefonu hangisi x s falan çıkmış pek bilgim yok onu da anlatabilir misiniz 

Toplam Hit: 1825 Toplam Mesaj: 25